Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Petka kod Kostolca timetable

friday, 23.08.2019.
04:30 05:08 (00:38)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 04:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 04:31
dep. 04:31
0.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 04:32
dep. 04:32
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 04:33
dep. 04:33
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 04:34
dep. 04:34
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 04:37
dep. 04:37
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 04:38
dep. 04:38
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Cirikovac, S
arr. 04:40
dep. 04:40
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 04:41
dep. 04:41
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 04:42
dep. 04:42
7.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Klenovnik, S
arr. 04:44
dep. 04:44
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 04:45
dep. 04:45
9.5 km
Kostolac, I
arr. 04:46
dep. 04:46
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 04:47
dep. 04:47
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Kostolac, Posta
arr. 04:49
dep. 04:49
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 04:50
dep. 04:50
12.6 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 05:01
dep. 05:01
13.5 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:13
dep. 05:13
19.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 05:12
dep. 05:12
19.4 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 05:11
dep. 05:11
19 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
17.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 05:08
17.2 km
06:00 06:38 (00:38)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:01
dep. 06:01
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:02
dep. 06:02
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:10
dep. 06:10
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:13
dep. 06:13
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:15
dep. 06:15
9.6 km
Kostolac, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:20
dep. 07:20
27.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
12.1 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 06:43
dep. 06:43
26.6 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 06:41
dep. 06:41
25.8 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
24.1 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 06:38
23.4 km
11:25 12:00 (00:35)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:25
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:27
dep. 11:27
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 11:29
dep. 11:29
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 11:31
dep. 11:31
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 11:33
dep. 11:33
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 11:36
dep. 11:36
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 11:39
dep. 11:39
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 11:41
dep. 11:41
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 11:43
dep. 11:43
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 11:44
dep. 11:44
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 11:46
dep. 11:46
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 11:47
dep. 11:47
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 11:48
dep. 11:48
9.6 km
Kostolac, I
arr. 11:50
dep. 11:50
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 11:51
dep. 11:51
11.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 11:55
dep. 11:55
13.4 km
Kostolac, Posta
arr. 11:53
dep. 11:53
12.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 11:55
dep. 11:55
13.6 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 11:56
dep. 11:56
14.6 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 11:57
dep. 11:57
15.1 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 11:58
dep. 11:58
15.5 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
16.6 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 12:00
17.3 km
20:15 20:50 (00:35)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:17
dep. 20:17
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:19
dep. 20:19
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:23
dep. 20:23
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 20:29
dep. 20:29
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 20:31
dep. 20:31
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 20:33
dep. 20:33
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 20:34
dep. 20:34
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 20:36
dep. 20:36
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 20:38
dep. 20:38
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 20:39
dep. 20:39
9.6 km
Kostolac, I
arr. 20:41
dep. 20:41
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 20:42
dep. 20:42
11.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 20:45
dep. 20:45
13.4 km
Kostolac, Posta
arr. 20:44
dep. 20:44
12.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 20:44
dep. 20:44
12.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 20:46
dep. 20:46
13.6 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 20:47
dep. 20:47
14.6 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 20:47
dep. 20:47
15.1 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 20:48
dep. 20:48
15.5 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
16.6 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 20:50
17.3 km
Pozarevac - Petka kod Kostolca timetable
Departures on: monday, 26.08.2019.
04:30 05:08 (00:38)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 04:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 04:31
dep. 04:31
0.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 04:32
dep. 04:32
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 04:33
dep. 04:33
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 04:34
dep. 04:34
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 04:37
dep. 04:37
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 04:38
dep. 04:38
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Cirikovac, S
arr. 04:40
dep. 04:40
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 04:41
dep. 04:41
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 04:42
dep. 04:42
7.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Klenovnik, S
arr. 04:44
dep. 04:44
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 04:45
dep. 04:45
9.5 km
Kostolac, I
arr. 04:46
dep. 04:46
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 04:47
dep. 04:47
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Kostolac, Posta
arr. 04:49
dep. 04:49
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 04:50
dep. 04:50
12.6 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 05:01
dep. 05:01
13.5 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:13
dep. 05:13
19.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 05:12
dep. 05:12
19.4 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 05:11
dep. 05:11
19 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
17.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 05:08
17.2 km
06:00 06:38 (00:38)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:01
dep. 06:01
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:02
dep. 06:02
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:10
dep. 06:10
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:13
dep. 06:13
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:15
dep. 06:15
9.6 km
Kostolac, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:20
dep. 07:20
27.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
12.1 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 06:43
dep. 06:43
26.6 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 06:41
dep. 06:41
25.8 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
24.1 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 06:38
23.4 km
11:25 12:00 (00:35)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:25
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:27
dep. 11:27
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 11:29
dep. 11:29
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 11:31
dep. 11:31
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 11:33
dep. 11:33
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 11:36
dep. 11:36
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 11:39
dep. 11:39
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 11:41
dep. 11:41
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 11:43
dep. 11:43
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 11:44
dep. 11:44
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 11:46
dep. 11:46
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 11:47
dep. 11:47
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 11:48
dep. 11:48
9.6 km
Kostolac, I
arr. 11:50
dep. 11:50
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 11:51
dep. 11:51
11.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 11:55
dep. 11:55
13.4 km
Kostolac, Posta
arr. 11:53
dep. 11:53
12.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 11:55
dep. 11:55
13.6 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 11:56
dep. 11:56
14.6 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 11:57
dep. 11:57
15.1 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 11:58
dep. 11:58
15.5 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
16.6 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 12:00
17.3 km
20:15 20:50 (00:35)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:17
dep. 20:17
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:19
dep. 20:19
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:23
dep. 20:23
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 20:29
dep. 20:29
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 20:31
dep. 20:31
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 20:33
dep. 20:33
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 20:34
dep. 20:34
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 20:36
dep. 20:36
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 20:38
dep. 20:38
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 20:39
dep. 20:39
9.6 km
Kostolac, I
arr. 20:41
dep. 20:41
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 20:42
dep. 20:42
11.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 20:45
dep. 20:45
13.4 km
Kostolac, Posta
arr. 20:44
dep. 20:44
12.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 20:44
dep. 20:44
12.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 20:46
dep. 20:46
13.6 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 20:47
dep. 20:47
14.6 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 20:47
dep. 20:47
15.1 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 20:48
dep. 20:48
15.5 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
16.6 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 20:50
17.3 km

Naselja Pozarevac i Petka kod Kostolca su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.