Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Priboj - Kratovo timetable

thursday, 20.02.2020.
05:00 05:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:00
Priboj, FAP
arr. 05:03
dep. 05:03
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 05:10
dep. 05:10
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 05:12
dep. 05:12
3 km
Banja kod Priboja
arr. 05:15
dep. 05:15
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 05:20
dep. 05:20
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 05:27
dep. 05:27
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Kratovo
arr. 05:35
12 km
05:00 05:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:00
Priboj, FAP
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Priboj, Poljice
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Banja kod Priboja
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 05:20
dep. 05:20
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 05:27
dep. 05:27
13 km
Kratovo
arr. 05:35
16 km
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Kratovo
arr. 07:05
16 km
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, FAP
arr. 06:33
dep. 06:33
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:40
dep. 06:40
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Kratovo
arr. 07:05
12 km
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, FAP
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Kratovo
arr. 07:05
16 km
09:30 10:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 09:30
Priboj, Poljice
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Banja kod Priboja
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 09:57
dep. 09:57
13 km
Kratovo
arr. 10:05
16 km
11:15 11:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 11:15
Priboj, FAP
arr. 11:18
dep. 11:18
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 11:20
dep. 11:20
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:25
dep. 11:25
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:27
dep. 11:27
3 km
Banja kod Priboja
arr. 11:30
dep. 11:30
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Kratovo
arr. 11:50
12 km
15:15 15:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 15:15
Priboj, FAP
arr. 15:18
dep. 15:18
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Banja kod Priboja
arr. 15:30
dep. 15:30
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 15:35
dep. 15:35
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 15:45
dep. 15:45
10 km
Kratovo
arr. 15:50
12 km
17:15 17:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 17:15
Priboj, FAP
arr. 17:18
dep. 17:18
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 17:20
dep. 17:20
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 17:25
dep. 17:25
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 17:27
dep. 17:27
3 km
Banja kod Priboja
arr. 17:30
dep. 17:30
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 17:35
dep. 17:35
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 17:38
dep. 17:38
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 17:39
dep. 17:39
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Kratovo
arr. 17:45
12 km
19:00 19:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 19:00
Priboj, FAP
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Priboj, Poljice
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Banja kod Priboja
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:25
dep. 19:25
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:27
dep. 19:27
13 km
Kratovo
arr. 19:35
16 km
19:00 19:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 19:00
Priboj, FAP
arr. 19:03
dep. 19:03
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 19:10
dep. 19:10
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 19:12
dep. 19:12
3 km
Banja kod Priboja
arr. 19:15
dep. 19:15
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 19:20
dep. 19:20
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:25
dep. 19:25
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:27
dep. 19:27
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 19:30
dep. 19:30
10 km
Kratovo
arr. 19:35
12 km

Naselja Priboj i Kratovo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Priboj je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.