Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Smederevska Palanka timetable

tuesday, 21.05.2019.
08:15 09:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:15
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Osipaonica, Vaga
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Osipaonica, centar
arr. 08:32
dep. 08:32
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:34
dep. 08:34
14 km
Lugavcina
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:44
dep. 08:44
20 km
Saraorci
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:47
dep. 08:47
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:52
dep. 08:52
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:58
dep. 08:58
29 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:03
dep. 09:03
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:05
dep. 09:05
32 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
33 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:08
dep. 09:08
34 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 09:15
dep. 09:15
36 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Krnjevo, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Krnjevo, 1
arr. 09:25
dep. 09:25
40 km
Krnjevo, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
41 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 09:32
dep. 09:32
44 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:38
dep. 09:38
48 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:40
49 km
15:15 16:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Osipaonica, Vaga
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Osipaonica, centar
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:34
dep. 15:34
14 km
Lugavcina
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:44
dep. 15:44
20 km
Saraorci
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:47
dep. 15:47
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:58
dep. 15:58
29 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:05
dep. 16:05
32 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
36 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 16:20
dep. 16:20
38 km
Krnjevo, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
39 km
Krnjevo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
40 km
Krnjevo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
41 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 16:32
dep. 16:32
44 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:40
49 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
08:15 09:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:15
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Osipaonica, Vaga
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Osipaonica, centar
arr. 08:32
dep. 08:32
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:34
dep. 08:34
14 km
Lugavcina
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:44
dep. 08:44
20 km
Saraorci
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:47
dep. 08:47
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:52
dep. 08:52
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:58
dep. 08:58
29 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:03
dep. 09:03
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:05
dep. 09:05
32 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
33 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:08
dep. 09:08
34 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 09:15
dep. 09:15
36 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Krnjevo, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Krnjevo, 1
arr. 09:25
dep. 09:25
40 km
Krnjevo, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
41 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 09:32
dep. 09:32
44 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:38
dep. 09:38
48 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:40
49 km
15:15 16:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Osipaonica, Vaga
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Osipaonica, centar
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:34
dep. 15:34
14 km
Lugavcina
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:44
dep. 15:44
20 km
Saraorci
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:47
dep. 15:47
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:58
dep. 15:58
29 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:05
dep. 16:05
32 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
36 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 16:20
dep. 16:20
38 km
Krnjevo, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
39 km
Krnjevo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
40 km
Krnjevo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
41 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 16:32
dep. 16:32
44 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:40
49 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
08:15 09:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:15
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Osipaonica, Vaga
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Osipaonica, centar
arr. 08:32
dep. 08:32
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:34
dep. 08:34
14 km
Lugavcina
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:44
dep. 08:44
20 km
Saraorci
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:47
dep. 08:47
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:52
dep. 08:52
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:58
dep. 08:58
29 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:03
dep. 09:03
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:05
dep. 09:05
32 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
33 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:08
dep. 09:08
34 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 09:15
dep. 09:15
36 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Krnjevo, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Krnjevo, 1
arr. 09:25
dep. 09:25
40 km
Krnjevo, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
41 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 09:32
dep. 09:32
44 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:38
dep. 09:38
48 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:40
49 km
15:15 16:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Osipaonica, Vaga
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Osipaonica, centar
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:34
dep. 15:34
14 km
Lugavcina
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:44
dep. 15:44
20 km
Saraorci
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:47
dep. 15:47
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:58
dep. 15:58
29 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:05
dep. 16:05
32 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
36 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 16:20
dep. 16:20
38 km
Krnjevo, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
39 km
Krnjevo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
40 km
Krnjevo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
41 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 16:32
dep. 16:32
44 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:40
49 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
08:15 09:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:15
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Osipaonica, Vaga
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Osipaonica, centar
arr. 08:32
dep. 08:32
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:34
dep. 08:34
14 km
Lugavcina
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:44
dep. 08:44
20 km
Saraorci
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:47
dep. 08:47
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:52
dep. 08:52
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:58
dep. 08:58
29 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:03
dep. 09:03
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:05
dep. 09:05
32 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
33 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:08
dep. 09:08
34 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 09:15
dep. 09:15
36 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Krnjevo, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Krnjevo, 1
arr. 09:25
dep. 09:25
40 km
Krnjevo, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
41 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 09:32
dep. 09:32
44 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:38
dep. 09:38
48 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:40
49 km
15:15 16:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Osipaonica, Vaga
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Osipaonica, centar
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:34
dep. 15:34
14 km
Lugavcina
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:44
dep. 15:44
20 km
Saraorci
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:47
dep. 15:47
23 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:58
dep. 15:58
29 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:05
dep. 16:05
32 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
36 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 16:20
dep. 16:20
38 km
Krnjevo, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
39 km
Krnjevo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
40 km
Krnjevo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
41 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 16:32
dep. 16:32
44 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:40
49 km

Naselja Pozarevac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.