Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pozega - Stalac timetable

thursday, 28.05.2020.
11:20 14:30 (03:10)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
35 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
55 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
112 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
141 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
155 km
15:30 19:00 (03:30)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
55 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
84 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
85 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
93 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
97 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
104 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
108 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
118 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
126 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
132 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
147 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
161.5 km
16:25 19:20 (02:55)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
151 km
Pozega - Stalac timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
11:20 14:30 (03:10)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
35 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
55 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
112 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
141 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
155 km
15:30 19:00 (03:30)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
55 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
84 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
85 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
93 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
97 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
104 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
108 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
118 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
126 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
132 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
147 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
161.5 km
16:25 19:20 (02:55)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
151 km
Pozega - Stalac timetable
Departures on: saturday, 30.05.2020.
11:20 14:30 (03:10)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
35 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
55 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
112 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
141 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
155 km
15:30 19:00 (03:30)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
55 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
84 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
85 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
93 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
97 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
104 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
108 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
118 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
126 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
132 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
147 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
161.5 km
16:25 19:20 (02:55)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
151 km

Naselja Pozega i Stalac su međusobno udaljena ~156 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 55min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 11:20 h, dok je poslednji polazak u 16:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.