Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Recica kod Pozarevca timetable

monday, 19.08.2019.
06:00 06:45 (00:45)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:11
dep. 06:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Babusinac
arr. 06:17
dep. 06:17
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Maljurevac
arr. 06:21
dep. 06:21
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:27
dep. 06:27
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:30
dep. 06:30
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 06:35
dep. 06:35
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
21.8 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
23.5 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 06:45
24.1 km
09:30 10:15 (00:45)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 09:34
dep. 09:34
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 09:35
dep. 09:35
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 09:39
dep. 09:39
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 09:41
dep. 09:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:43
dep. 09:43
7 km
Babusinac
arr. 09:47
dep. 09:47
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 09:49
dep. 09:49
10 km
Maljurevac
arr. 09:51
dep. 09:51
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 09:57
dep. 09:57
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 10:00
dep. 10:00
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 10:05
dep. 10:05
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
21.8 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 10:13
dep. 10:13
23.5 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 10:15
24.1 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:34
dep. 11:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 11:37
dep. 11:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 11:39
dep. 11:39
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 11:43
dep. 11:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 11:45
dep. 11:45
8.9 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 11:48
dep. 11:48
11.3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 11:50
dep. 11:50
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 11:51
dep. 11:51
12.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 11:53
dep. 11:53
13.5 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 11:54
dep. 11:54
14.1 km
Bratinac
arr. 11:56
dep. 11:56
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 11:58
dep. 11:58
16.8 km
Babusinac
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:02
dep. 12:02
19.8 km
Maljurevac
arr. 12:04
dep. 12:04
20.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
21.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
22 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:09
dep. 12:09
22.9 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 12:12
dep. 12:12
25.1 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 12:20
dep. 12:20
28.9 km
Klicevac, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
31.2 km
Klicevac, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
31.6 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 12:28
dep. 12:28
33.3 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 12:30
34 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:04
dep. 14:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:09
dep. 14:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:11
dep. 14:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:13
dep. 14:13
7 km
Babusinac
arr. 14:17
dep. 14:17
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:19
dep. 14:19
10 km
Maljurevac
arr. 14:21
dep. 14:21
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:25
dep. 14:25
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:27
dep. 14:27
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:30
dep. 14:30
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 14:35
dep. 14:35
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
21.8 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
23.5 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 14:45
24.1 km
14:45 15:45 (01:00)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:45
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:49
dep. 14:49
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 14:52
dep. 14:52
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:54
dep. 14:54
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:58
dep. 14:58
7.8 km
Salakovac, I
arr. 15:00
dep. 15:00
8.9 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 15:05
dep. 15:05
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 15:06
dep. 15:06
12.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 15:08
dep. 15:08
13.5 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 15:09
dep. 15:09
14.1 km
Bratinac
arr. 15:11
dep. 15:11
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:13
dep. 15:13
16.8 km
Babusinac
arr. 15:16
dep. 15:16
19 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:17
dep. 15:17
19.8 km
Maljurevac
arr. 15:19
dep. 15:19
20.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:21
dep. 15:21
21.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:24
dep. 15:24
22.9 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:27
dep. 15:27
25.1 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 15:35
dep. 15:35
28.9 km
Klicevac, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
31.2 km
Klicevac, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
31.6 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
33.3 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 15:45
34 km
20:30 21:35 (01:05)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:32
dep. 20:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:34
dep. 20:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 20:37
dep. 20:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 20:38
dep. 20:38
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 20:43
dep. 20:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 20:45
dep. 20:45
8.8 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 20:49
dep. 20:49
11.2 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 20:51
dep. 20:51
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 20:52
dep. 20:52
12.6 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 20:54
dep. 20:54
13.4 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Bratinac
arr. 20:57
dep. 20:57
15.6 km
Bratinac, Mlin
arr. 20:59
dep. 20:59
16.7 km
Babusinac
arr. 21:02
dep. 21:02
18.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 21:03
dep. 21:03
19.7 km
Maljurevac
arr. 21:04
dep. 21:04
20.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
21.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 21:07
dep. 21:07
21.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 21:53
dep. 21:53
45.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 21:49
dep. 21:49
43.6 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 21:44
dep. 21:44
39.7 km
Klicevac, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
37.4 km
Klicevac, 2
arr. 21:39
dep. 21:39
37 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 21:36
dep. 21:36
35.3 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 21:35
34.6 km
