Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Svilajnac timetable

saturday, 25.06.2022.
09:01 09:59 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
46.2 km
09:36 10:34 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:36
Zabari, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
29.8 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:34
46.3 km
12:52 14:00 (01:08)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Salakovac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
45 km
Pozarevac - Svilajnac timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
07:15 08:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
46 km
09:01 09:59 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
46.2 km
09:36 10:34 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:36
Zabari, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
29.8 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:34
46.3 km
12:52 14:00 (01:08)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Salakovac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
45 km

Naselja Pozarevac i Svilajnac su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 12:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.