Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pozarevac - Velika Plana timetable

thursday, 16.08.2018.
06:30 08:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:30
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Mala Krsna
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 07:00
dep. 07:00
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:08
dep. 07:08
23 km
Lugavcina, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
25 km
Lugavcina
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Saraorci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
30 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:21
dep. 07:21
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:23
dep. 07:23
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:25
dep. 07:25
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:27
dep. 07:27
35 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 07:29
dep. 07:29
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:33
dep. 07:33
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
43 km
Krnjevo, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
45 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:45
dep. 07:45
46 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:50
dep. 07:50
49 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
50 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:58
dep. 07:58
54 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
55 km
13:20 14:35 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:20
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Mala Krsna
arr. 13:39
dep. 13:39
14.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 13:44
dep. 13:44
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:49
dep. 13:49
23 km
Lugavcina, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
25 km
Lugavcina
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:56
dep. 13:56
29 km
Saraorci, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
30 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:02
dep. 14:02
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:03
dep. 14:03
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:05
dep. 14:05
35 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:07
dep. 14:07
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:11
dep. 14:11
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:12
dep. 14:12
41 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
43 km
Krnjevo, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
45 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:21
dep. 14:21
46 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:25
dep. 14:25
49 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
50 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:33
dep. 14:33
54 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:35
55 km
14:15 15:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Mala Krsna
arr. 14:34
dep. 14:34
14.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Lugavcina, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
25 km
Lugavcina
arr. 14:49
dep. 14:49
26 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:53
dep. 14:53
29 km
Saraorci, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:57
dep. 14:57
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:59
dep. 14:59
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:00
dep. 15:00
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:01
dep. 15:01
35 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:04
dep. 15:04
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 15:08
dep. 15:08
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:10
dep. 15:10
41 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Krnjevo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
45 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:20
dep. 15:20
46 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:24
dep. 15:24
49 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
50 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
dep. 15:34
54 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:35
55 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
06:30 08:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:30
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Mala Krsna
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 07:00
dep. 07:00
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:08
dep. 07:08
23 km
Lugavcina, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
25 km
Lugavcina
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Saraorci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
30 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:21
dep. 07:21
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:23
dep. 07:23
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:25
dep. 07:25
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:27
dep. 07:27
35 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 07:29
dep. 07:29
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:33
dep. 07:33
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
43 km
Krnjevo, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
45 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:45
dep. 07:45
46 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:50
dep. 07:50
49 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
50 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:58
dep. 07:58
54 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
55 km
13:20 14:35 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:20
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Mala Krsna
arr. 13:39
dep. 13:39
14.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 13:44
dep. 13:44
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:49
dep. 13:49
23 km
Lugavcina, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
25 km
Lugavcina
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:56
dep. 13:56
29 km
Saraorci, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
30 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:02
dep. 14:02
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:03
dep. 14:03
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:05
dep. 14:05
35 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:07
dep. 14:07
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:11
dep. 14:11
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:12
dep. 14:12
41 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
43 km
Krnjevo, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
45 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:21
dep. 14:21
46 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:25
dep. 14:25
49 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
50 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:33
dep. 14:33
54 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:35
55 km
14:15 15:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Mala Krsna
arr. 14:34
dep. 14:34
14.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Lugavcina, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
25 km
Lugavcina
arr. 14:49
dep. 14:49
26 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:53
dep. 14:53
29 km
Saraorci, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:57
dep. 14:57
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:59
dep. 14:59
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:00
dep. 15:00
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:01
dep. 15:01
35 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:04
dep. 15:04
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 15:08
dep. 15:08
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:10
dep. 15:10
41 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Krnjevo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
45 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:20
dep. 15:20
46 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:24
dep. 15:24
49 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
50 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
dep. 15:34
54 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:35
55 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
06:30 08:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:30
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Mala Krsna
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 07:00
dep. 07:00
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:08
dep. 07:08
23 km
Lugavcina, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
25 km
Lugavcina
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Saraorci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
30 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:21
dep. 07:21
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:23
dep. 07:23
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:25
dep. 07:25
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:27
dep. 07:27
35 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 07:29
dep. 07:29
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:33
dep. 07:33
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
43 km
Krnjevo, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
45 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:45
dep. 07:45
46 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:50
dep. 07:50
49 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
50 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:58
dep. 07:58
54 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
55 km
14:15 15:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Mala Krsna
arr. 14:34
dep. 14:34
14.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Lugavcina, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
25 km
Lugavcina
arr. 14:49
dep. 14:49
26 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:53
dep. 14:53
29 km
Saraorci, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:57
dep. 14:57
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:59
dep. 14:59
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:00
dep. 15:00
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:01
dep. 15:01
35 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:04
dep. 15:04
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 15:08
dep. 15:08
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:10
dep. 15:10
41 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Krnjevo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
45 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:20
dep. 15:20
46 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:24
dep. 15:24
49 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
50 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
dep. 15:34
54 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:35
55 km

Naselja Pozarevac i Velika Plana su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.