Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozega - Pirot timetable

thursday, 20.02.2020.
16:25 22:15 (05:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
278 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
309 km
Pozega - Pirot timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
16:25 22:15 (05:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
278 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
309 km
Pozega - Pirot timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
16:25 22:15 (05:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
278 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
309 km
Pozega - Pirot timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
16:25 22:15 (05:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
278 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
309 km
Pozega - Pirot timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
16:25 22:15 (05:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
278 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
309 km
Pozega - Pirot timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
16:25 22:15 (05:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
278 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
309 km
Pozega - Pirot timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
16:25 22:15 (05:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
278 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
309 km

Naselja Pozega i Pirot su međusobno udaljena ~309 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 50min., a najduže 05h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 16:25 h, dok je poslednji polazak u 16:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pozega - Pirot iznosi od 15,54 EUR do 15,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.