Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Priboj - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 27.02.2020.
02:20 08:20 (06:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 02:20
Prijepolje, Bus station
arr. 02:55
dep. 02:55
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:25
dep. 03:25
54.3 km
Kokin Brod
arr. 03:40
dep. 03:40
64.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 04:15
dep. 04:15
96 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
119.6 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
143.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
317.4 km
04:33 10:12 (05:39)
Railway station - PoljiceCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:33
Priboj, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:42
4 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 04:56
dep. 04:56
12 km
Strpci, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
17 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 05:35
dep. 05:35
35 km
arr. 05:50
dep. 05:50
43 km
arr. 05:59
dep. 05:59
53 km
arr. 06:09
dep. 06:09
62 km
arr. 06:13
dep. 06:13
65 km
arr. 06:17
dep. 06:17
68 km
Stapari, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
72 km
Uzice, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:40
81 km
Uzice, Teretna
arr. 06:44
dep. 06:44
84 km
Sevojno, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:49
91 km
Zlakusa, ZS
arr. 06:54
dep. 06:54
97 km
Uzici, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
99 km
Rasna, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:00
105 km
Pozega, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
111 km
Glumac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:13
117 km
Otanj, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:17
119 km
Kalenici, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:23
123 km
Tubici, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:32
132 km
Kosjeric, Railway station
arr. 07:39
dep. 07:39
136 km
arr. 07:50
dep. 07:50
145 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 07:56
dep. 07:56
149 km
arr. 08:03
dep. 08:03
154 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 08:15
dep. 08:15
165 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 08:19
dep. 08:19
169 km
Valjevo, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
184 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
189 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
196 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
199 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
205 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
212 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
219 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
228 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
236 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:40
dep. 09:40
250 km
arr. 09:48
dep. 09:49
261 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:57
dep. 09:59
271 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:04
dep. 10:05
277 km
arr. 10:12
287 km
06:30 13:30 (07:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Nova Varos, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
34 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Uzice, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
314 km
07:32 13:18 (05:46)
Railway station - PoljiceCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:32
Priboj, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
4 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:55
12 km
Strpci, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
17 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
28 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 08:34
dep. 08:34
35 km
arr. 08:49
dep. 08:49
43 km
arr. 08:58
dep. 08:59
53 km
arr. 09:09
dep. 09:09
62 km
arr. 09:13
dep. 09:13
65 km
arr. 09:17
dep. 09:17
68 km
Stapari, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:22
72 km
Uzice, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:45
81 km
Uzice, Teretna
arr. 09:49
dep. 09:49
84 km
Sevojno, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:54
91 km
Zlakusa, ZS
arr. 09:59
dep. 09:59
97 km
Uzici, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:02
99 km
Rasna, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:05
105 km
Pozega, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
111 km
Glumac, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:18
117 km
Otanj, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
119 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
123 km
Tubici, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:38
132 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
136 km
arr. 10:57
dep. 11:02
145 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:08
dep. 11:08
149 km
arr. 11:15
dep. 11:16
154 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:28
dep. 11:28
165 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 11:32
dep. 11:32
169 km
Valjevo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
184 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
189 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
196 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
199 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
205 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
212 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:23
219 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
228 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
236 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
250 km
arr. 12:55
dep. 12:56
261 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:04
dep. 13:05
271 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:10
dep. 13:11
277 km
arr. 13:18
287 km
09:30 15:45 (06:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 09:30
Prijepolje, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
30 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
57 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
330 km
12:52 18:51 (05:59)
Railway station - PoljiceCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:52
Priboj, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
4 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:15
12 km
Strpci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:26
17 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:46
28 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 13:57
dep. 13:57
35 km
arr. 14:12
dep. 14:13
43 km
arr. 14:22
dep. 14:23
53 km
arr. 14:33
dep. 14:33
62 km
arr. 14:37
dep. 14:37
65 km
arr. 14:41
dep. 14:41
68 km
Stapari, Railway station
arr. 14:46
dep. 14:47
72 km
Uzice, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:10
81 km
Uzice, Teretna
arr. 15:14
dep. 15:14
84 km
Sevojno, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
91 km
Zlakusa, ZS
arr. 15:24
dep. 15:24
97 km
Uzici, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:27
99 km
Rasna, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:30
105 km
Pozega, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:41
111 km
Glumac, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
117 km
Otanj, Railway station
arr. 15:52
dep. 15:52
119 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
123 km
Tubici, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:08
132 km
Kosjeric, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:16
136 km
arr. 16:27
dep. 16:28
145 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:34
dep. 16:34
149 km
arr. 16:41
dep. 16:42
154 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 16:54
dep. 16:55
165 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 16:59
dep. 16:59
169 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
184 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:26
dep. 17:26
189 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
196 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:35
dep. 17:35
199 km
Slovac, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:39
205 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
212 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
219 km
Vreoci, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
228 km
Stepojevac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
236 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:20
dep. 18:20
250 km
arr. 18:28
dep. 18:29
261 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 18:37
dep. 18:38
271 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:43
dep. 18:44
277 km
arr. 18:51
287 km
14:00 20:30 (06:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 14:00
Prijepolje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
54.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
323.6 km
15:09 20:02 (04:53)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 15:09
arr. 16:23
dep. 16:24
49 km
Uzice, Railway station
arr. 16:56
dep. 17:01
77 km
Pozega, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
107 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
132 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
180 km
Lajkovac, Railway station
arr. 19:06
dep. 19:07
208 km
Lazarevac, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:14
215 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:54
dep. 19:55
273 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 20:02
283 km
15:30 21:10 (05:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 15:30
Prijepolje, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
54.3 km
Kokin Brod
arr. 16:55
dep. 16:55
64.6 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 17:30
dep. 17:30
96 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
316.2 km
17:30 00:15 (06:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 17:30
Prijepolje, Bus station
arr. 17:59
dep. 17:59
29 km
Prijepolje, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
29 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
56 km
Uzice, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
129 km
Pozega, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
153 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
189 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:15
329 km
Priboj - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
01:16 06:12 (04:56)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 01:16
Uzice, Railway station
arr. 03:00
dep. 03:10
77 km
Pozega, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:31
107 km
Kosjeric, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
132 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:56
dep. 04:58
180 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:17
208 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
215 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:04
dep. 06:05
273 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:12
283 km

Naselja Priboj i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~306 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 53min., a najduže 07h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Priboj je u 01:16 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.