Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Cirikovac timetable

sunday, 21.07.2019.
05:30 05:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:37
dep. 05:37
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:38
dep. 05:38
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:40
dep. 05:40
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:41
dep. 05:41
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Cirikovac, S
arr. 05:46
dep. 05:46
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 05:48
dep. 05:48
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:49
7.1 km
06:00 06:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:06
dep. 06:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:07
dep. 06:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:08
dep. 06:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:10
dep. 06:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:11
dep. 06:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 06:14
dep. 06:14
5.1 km
Cirikovac, S
arr. 06:16
dep. 06:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 06:18
dep. 06:18
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:19
7.2 km
09:00 09:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:04
dep. 09:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:06
dep. 09:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:07
dep. 09:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:08
dep. 09:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:10
dep. 09:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:11
dep. 09:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:12
dep. 09:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 09:14
dep. 09:14
5 km
Cirikovac, S
arr. 09:16
dep. 09:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 09:18
dep. 09:18
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 09:19
7.1 km
12:10 12:29 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:10
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:12
dep. 12:12
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 12:14
dep. 12:14
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 12:16
dep. 12:16
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 12:17
dep. 12:17
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 12:18
dep. 12:18
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 12:20
dep. 12:20
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 12:21
dep. 12:21
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 12:24
dep. 12:24
5 km
Cirikovac, S
arr. 12:26
dep. 12:26
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 12:28
dep. 12:28
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 12:29
7.1 km
12:30 12:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 12:34
dep. 12:34
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 12:36
dep. 12:36
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 12:37
dep. 12:37
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 12:38
dep. 12:38
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 12:40
dep. 12:40
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 12:41
dep. 12:41
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 12:42
dep. 12:42
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 12:44
dep. 12:44
5 km
Cirikovac, S
arr. 12:46
dep. 12:46
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 12:48
dep. 12:48
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 12:49
7.1 km
13:20 13:39 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:22
dep. 13:22
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:24
dep. 13:24
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:26
dep. 13:26
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:27
dep. 13:27
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:28
dep. 13:28
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:30
dep. 13:30
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:31
dep. 13:31
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 13:34
dep. 13:34
5 km
Cirikovac, S
arr. 13:36
dep. 13:36
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 13:38
dep. 13:38
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:39
7.1 km
14:00 14:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:04
dep. 14:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:06
dep. 14:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:07
dep. 14:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:08
dep. 14:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:10
dep. 14:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:11
dep. 14:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:12
dep. 14:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 14:14
dep. 14:14
5.1 km
Cirikovac, S
arr. 14:16
dep. 14:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 14:18
dep. 14:18
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 14:19
7.2 km
17:00 17:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 17:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:02
dep. 17:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:04
dep. 17:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:07
dep. 17:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:08
dep. 17:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:10
dep. 17:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:11
dep. 17:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:12
dep. 17:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 17:14
dep. 17:14
5 km
Cirikovac, S
arr. 17:16
dep. 17:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 17:18
dep. 17:18
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 17:19
7.1 km
19:10 19:29 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturdays during school holiday in Middle-Serbia, Sundays during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 19:10
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:12
dep. 19:12
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:14
dep. 19:14
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:16
dep. 19:16
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:17
dep. 19:17
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:18
dep. 19:18
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 19:20
dep. 19:20
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 19:21
dep. 19:21
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 19:24
dep. 19:24
5 km
Cirikovac, S
arr. 19:26
dep. 19:26
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 19:28
dep. 19:28
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 19:29
7.1 km
21:20 21:39 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 21:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 21:22
dep. 21:22
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 21:24
dep. 21:24
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 21:26
dep. 21:26
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 21:27
dep. 21:27
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 21:28
dep. 21:28
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 21:30
dep. 21:30
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 21:31
dep. 21:31
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 21:32
dep. 21:32
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 21:34
dep. 21:34
5 km
Cirikovac, S
arr. 21:36
dep. 21:36
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 21:38
dep. 21:38
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 21:39
7.1 km
22:00 22:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 22:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:02
dep. 22:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:04
dep. 22:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:06
dep. 22:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:07
dep. 22:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:08
dep. 22:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:10
dep. 22:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:11
dep. 22:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:12
dep. 22:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 22:14
dep. 22:14
5.1 km
Cirikovac, S
arr. 22:16
dep. 22:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 22:18
dep. 22:18
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 22:19
7.2 km

Naselja Pozarevac i Cirikovac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.