Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Jagodina timetable

monday, 24.02.2020.
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
90 km
Pozarevac - Jagodina timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
90 km
Pozarevac - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
90 km
Pozarevac - Jagodina timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
90 km
Pozarevac - Jagodina timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
90 km
Pozarevac - Jagodina timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
90 km
Pozarevac - Jagodina timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
90 km

Naselja Pozarevac i Jagodina su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 07:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.