Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Presevo - Vranje timetable

thursday, 18.08.2022.
15:45 16:53 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:45
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
14.8 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
23.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
35.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
37.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
42.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
46.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
48 km
Presevo - Vranje timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
15:45 16:53 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:45
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
14.8 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
23.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
35.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
37.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
42.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
46.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
48 km
Presevo - Vranje timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
15:45 16:53 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:45
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
14.8 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
23.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
35.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
37.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
42.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
46.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
48 km
Presevo - Vranje timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
15:45 16:53 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:45
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
14.8 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
23.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
35.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
37.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
42.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
46.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
48 km
Presevo - Vranje timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
15:45 16:53 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:45
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
14.8 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
23.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
35.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
37.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
42.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
46.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
48 km
Presevo - Vranje timetable
Departures on: tuesday, 23.08.2022.
15:45 16:53 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:45
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
14.8 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
23.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
35.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
37.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
42.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
46.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
48 km
Presevo - Vranje timetable
Departures on: wednesday, 24.08.2022.
15:45 16:53 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:45
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Cukarka
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Zujince, P
arr. 16:00
dep. 16:00
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
14.8 km
Rajince, P
arr. 16:15
dep. 16:15
19 km
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
23.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
35.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
37.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
42.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
46.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
48 km

Naselja Presevo i Vranje su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Presevo je u 15:45 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.