Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Svilajnac timetable

monday, 19.11.2018.
05:30 06:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Prugovo, I
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Poljana, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:09
dep. 06:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Zabari, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:18
dep. 06:18
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:22
dep. 06:22
35 km
Vitezevo, Most
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:35
46 km
06:00 07:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 06:06
dep. 06:06
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Lucica, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
5 km
Lucica, centar
arr. 06:14
dep. 06:14
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Prugovo, I
arr. 06:17
dep. 06:17
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 06:20
dep. 06:20
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Poljana, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 06:39
dep. 06:39
18 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:44
dep. 06:44
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:46
dep. 06:46
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:50
dep. 06:50
25 km
Simicevo, Dom
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 06:54
dep. 06:54
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:56
dep. 06:56
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 06:58
dep. 06:58
29 km
Zabari, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 07:03
dep. 07:03
32 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 07:09
dep. 07:09
36 km
Vitezevo, Most
arr. 07:11
dep. 07:11
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 07:16
dep. 07:16
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:25
46 km
06:10 07:34 (01:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:14
dep. 06:14
0.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 06:16
dep. 06:16
1.5 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 06:17
dep. 06:17
1.9 km
Pozarevac, Rampa
arr. 06:20
dep. 06:20
2.7 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 06:22
dep. 06:22
3.2 km
Pozarevac, Farma
arr. 06:23
dep. 06:23
3.7 km
Lucica, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
5.3 km
Lucica, centar
arr. 06:27
dep. 06:27
6.6 km
Lucica, Skola
arr. 06:29
dep. 06:29
7.5 km
Prugovo, I
arr. 06:31
dep. 06:31
8.5 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 06:33
dep. 06:33
10.2 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Poljana, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
12.1 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 06:39
dep. 06:39
13.7 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 06:43
dep. 06:43
16.2 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
17.3 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 06:47
dep. 06:47
18.3 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 06:49
dep. 06:49
20 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 06:51
dep. 06:51
21.1 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:52
dep. 06:52
21.8 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:57
dep. 06:57
25.2 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:59
dep. 06:59
26.5 km
Simicevo, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
27.5 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 07:03
dep. 07:03
28.2 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:06
dep. 07:06
30.8 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 07:07
dep. 07:07
31.3 km
Zabari, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
31.9 km
Zabari, Pijac
arr. 07:10
dep. 07:10
32.8 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 07:12
dep. 07:12
34 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 07:14
dep. 07:14
35.4 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
36.8 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 07:18
dep. 07:18
37.9 km
Vitezevo, Most
arr. 07:22
dep. 07:22
40.5 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 07:24
dep. 07:24
42.3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:34
48.4 km
06:40 07:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Svilajnac, Bus station
arr. 07:45
46.3 km
07:15 08:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
46 km
08:30 09:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:30
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 08:36
dep. 08:36
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 08:39
dep. 08:39
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 08:40
dep. 08:40
3.8 km
Lucica, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
5 km
Lucica, centar
arr. 08:44
dep. 08:44
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 08:46
dep. 08:46
6 km
Prugovo, I
arr. 08:47
dep. 08:47
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 08:52
dep. 08:52
10 km
Poljana, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 08:56
dep. 08:56
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 09:03
dep. 09:03
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 09:09
dep. 09:09
18 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:11
dep. 09:11
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:14
dep. 09:14
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 09:16
dep. 09:16
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Simicevo, Dom
arr. 09:22
dep. 09:22
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 09:24
dep. 09:24
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 09:26
dep. 09:26
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 09:28
dep. 09:28
29 km
Zabari, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 09:33
dep. 09:33
32 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 09:35
dep. 09:35
34 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
35 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 09:39
dep. 09:39
36 km
Vitezevo, Most
arr. 09:41
dep. 09:41
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:46
dep. 09:46
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:55
46 km
09:01 10:00 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
0 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
46.2 km
09:36 10:34 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:36
Zabari, A.S.
arr. 10:13
dep. 10:13
29.8 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:34
46.3 km
11:45 12:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:45
Pozarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Lucica, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Lucica, Skola
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Prugovo
arr. 11:53
dep. 11:53
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Poljana, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 12:01
dep. 12:01
12 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 12:11
dep. 12:11
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 12:17
dep. 12:17
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 12:20
dep. 12:20
25 km
Simicevo, Dom
arr. 12:22
dep. 12:22
26 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 12:24
dep. 12:24
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 12:26
dep. 12:26
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 12:28
dep. 12:28
29 km
Zabari, A.S.
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 12:33
dep. 12:33
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 12:37
dep. 12:37
35 km
Vitezevo, Most
arr. 12:39
dep. 12:39
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 12:43
dep. 12:43
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:50
46 km
12:52 14:00 (01:08)
Ljubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
45 km
13:25 14:50 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:25
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:28
dep. 13:28
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:30
dep. 13:30
2 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 13:31
dep. 13:31
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 13:34
dep. 13:34
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 13:35
dep. 13:35
3.8 km
Lucica, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lucica, centar
arr. 13:39
dep. 13:39
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Prugovo, I
arr. 13:42
dep. 13:42
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Poljana, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 13:51
dep. 13:51
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 13:55
dep. 13:55
14 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:58
dep. 13:58
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 14:04
dep. 14:04
18 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 14:05
dep. 14:05
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:09
dep. 14:09
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 14:11
dep. 14:11
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 14:15
dep. 14:15
25 km
Simicevo, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 14:19
dep. 14:19
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 14:21
dep. 14:21
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 14:23
dep. 14:23
29 km
Zabari, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 14:28
dep. 14:28
32 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 14:30
dep. 14:30
34 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 14:32
dep. 14:32
35 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 14:34
dep. 14:34
36 km
Vitezevo, Most
arr. 14:36
dep. 14:36
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 14:41
dep. 14:41
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
46 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Zabari, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
32 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:20
52 km
14:20 15:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
46 km
14:30 15:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:30
Lucica
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Prugovo
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Poljana
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Oreovica kod Zabara
arr. 14:54
dep. 14:54
22 km
Simicevo
arr. 14:59
dep. 14:59
26 km
Zabari, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 15:11
dep. 15:11
35 km
Kusiljevo
arr. 15:17
dep. 15:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:30
46 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 15:34
50 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Svilajnac, Bus station
arr. 16:30
46.5 km
16:30 17:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:30
Pozarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Prugovo, I
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Poljana, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 16:53
dep. 16:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 16:59
dep. 16:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 17:11
dep. 17:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 17:13
dep. 17:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 17:14
dep. 17:14
29 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
35 km
Vitezevo, Most
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 17:27
dep. 17:27
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:35
46 km

Naselja Pozarevac i Svilajnac su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.