Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Presevo - Vranje timetable

saturday, 20.07.2019.
03:55 04:34 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Railway station
dep. 03:55
Bujanovac, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
21 km
Ristovac, Railway station
arr. 04:23
dep. 04:24
30 km
Vranje, Railway station
arr. 04:34
42 km
07:30 08:33 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 07:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.6 km
Cukarka
arr. 07:39
dep. 07:39
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 07:44
dep. 07:44
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 07:47
dep. 07:47
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 07:50
dep. 07:50
14.9 km
Rajince, P
arr. 07:56
dep. 07:56
19 km
Samoljica
arr. 07:57
dep. 07:57
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:02
dep. 08:02
23.8 km
Levosoje
arr. 08:06
dep. 08:06
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:10
dep. 08:10
30.3 km
Srpska Kuca
arr. 08:18
dep. 08:18
34.8 km
Davidovac kod Vranja
arr. 08:21
dep. 08:21
36.9 km
Donji Neradovac
arr. 08:25
dep. 08:25
42.2 km
Vranje, Pumpa
arr. 08:29
dep. 08:29
46.3 km
Vranje, Bus station
arr. 08:33
47.7 km
12:20 12:59 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Railway station
dep. 12:20
Bujanovac, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
21 km
Ristovac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
30 km
Vranje, Railway station
arr. 12:59
42 km
15:15 16:18 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:15
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:19
dep. 15:19
2.6 km
Cukarka
arr. 15:24
dep. 15:24
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 15:29
dep. 15:29
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 15:32
dep. 15:32
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 15:35
dep. 15:35
14.9 km
Rajince, P
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Samoljica
arr. 15:42
dep. 15:42
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:47
dep. 15:47
23.8 km
Levosoje
arr. 15:51
dep. 15:51
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:52
dep. 15:52
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:55
dep. 15:55
30.3 km
Srpska Kuca
arr. 16:03
dep. 16:03
34.8 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:06
dep. 16:06
36.9 km
Donji Neradovac
arr. 16:10
dep. 16:10
42.2 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:14
dep. 16:14
46.3 km
Vranje, Bus station
arr. 16:18
47.7 km
15:50 16:53 (01:03)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Zeleznicka stanica
dep. 15:50
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
2.2 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
7.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
8.8 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
14.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
13 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
12.2 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
16.4 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
17.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
21.2 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
32.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
34.6 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.9 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
44 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
45.4 km
Presevo - Vranje timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
00:18 00:59 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Railway station
dep. 00:18
Bujanovac, Railway station
arr. 00:36
dep. 00:36
21 km
Ristovac, Railway station
arr. 00:47
dep. 00:48
30 km
Vranje, Railway station
arr. 00:59
42 km
03:55 04:34 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Railway station
dep. 03:55
Bujanovac, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
21 km
Ristovac, Railway station
arr. 04:23
dep. 04:24
30 km
Vranje, Railway station
arr. 04:34
42 km
07:30 08:33 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 07:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.6 km
Cukarka
arr. 07:39
dep. 07:39
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 07:44
dep. 07:44
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 07:47
dep. 07:47
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 07:50
dep. 07:50
14.9 km
Rajince, P
arr. 07:56
dep. 07:56
19 km
Samoljica
arr. 07:57
dep. 07:57
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:02
dep. 08:02
23.8 km
Levosoje
arr. 08:06
dep. 08:06
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:10
dep. 08:10
30.3 km
Srpska Kuca
arr. 08:18
dep. 08:18
34.8 km
Davidovac kod Vranja
arr. 08:21
dep. 08:21
36.9 km
Donji Neradovac
arr. 08:25
dep. 08:25
42.2 km
Vranje, Pumpa
arr. 08:29
dep. 08:29
46.3 km
Vranje, Bus station
arr. 08:33
47.7 km
12:20 12:59 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Railway station
dep. 12:20
Bujanovac, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
21 km
Ristovac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
30 km
Vranje, Railway station
arr. 12:59
42 km
15:15 16:18 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:15
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:19
dep. 15:19
2.6 km
Cukarka
arr. 15:24
dep. 15:24
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 15:29
dep. 15:29
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 15:32
dep. 15:32
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 15:35
dep. 15:35
14.9 km
Rajince, P
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Samoljica
arr. 15:42
dep. 15:42
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:47
dep. 15:47
23.8 km
Levosoje
arr. 15:51
dep. 15:51
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:52
dep. 15:52
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:55
dep. 15:55
30.3 km
Srpska Kuca
arr. 16:03
dep. 16:03
34.8 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:06
dep. 16:06
36.9 km
Donji Neradovac
arr. 16:10
dep. 16:10
42.2 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:14
dep. 16:14
46.3 km
Vranje, Bus station
arr. 16:18
47.7 km
15:50 16:53 (01:03)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Zeleznicka stanica
dep. 15:50
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
2.2 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
7.2 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
8.8 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
14.2 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
13 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
12.2 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
16.4 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
17.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
21.2 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
32.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
34.6 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
39.9 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
44 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
45.4 km
Presevo - Vranje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
00:18 00:59 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Railway station
dep. 00:18
Bujanovac, Railway station
arr. 00:36
dep. 00:36
21 km
Ristovac, Railway station
arr. 00:47
dep. 00:48
30 km
Vranje, Railway station
arr. 00:59
42 km

Naselja Presevo i Vranje su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Presevo je u 00:18 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.