Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Golubac timetable

thursday, 20.02.2020.
07:11 08:51 (01:40)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
44.1 km
Ponikve
arr. 08:24
dep. 08:24
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
53.2 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
55.8 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
59 km
10:07 11:46 (01:39)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
17.6 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
dep. 11:12
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 11:16
dep. 11:16
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
44.1 km
Ponikve
arr. 11:24
dep. 11:24
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:35
53.2 km
Golubac, Dedine
arr. 11:42
dep. 11:42
55.8 km
Golubac, Ridan
arr. 11:46
59 km
13:22 14:37 (01:15)
Morava MoravkaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 13:22
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
17.6 km
Majilovac, II
arr. 13:53
dep. 13:53
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:54
dep. 13:54
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 14:06
dep. 14:06
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:12
dep. 14:12
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:13
dep. 14:13
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:15
dep. 14:15
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:17
dep. 14:17
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 14:21
dep. 14:21
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
44.1 km
Ponikve
arr. 14:29
dep. 14:29
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 14:37
53.2 km
14:11 15:51 (01:40)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
44.1 km
Ponikve
arr. 15:24
dep. 15:24
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
53.2 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
55.8 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
59 km
18:11 19:51 (01:40)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
44.1 km
Ponikve
arr. 19:24
dep. 19:24
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
53.2 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
55.8 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
59 km
20:41 22:16 (01:35)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 20:41
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
1.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
16.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
24.6 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
31.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
dep. 21:40
36.3 km
Kusice, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
40.4 km
Branicevo, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
44.2 km
Ponikve
arr. 21:53
dep. 21:53
47.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 21:54
dep. 21:54
47.9 km
Usije, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
49.1 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 21:57
dep. 21:57
50.6 km
Golubac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
53.3 km
Golubac, Dedine
arr. 22:12
dep. 22:12
55.9 km
Golubac, Ridan
arr. 22:16
59.1 km
Pozarevac - Golubac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:11 08:51 (01:40)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
44.1 km
Ponikve
arr. 08:24
dep. 08:24
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
53.2 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
55.8 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
59 km
10:07 11:46 (01:39)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
17.6 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
dep. 11:12
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 11:16
dep. 11:16
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
44.1 km
Ponikve
arr. 11:24
dep. 11:24
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:35
53.2 km
Golubac, Dedine
arr. 11:42
dep. 11:42
55.8 km
Golubac, Ridan
arr. 11:46
59 km
13:22 14:37 (01:15)
Morava MoravkaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 13:22
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
17.6 km
Majilovac, II
arr. 13:53
dep. 13:53
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:54
dep. 13:54
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 14:06
dep. 14:06
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:12
dep. 14:12
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:13
dep. 14:13
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:15
dep. 14:15
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:17
dep. 14:17
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 14:21
dep. 14:21
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
44.1 km
Ponikve
arr. 14:29
dep. 14:29
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 14:37
53.2 km
14:11 15:51 (01:40)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
44.1 km
Ponikve
arr. 15:24
dep. 15:24
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
53.2 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
55.8 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
59 km
18:11 19:51 (01:40)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
37.3 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
40.3 km
Branicevo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
44.1 km
Ponikve
arr. 19:24
dep. 19:24
47 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
47.8 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
49 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
50.5 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
53.2 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
55.8 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
59 km
20:41 22:16 (01:35)
Morava MoravkaRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 20:41
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
1.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
16.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
24.6 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
31.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
dep. 21:40
36.3 km
Kusice, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
40.4 km
Branicevo, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
44.2 km
Ponikve
arr. 21:53
dep. 21:53
47.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 21:54
dep. 21:54
47.9 km
Usije, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
49.1 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 21:57
dep. 21:57
50.6 km
Golubac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
53.3 km
Golubac, Dedine
arr. 22:12
dep. 22:12
55.9 km
Golubac, Ridan
arr. 22:16
59.1 km

Naselja Pozarevac i Golubac su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:11 h, dok je poslednji polazak u 20:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.