Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozega - Kraljevo timetable

saturday, 17.11.2018.
08:15 09:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
76 km
08:30 09:52 (01:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 08:30
arr. 08:35
dep. 08:36
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
11 km
arr. 08:41
dep. 08:42
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
39 km
Cacak, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
45 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
53 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
55 km
Kukici, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
58 km
Mrsinci, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:27
60 km
Goricani, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
64 km
Samaila, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
69 km
Mrsac, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
72 km
Adrani, Railway station
arr. 09:44
dep. 09:45
75 km
Kraljevo, Railway station
arr. 09:52
83 km
10:15 11:37 (01:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 10:15
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
11 km
arr. 10:26
dep. 10:27
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
39 km
Cacak, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
45 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
53 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
55 km
Kukici, Railway station
arr. 11:06
dep. 11:09
58 km
Mrsinci, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
60 km
Goricani, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:16
64 km
Samaila, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
69 km
Mrsac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
72 km
Adrani, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
75 km
Kraljevo, Railway station
arr. 11:37
83 km
11:20 12:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
35 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
55 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
77 km
13:20 14:42 (01:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 13:20
arr. 13:25
dep. 13:26
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 13:28
dep. 13:29
11 km
arr. 13:31
dep. 13:32
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 13:49
dep. 13:50
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
39 km
Cacak, Railway station
arr. 13:58
dep. 13:59
45 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
53 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:09
55 km
Kukici, Railway station
arr. 14:11
dep. 14:12
58 km
Mrsinci, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:17
60 km
Goricani, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
64 km
Samaila, Railway station
arr. 14:26
dep. 14:27
69 km
Mrsac, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
72 km
Adrani, Railway station
arr. 14:34
dep. 14:35
75 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:42
83 km
15:30 17:02 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
55 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
84 km
16:25 17:45 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,93 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
77 km
17:06 18:28 (01:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 17:06
arr. 17:11
dep. 17:12
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
11 km
arr. 17:17
dep. 17:18
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:36
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
39 km
Cacak, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
45 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
53 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
55 km
Kukici, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:58
58 km
Mrsinci, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
60 km
Goricani, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
64 km
Samaila, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
69 km
Mrsac, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
72 km
Adrani, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:21
75 km
Kraljevo, Railway station
arr. 18:28
83 km
20:25 21:47 (01:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 20:25
arr. 20:30
dep. 20:31
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
11 km
arr. 20:36
dep. 20:37
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:59
39 km
Cacak, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
45 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
53 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 21:13
dep. 21:14
55 km
Kukici, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
58 km
Mrsinci, Railway station
arr. 21:21
dep. 21:22
60 km
Goricani, Railway station
arr. 21:25
dep. 21:26
64 km
Samaila, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
69 km
Mrsac, Railway station
arr. 21:35
dep. 21:36
72 km
Adrani, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
75 km
Kraljevo, Railway station
arr. 21:47
83 km

Naselja Pozega i Kraljevo su međusobno udaljena ~81 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pozega - Kraljevo iznosi od 5,93 EUR do 5,93 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.