Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Mala Krsna timetable

friday, 24.05.2019.
06:00 06:27 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:00
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 06:09
dep. 06:10
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:27
19 km
06:30 06:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:30
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Mala Krsna
arr. 06:54
14.5 km
08:25 08:52 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 08:25
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 08:34
dep. 08:35
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 08:52
19 km
08:49 09:25 (00:36)
Nova farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Nova farma
dep. 08:49
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
3 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
9 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
17 km
Mala Krsna
arr. 09:25
22 km
13:20 13:39 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:20
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Mala Krsna
arr. 13:39
14.5 km
14:15 14:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Mala Krsna
arr. 14:34
14.5 km
14:40 15:07 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 14:40
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 14:49
dep. 14:50
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 15:07
19 km
17:46 18:15 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 17:46
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
0.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
dep. 17:53
2.2 km
Mala Krsna
arr. 18:07
dep. 18:07
17.5 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
19.2 km
18:15 18:42 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 18:15
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 18:24
dep. 18:25
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 18:42
19 km
20:15 20:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Pozarevac, Morava
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:33
dep. 20:33
14 km
Mala Krsna
arr. 20:34
14.5 km
22:15 22:42 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 22:15
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 22:24
dep. 22:25
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 22:42
19 km

Naselja Pozarevac i Mala Krsna su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.