Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozega - Valjevo timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:20 06:46 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 05:20
Kosjeric, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:50
25 km
Valjevo, Railway station
arr. 06:46
73 km
07:06 08:41 (01:35)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 07:06
Glumac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Otanj, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:17
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:23
12 km
Tubici, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:32
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 07:39
dep. 07:39
25 km
arr. 07:50
dep. 07:50
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 07:56
dep. 07:56
38 km
arr. 08:03
dep. 08:03
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 08:15
dep. 08:15
54 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 08:19
dep. 08:19
58 km
Valjevo, Railway station
arr. 08:41
73 km
10:11 11:54 (01:43)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 10:11
Glumac, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Otanj, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
12 km
Tubici, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:38
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
25 km
arr. 10:57
dep. 11:02
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:08
dep. 11:08
38 km
arr. 11:15
dep. 11:16
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:28
dep. 11:28
54 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 11:32
dep. 11:32
58 km
Valjevo, Railway station
arr. 11:54
73 km
15:09 16:45 (01:36)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 15:09
Glumac, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Otanj, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:27
12 km
Tubici, Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
25 km
arr. 15:54
dep. 15:54
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:00
dep. 16:00
38 km
arr. 16:07
dep. 16:07
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 16:19
dep. 16:19
54 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 16:23
dep. 16:23
58 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:45
73 km
17:22 18:48 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 17:22
Kosjeric, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:52
25 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:48
73 km
18:45 20:27 (01:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 18:45
Glumac, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Otanj, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:56
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:03
12 km
Tubici, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:12
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:24
25 km
arr. 19:35
dep. 19:35
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 19:41
dep. 19:41
38 km
arr. 19:48
dep. 19:49
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 20:01
dep. 20:01
54 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 20:05
dep. 20:05
58 km
Valjevo, Railway station
arr. 20:27
73 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
03:32 04:58 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 03:32
Kosjeric, Railway station
arr. 04:01
dep. 04:02
25 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:58
73 km

Naselja Pozega i Valjevo su međusobno udaljena ~73 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 26min., a najduže 01h i 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 03:32 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.