Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Poljana timetable

friday, 19.07.2019.
05:30 05:48 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Prugovo, I
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Poljana, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 05:48
12 km
07:15 07:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
10 km
09:01 09:14 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
10.1 km
10:45 11:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:45
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 10:51
dep. 10:51
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 10:54
dep. 10:54
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 10:55
dep. 10:55
3.8 km
Lucica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
5 km
Lucica, centar
arr. 11:00
dep. 11:00
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 11:01
dep. 11:01
6 km
Prugovo, I
arr. 11:02
dep. 11:02
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 11:05
dep. 11:05
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 11:07
dep. 11:07
10 km
Poljana, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 11:11
12 km
11:45 12:01 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:45
Pozarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Lucica, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Lucica, Skola
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Prugovo
arr. 11:53
dep. 11:53
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Poljana, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 12:01
12 km
13:25 13:51 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:25
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:28
dep. 13:28
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:30
dep. 13:30
2 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 13:31
dep. 13:31
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 13:34
dep. 13:34
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 13:35
dep. 13:35
3.8 km
Lucica, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lucica, centar
arr. 13:39
dep. 13:39
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Prugovo, I
arr. 13:42
dep. 13:42
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Poljana, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 13:51
12 km
14:20 14:28 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
10 km
14:25 14:51 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:25
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:28
dep. 14:28
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:30
dep. 14:30
2 km
Pozarevac, K. Abraševića
arr. 14:31
dep. 14:31
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 14:34
dep. 14:34
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 14:35
dep. 14:35
3.6 km
Lucica, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Lucica, centar
arr. 14:40
dep. 14:40
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 14:41
dep. 14:41
6 km
Prugovo, I
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Poljana, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 14:51
12 km
14:30 14:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:30
Lucica
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Prugovo
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Poljana
arr. 14:40
10 km
15:25 15:51 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:25
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 15:28
dep. 15:28
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Pozarevac, K. Abraševića
arr. 15:31
dep. 15:31
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 15:34
dep. 15:34
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 15:35
dep. 15:35
3.6 km
Lucica, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Lucica, centar
arr. 15:40
dep. 15:40
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Prugovo, I
arr. 15:42
dep. 15:42
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 15:47
dep. 15:47
10 km
Poljana, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 15:51
12 km
16:30 16:48 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:30
Pozarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Prugovo, I
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Poljana, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 16:48
12 km
20:45 21:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:45
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:50
dep. 20:50
2 km
Pozarevac, K. Abraševića
arr. 20:51
dep. 20:51
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 20:53
dep. 20:53
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 20:54
dep. 20:54
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 20:55
dep. 20:55
3.6 km
Lucica, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
5 km
Lucica, centar
arr. 21:00
dep. 21:00
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 21:01
dep. 21:01
6 km
Prugovo, I
arr. 21:02
dep. 21:02
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 21:05
dep. 21:05
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 21:07
dep. 21:07
10 km
Poljana, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 21:11
12 km

Naselja Pozarevac i Poljana su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.