Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pozarevac - Kragujevac timetable

saturday, 18.08.2018.
05:30 07:35 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Prugovo, I
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Poljana, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:09
dep. 06:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Zabari, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:18
dep. 06:18
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:22
dep. 06:22
35 km
Vitezevo, Most
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Lapovo, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
66 km
Batocina, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
70 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:35
96 km
06:40 08:50 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Svilajnac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
46.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
90 km
11:45 13:50 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:45
Pozarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Lucica, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Lucica, Skola
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Prugovo
arr. 11:53
dep. 11:53
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Poljana, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 12:01
dep. 12:01
12 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 12:11
dep. 12:11
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 12:17
dep. 12:17
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 12:20
dep. 12:20
25 km
Simicevo, Dom
arr. 12:22
dep. 12:22
26 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 12:24
dep. 12:24
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 12:26
dep. 12:26
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 12:28
dep. 12:28
29 km
Zabari, A.S.
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 12:33
dep. 12:33
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 12:37
dep. 12:37
35 km
Vitezevo, Most
arr. 12:39
dep. 12:39
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 12:43
dep. 12:43
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
46 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:50
96 km
12:52 14:58 (02:06)
Ljubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
93 km
14:20 16:15 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo, Varoš
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
95 km
16:30 18:35 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:30
Pozarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Prugovo, I
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Poljana, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 16:53
dep. 16:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 16:59
dep. 16:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 17:11
dep. 17:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 17:13
dep. 17:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 17:14
dep. 17:14
29 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
35 km
Vitezevo, Most
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 17:27
dep. 17:27
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
56 km
Batocina, Bus station
arr. 18:03
dep. 18:03
70 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
96 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
05:30 07:35 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Prugovo, I
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Poljana, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:09
dep. 06:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Zabari, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:18
dep. 06:18
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:22
dep. 06:22
35 km
Vitezevo, Most
arr. 06:24
dep. 06:24
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Lapovo, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
66 km
Batocina, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
70 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:35
96 km
06:40 08:50 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Svilajnac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
46.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
90 km
12:52 14:58 (02:06)
Ljubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
93 km
14:20 16:15 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo, Varoš
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
95 km
16:30 18:35 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:30
Pozarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Prugovo, I
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Poljana, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 16:53
dep. 16:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 16:59
dep. 16:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 17:11
dep. 17:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 17:13
dep. 17:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 17:14
dep. 17:14
29 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
35 km
Vitezevo, Most
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 17:27
dep. 17:27
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
56 km
Batocina, Bus station
arr. 18:03
dep. 18:03
70 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
96 km

Naselja Pozarevac i Kragujevac su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.