Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pranjani - Kamenica kod Gornjeg Milanovca timetable

monday, 21.10.2019.
06:45 08:10 (01:25)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani
dep. 06:45
Druzetici
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Gojna Gora
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Bogdanica
arr. 07:45
dep. 07:45
34 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:10
48 km
07:40 08:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani
dep. 07:40
Pranjani, Galovici
arr. 07:30
dep. 07:30
-6 km
Druzetici
arr. 07:48
dep. 07:48
6 km
Bogdanica
arr. 08:02
dep. 08:02
16 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:10
20 km
07:49 08:08 (00:19)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani, Intersection
dep. 07:49
Pranjani
arr. 07:52
dep. 07:52
2 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 07:54
dep. 07:54
4 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 07:56
dep. 07:56
5 km
Druzetici, Tablica
arr. 07:58
dep. 07:58
6 km
Druzetici
arr. 08:02
dep. 08:02
8 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:08
10 km
10:14 10:40 (00:26)
Šišovića Vodenica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani, Šišovića Vodenica
dep. 10:14
Pranjani, Maćići
arr. 10:18
dep. 10:18
2 km
Pranjani, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
4 km
Pranjani
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 10:40
14 km
12:34 12:40 (00:06)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani, Intersection
dep. 12:34
Pranjani
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 12:36
dep. 12:36
4 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Druzetici, Tablica
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Druzetici
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:40
10 km
13:59 14:25 (00:26)
Šišovića Vodenica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani, Šišovića Vodenica
dep. 13:59
Pranjani, Maćići
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Pranjani
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 14:17
dep. 14:17
10 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:25
14 km
14:20 15:45 (01:25)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani
dep. 14:20
Druzetici
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Gojna Gora
arr. 15:05
dep. 15:05
25 km
Bogdanica
arr. 15:20
dep. 15:20
34 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:45
48 km
14:25 14:55 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani
dep. 14:25
Pranjani, Tolici
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Gojna Gora
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:55
16 km
17:14 17:40 (00:26)
Šišovića Vodenica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani, Šišovića Vodenica
dep. 17:14
Pranjani, Maćići
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Pranjani, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Pranjani
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 17:32
dep. 17:32
10 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 17:40
14 km
20:59 21:25 (00:26)
Šišovića Vodenica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pranjani, Šišovića Vodenica
dep. 20:59
Pranjani, Maćići
arr. 21:03
dep. 21:03
2 km
Pranjani, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
4 km
Pranjani
arr. 21:10
dep. 21:10
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 21:17
dep. 21:17
10 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 21:25
14 km

Naselja Pranjani i Kamenica kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pranjani je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.