Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Kucevo timetable

monday, 15.07.2019.
06:10 07:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Bozevac, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
33 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:55
dep. 06:55
37 km
Velika Bresnica
arr. 06:57
dep. 06:57
39 km
Rabrovo
arr. 07:00
dep. 07:00
41 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
45 km
Misljenovac
arr. 07:07
dep. 07:07
47 km
Ljesnica
arr. 07:09
dep. 07:09
49 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
53 km
Turija kod Kuceva, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
55 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:18
dep. 07:18
56 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:20
dep. 07:20
57 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:22
dep. 07:22
59 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:25
dep. 07:25
61 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:27
dep. 07:27
62 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:30
64 km
06:15 07:34 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:15
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 06:18
dep. 06:19
4 km
Sirakovo, Stig
arr. 06:32
dep. 06:33
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 06:37
dep. 06:38
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:54
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 06:58
dep. 06:59
42 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 07:10
dep. 07:11
55 km
Kucevo, Railway station
arr. 07:34
68 km
08:00 09:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:00
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
26 km
Rabrovo
arr. 08:40
dep. 08:40
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
39 km
Misljenovac
arr. 08:48
dep. 08:48
41 km
Ljesnica
arr. 08:51
dep. 08:51
43 km
Sena
arr. 08:56
dep. 08:56
47 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 09:10
58 km
10:00 11:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:00
Salakovac
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Sapine
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 10:21
dep. 10:21
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 10:27
dep. 10:27
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
27 km
Makce, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
31 km
Velika Bresnica
arr. 10:37
dep. 10:37
33 km
Rabrovo
arr. 10:40
dep. 10:40
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
38 km
Misljenovac
arr. 10:48
dep. 10:48
41 km
Ljesnica
arr. 10:51
dep. 10:51
43 km
Sena
arr. 10:56
dep. 10:56
47 km
Turija kod Kuceva
arr. 11:01
dep. 11:01
51 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:06
dep. 11:06
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
58 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
59 km
10:56 12:15 (01:19)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:58
dep. 10:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 11:00
dep. 11:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:05
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:15
dep. 11:15
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 11:22
dep. 11:22
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 11:26
dep. 11:26
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:32
dep. 11:32
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
30 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:39
dep. 11:39
34 km
Velika Bresnica
arr. 11:42
dep. 11:42
36 km
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
42 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
44 km
Ljesnica
arr. 11:56
dep. 11:56
46 km
Sena
arr. 12:01
dep. 12:01
50 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:06
dep. 12:06
54 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 12:11
dep. 12:11
58 km
Kucevo, Bus station
arr. 12:15
61 km
12:56 14:25 (01:29)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 12:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:25
dep. 13:25
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 13:36
dep. 13:36
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 13:42
dep. 13:42
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
30 km
Makce, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
34 km
Velika Bresnica
arr. 13:52
dep. 13:52
36 km
Rabrovo
arr. 13:55
dep. 13:55
38 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
42 km
Misljenovac
arr. 14:03
dep. 14:03
44 km
Ljesnica
arr. 14:06
dep. 14:06
46 km
Sena
arr. 14:11
dep. 14:11
50 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:16
dep. 14:16
54 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
58 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:25
61 km
15:08 16:27 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 15:08
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 15:11
dep. 15:12
4 km
Sirakovo, Stig
arr. 15:25
dep. 15:26
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 15:30
dep. 15:31
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:47
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 15:51
dep. 15:52
42 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 16:03
dep. 16:04
55 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 16:27
68 km
15:30 16:29 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:47
dep. 15:47
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
27 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 16:00
dep. 16:00
31 km
Velika Bresnica
arr. 16:02
dep. 16:02
33 km
Rabrovo
arr. 16:04
dep. 16:04
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
39 km
Misljenovac
arr. 16:10
dep. 16:10
41 km
Ljesnica
arr. 16:12
dep. 16:12
43 km
Sena
arr. 16:13
dep. 16:13
47 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 16:24
dep. 16:24
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:29
58 km
15:45 16:56 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:45
Salakovac
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Sapine
arr. 16:02
dep. 16:02
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 16:06
dep. 16:06
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 16:12
dep. 16:12
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
27 km
Makce, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
31 km
Velika Bresnica
arr. 16:22
dep. 16:22
33 km
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
41 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
43 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
47 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
51 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
58 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
59 km
18:17 19:31 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:17
Sapine
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:46
dep. 18:46
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
27 km
Makce, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
31 km
Mala Bresnica
arr. 18:53
dep. 18:53
32 km
Rabrovo
arr. 18:56
dep. 18:56
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
38 km
Misljenovac
arr. 19:05
dep. 19:05
41 km
Ljesnica
arr. 19:08
dep. 19:08
43 km
Sena
arr. 19:15
dep. 19:15
47 km
Turija kod Kuceva
arr. 19:20
dep. 19:20
51 km
Kaona kod Kuceva
arr. 19:24
dep. 19:24
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
58 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 19:31
59 km
19:56 21:15 (01:19)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 19:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:05
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 20:22
dep. 20:22
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 20:32
dep. 20:32
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
30 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 20:39
dep. 20:39
34 km
Velika Bresnica
arr. 20:42
dep. 20:42
36 km
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
38 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
42 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
44 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
46 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
50 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
54 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
58 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
61 km

Naselja Pozarevac i Kucevo su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 59min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:56 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.