Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Dubravica timetable

sunday, 23.02.2020.
00:00 00:29 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 00:00
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 00:02
dep. 00:02
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 00:03
dep. 00:03
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 00:04
dep. 00:04
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 00:05
dep. 00:05
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 00:06
dep. 00:06
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 00:08
dep. 00:08
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 00:10
dep. 00:10
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 00:12
dep. 00:12
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 00:14
dep. 00:14
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 00:16
dep. 00:16
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 00:25
dep. 00:25
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 00:27
dep. 00:27
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 00:29
14.1 km
08:15 08:43 (00:28)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:15
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 08:17
dep. 08:17
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 08:18
dep. 08:18
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 08:19
dep. 08:19
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 08:20
dep. 08:20
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 08:21
dep. 08:21
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 08:25
dep. 08:25
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 08:27
dep. 08:27
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 08:29
dep. 08:29
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 08:31
dep. 08:31
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 08:41
dep. 08:41
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 08:43
14.1 km
12:30 12:59 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 12:33
dep. 12:33
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 12:34
dep. 12:34
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 12:35
dep. 12:35
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 12:36
dep. 12:36
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 12:40
dep. 12:40
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 12:42
dep. 12:42
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 12:44
dep. 12:44
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 12:46
dep. 12:46
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 12:59
14.1 km
16:15 16:43 (00:28)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:15
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 16:18
dep. 16:18
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 16:19
dep. 16:19
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 16:20
dep. 16:20
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 16:21
dep. 16:21
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 16:25
dep. 16:25
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 16:27
dep. 16:27
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 16:29
dep. 16:29
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 16:31
dep. 16:31
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 16:43
14.1 km
Pozarevac - Dubravica timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
00:00 00:29 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 00:00
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 00:02
dep. 00:02
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 00:03
dep. 00:03
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 00:04
dep. 00:04
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 00:05
dep. 00:05
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 00:06
dep. 00:06
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 00:08
dep. 00:08
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 00:10
dep. 00:10
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 00:12
dep. 00:12
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 00:14
dep. 00:14
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 00:16
dep. 00:16
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 00:25
dep. 00:25
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 00:27
dep. 00:27
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 00:29
14.1 km
06:10 06:40 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 06:13
dep. 06:13
1.9 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 06:14
dep. 06:14
2.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:15
dep. 06:15
3.5 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:16
dep. 06:16
3.7 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:17
dep. 06:17
4.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 06:18
dep. 06:18
4.8 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 06:20
dep. 06:20
5.7 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 06:21
dep. 06:21
6.3 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 06:22
dep. 06:22
6.9 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 06:24
dep. 06:24
7.8 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 06:26
dep. 06:26
8.5 km
Dubravica, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
15.4 km
Dubravica, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
16.1 km
Dubravica, 3
arr. 06:40
16.9 km
06:50 07:19 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:50
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:52
dep. 06:52
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:53
dep. 06:53
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:54
dep. 06:54
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:55
dep. 06:55
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 06:56
dep. 06:56
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 07:00
dep. 07:00
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 07:02
dep. 07:02
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 07:04
dep. 07:04
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 07:06
dep. 07:06
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 07:19
14.1 km
08:15 08:43 (00:28)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:15
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 08:17
dep. 08:17
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 08:18
dep. 08:18
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 08:19
dep. 08:19
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 08:20
dep. 08:20
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 08:21
dep. 08:21
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 08:25
dep. 08:25
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 08:27
dep. 08:27
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 08:29
dep. 08:29
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 08:31
dep. 08:31
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 08:41
dep. 08:41
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 08:43
14.1 km
11:40 12:09 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:40
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 11:42
dep. 11:42
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 11:43
dep. 11:43
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 11:44
dep. 11:44
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 11:45
dep. 11:45
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 11:46
dep. 11:46
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 11:52
dep. 11:52
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 11:54
dep. 11:54
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 11:56
dep. 11:56
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 12:09
14.1 km
12:30 12:59 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 12:33
dep. 12:33
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 12:34
dep. 12:34
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 12:35
dep. 12:35
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 12:36
dep. 12:36
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 12:40
dep. 12:40
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 12:42
dep. 12:42
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 12:44
dep. 12:44
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 12:46
dep. 12:46
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 12:59
14.1 km
13:10 13:39 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:10
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:12
dep. 13:12
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 13:13
dep. 13:13
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:14
dep. 13:14
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:15
dep. 13:15
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 13:16
dep. 13:16
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 13:22
dep. 13:22
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 13:24
dep. 13:24
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 13:26
dep. 13:26
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 13:39
14.1 km
14:20 14:49 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 14:22
dep. 14:22
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 14:23
dep. 14:23
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 14:24
dep. 14:24
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 14:25
dep. 14:25
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 14:26
dep. 14:26
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 14:30
dep. 14:30
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 14:32
dep. 14:32
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 14:34
dep. 14:34
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 14:36
dep. 14:36
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 14:45
dep. 14:45
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 14:47
dep. 14:47
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 14:49
14.1 km
15:30 15:59 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 15:33
dep. 15:33
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 15:34
dep. 15:34
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 15:42
dep. 15:42
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 15:44
dep. 15:44
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 15:46
dep. 15:46
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 15:59
14.1 km
16:15 16:43 (00:28)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:15
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 16:18
dep. 16:18
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 16:19
dep. 16:19
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 16:20
dep. 16:20
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 16:21
dep. 16:21
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 16:25
dep. 16:25
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 16:27
dep. 16:27
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 16:29
dep. 16:29
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 16:31
dep. 16:31
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 16:43
14.1 km
20:20 20:49 (00:29)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:20
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 20:22
dep. 20:22
0.8 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 20:23
dep. 20:23
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 20:24
dep. 20:24
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 20:25
dep. 20:25
1.5 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 20:26
dep. 20:26
2.1 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 20:28
dep. 20:28
3 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 20:30
dep. 20:30
3.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 20:32
dep. 20:32
4.2 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 20:34
dep. 20:34
5.1 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 20:36
dep. 20:36
5.7 km
Dubravica, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
12.6 km
Dubravica, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
13.4 km
Dubravica, 3
arr. 20:49
14.1 km

Naselja Pozarevac i Dubravica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.