Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pozarevac - Malo Crnice timetable

sunday, 12.07.2020.
07:35 07:55 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
14 km
18:40 18:56 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:40
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
14 km
20:15 20:31 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
14 km
Pozarevac - Malo Crnice timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
06:20 06:48 (00:28)
Bus stationosnovna skola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
18 km
Malo Crnice, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 06:48
17 km
07:35 07:55 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
14 km
09:15 09:31 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 09:18
dep. 09:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 09:26
dep. 09:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 09:31
14 km
11:20 11:40 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:20
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:40
14 km
11:35 11:51 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:35
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:51
14 km
15:15 15:32 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
14 km
16:10 16:28 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:10
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
14 km
18:40 18:56 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:40
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
14 km
20:15 20:31 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
14 km

Naselja Pozarevac i Malo Crnice su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.