Pozarevac - Recica kod Pozarevca timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
06:00 06:45 (00:45)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:11
dep. 06:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Babusinac
arr. 06:17
dep. 06:17
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Maljurevac
arr. 06:21
dep. 06:21
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:27
dep. 06:27
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:30
dep. 06:30
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 06:35
dep. 06:35
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
21.8 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
23.5 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 06:45
24.1 km
09:30 10:15 (00:45)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 09:34
dep. 09:34
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 09:35
dep. 09:35
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 09:39
dep. 09:39
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 09:41
dep. 09:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:43
dep. 09:43
7 km
Babusinac
arr. 09:47
dep. 09:47
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 09:49
dep. 09:49
10 km
Maljurevac
arr. 09:51
dep. 09:51
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 09:57
dep. 09:57
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 10:00
dep. 10:00
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 10:05
dep. 10:05
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
21.8 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 10:13
dep. 10:13
23.5 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 10:15
24.1 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:34
dep. 11:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 11:37
dep. 11:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 11:39
dep. 11:39
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 11:43
dep. 11:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 11:45
dep. 11:45
8.9 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 11:48
dep. 11:48
11.3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 11:50
dep. 11:50
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 11:51
dep. 11:51
12.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 11:53
dep. 11:53
13.5 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 11:54
dep. 11:54
14.1 km
Bratinac
arr. 11:56
dep. 11:56
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 11:58
dep. 11:58
16.8 km
Babusinac
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:02
dep. 12:02
19.8 km
Maljurevac
arr. 12:04
dep. 12:04
20.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
21.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
22 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:09
dep. 12:09
22.9 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 12:12
dep. 12:12
25.1 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 12:20
dep. 12:20
28.9 km
Klicevac, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
31.2 km
Klicevac, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
31.6 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 12:28
dep. 12:28
33.3 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 12:30
34 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:04
dep. 14:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:09
dep. 14:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:11
dep. 14:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:13
dep. 14:13
7 km
Babusinac
arr. 14:17
dep. 14:17
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:19
dep. 14:19
10 km
Maljurevac
arr. 14:21
dep. 14:21
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:25
dep. 14:25
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:27
dep. 14:27
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:30
dep. 14:30
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 14:35
dep. 14:35
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
21.8 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
23.5 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 14:45
24.1 km
14:45 15:45 (01:00)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:45
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:49
dep. 14:49
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 14:52
dep. 14:52
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:54
dep. 14:54
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:58
dep. 14:58
7.8 km
Salakovac, I
arr. 15:00
dep. 15:00
8.9 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 15:05
dep. 15:05
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 15:06
dep. 15:06
12.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 15:08
dep. 15:08
13.5 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 15:09
dep. 15:09
14.1 km
Bratinac
arr. 15:11
dep. 15:11
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:13
dep. 15:13
16.8 km
Babusinac
arr. 15:16
dep. 15:16
19 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:17
dep. 15:17
19.8 km
Maljurevac
arr. 15:19
dep. 15:19
20.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:21
dep. 15:21
21.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:24
dep. 15:24
22.9 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:27
dep. 15:27
25.1 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 15:35
dep. 15:35
28.9 km
Klicevac, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
31.2 km
Klicevac, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
31.6 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
33.3 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 15:45
34 km
20:30 21:35 (01:05)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:32
dep. 20:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:34
dep. 20:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 20:37
dep. 20:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 20:38
dep. 20:38
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 20:43
dep. 20:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 20:45
dep. 20:45
8.8 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 20:49
dep. 20:49
11.2 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 20:51
dep. 20:51
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 20:52
dep. 20:52
12.6 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 20:54
dep. 20:54
13.4 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Bratinac
arr. 20:57
dep. 20:57
15.6 km
Bratinac, Mlin
arr. 20:59
dep. 20:59
16.7 km
Babusinac
arr. 21:02
dep. 21:02
18.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 21:03
dep. 21:03
19.7 km
Maljurevac
arr. 21:04
dep. 21:04
20.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
21.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 21:07
dep. 21:07
21.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 21:53
dep. 21:53
45.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 21:49
dep. 21:49
43.6 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 21:44
dep. 21:44
39.7 km
Klicevac, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
37.4 km
Klicevac, 2
arr. 21:39
dep. 21:39
37 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 21:36
dep. 21:36
35.3 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 21:35
34.6 km

Naselja Pozarevac i Recica kod Pozarevca su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.