Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Svilajnac timetable

saturday, 16.02.2019.
05:30 06:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Prugovo, I
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Poljana, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:09
dep. 06:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Zabari, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:18
dep. 06:18
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:22
dep. 06:22
35 km
Vitezevo, Most
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:35
46 km
06:40 07:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Svilajnac, Bus station
arr. 07:45
46.3 km
07:15 08:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
46 km
09:01 10:00 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
0 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
46.2 km
09:36 10:34 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:36
Zabari, A.S.
arr. 10:13
dep. 10:13
29.8 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:34
46.3 km
12:52 14:00 (01:08)
Ljubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
45 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Zabari, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
32 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:20
52 km
14:20 15:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
46 km
14:30 15:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:30
Lucica
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Prugovo
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Poljana
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Oreovica kod Zabara
arr. 14:54
dep. 14:54
22 km
Simicevo
arr. 14:59
dep. 14:59
26 km
Zabari, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 15:11
dep. 15:11
35 km
Kusiljevo
arr. 15:17
dep. 15:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:30
46 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 15:34
50 km
16:30 17:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:30
Pozarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Prugovo, I
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Poljana, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 16:53
dep. 16:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 16:59
dep. 16:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 17:11
dep. 17:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 17:13
dep. 17:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 17:14
dep. 17:14
29 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
35 km
Vitezevo, Most
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 17:27
dep. 17:27
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:35
46 km

Naselja Pozarevac i Svilajnac su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.