Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Bratinac timetable

friday, 15.11.2019.
05:20 05:34 (00:14)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:25
dep. 05:25
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 05:28
dep. 05:28
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 05:31
dep. 05:31
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 05:32
dep. 05:32
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 05:33
dep. 05:33
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 05:34
7 km
05:30 06:44 (01:14)
Bus stationKafana Kum
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:34
dep. 05:34
1.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:36
dep. 05:36
2.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:37
dep. 05:37
2.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:38
dep. 05:38
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:40
dep. 05:40
3.4 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:41
dep. 05:41
3.9 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
4.7 km
Cirikovac, I
arr. 05:44
dep. 05:44
5.3 km
Cirikovac, S
arr. 05:46
dep. 05:46
5.9 km
Cirikovac, II
arr. 05:48
dep. 05:48
6.6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:49
dep. 05:49
7.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Klenovnik, S
arr. 05:53
dep. 05:53
9 km
Klenovnik, I
arr. 05:54
dep. 05:54
9.8 km
Kostolac, I
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:00
dep. 06:00
11.8 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
12.3 km
Kostolac, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:04
dep. 06:04
13.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:06
dep. 06:06
13.7 km
Kostolac, Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
14.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
15.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:10
dep. 06:10
16.3 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
16.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:13
dep. 06:13
17.6 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
18.6 km
Drmno, MK
arr. 06:25
dep. 06:25
21.9 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:28
dep. 06:28
30.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:27
dep. 06:27
28.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
31.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
32 km
Maljurevac
arr. 06:33
dep. 06:33
32.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:35
dep. 06:35
33.8 km
Babusinac
arr. 06:40
dep. 06:40
34.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:41
dep. 06:41
36.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:42
dep. 06:42
37.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:44
38.3 km
05:45 05:58 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:45
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:48
dep. 05:48
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 05:51
dep. 05:51
3.8 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 05:54
dep. 05:54
4.6 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 05:56
dep. 05:56
5.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 05:58
6.8 km
06:00 06:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
7 km
06:00 06:13 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:11
dep. 06:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:13
7 km
06:20 06:35 (00:15)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:24
dep. 06:24
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:27
dep. 06:27
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:33
dep. 06:33
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:35
7 km
06:20 06:50 (00:30)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:22
dep. 06:22
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:24
dep. 06:24
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 06:27
dep. 06:27
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:28
dep. 06:28
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:31
dep. 06:31
7.8 km
Salakovac, I
arr. 06:33
dep. 06:33
8.8 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 06:38
dep. 06:38
11.2 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 06:40
dep. 06:40
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 06:42
dep. 06:42
12.7 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 06:43
dep. 06:43
13.4 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Bratinac
arr. 06:47
dep. 06:47
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:50
16.8 km
06:30 06:42 (00:12)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:30
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:41
dep. 06:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:42
7.2 km
06:45 06:58 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:45
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:48
dep. 06:48
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:51
dep. 06:51
3.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:54
dep. 06:54
5.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:56
dep. 06:56
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:58
7 km
07:00 08:14 (01:14)
Bus stationKafana Kum
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:04
dep. 07:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:06
dep. 07:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:07
dep. 07:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:08
dep. 07:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:10
dep. 07:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:11
dep. 07:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 07:14
dep. 07:14
5 km
Cirikovac, S
arr. 07:16
dep. 07:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 07:18
dep. 07:18
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:19
dep. 07:19
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:21
dep. 07:21
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 07:23
dep. 07:23
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 07:24
dep. 07:24
9.6 km
Kostolac, I
arr. 07:28
dep. 07:28
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:30
dep. 07:30
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
12 km
Kostolac, Posta
arr. 07:33
dep. 07:33
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:34
dep. 07:34
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:36
dep. 07:36
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 07:37
dep. 07:37
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:40
dep. 07:40
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:43
dep. 07:43
17.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:44
dep. 07:44
18.3 km
Drmno, MK
arr. 07:56
dep. 07:56
19.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:57
dep. 07:57
23.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
24.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
25 km
Maljurevac
arr. 08:03
dep. 08:03
25.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 08:05
dep. 08:05
26.7 km
Babusinac
arr. 08:10
dep. 08:10
27.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:11
dep. 08:11
29.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 08:12
dep. 08:12
30.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 08:14
31.2 km
07:05 07:17 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:05
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:07
dep. 07:07
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:09
dep. 07:09
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:10
dep. 07:10
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:14
dep. 07:14
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Bratinac
arr. 07:17
8.1 km
07:11 07:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
9.1 km
07:47 08:07 (00:20)
FarmaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Farma
dep. 07:47
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
11 km
09:30 09:43 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 09:34
dep. 09:34
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 09:35
dep. 09:35
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 09:39
dep. 09:39
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 09:41
dep. 09:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:43
7 km
10:07 10:37 (00:30)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
9.1 km
11:30 11:58 (00:28)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:34
dep. 11:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 11:37
dep. 11:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 11:39
dep. 11:39
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 11:43
dep. 11:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 11:45
dep. 11:45
8.9 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 11:48
dep. 11:48
11.3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 11:50
dep. 11:50
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 11:51
dep. 11:51
12.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 11:53
dep. 11:53
13.5 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 11:54
dep. 11:54
14.1 km
Bratinac
arr. 11:56
dep. 11:56
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 11:58
16.8 km
12:15 12:32 (00:17)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:15
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:23
dep. 12:23
2.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:29
dep. 12:29
5.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:32
7.2 km
12:20 12:31 (00:11)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:20
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:24
dep. 12:24
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:31
7 km
12:25 12:38 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:25
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:28
dep. 12:28
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:30
dep. 12:30
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:31
dep. 12:31
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:34
dep. 12:34
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:36
dep. 12:36
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:38
7 km
13:20 14:34 (01:14)
Bus stationKafana Kum
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:22
dep. 13:22
1.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:24
dep. 13:24
1.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:26
dep. 13:26
2.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:27
dep. 13:27
2.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:28
dep. 13:28
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:30
dep. 13:30
3.4 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:31
dep. 13:31
3.9 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
4.7 km
Cirikovac, I
arr. 13:34
dep. 13:34
5.3 km
Cirikovac, S
arr. 13:36
dep. 13:36
5.9 km
Cirikovac, II
arr. 13:38
dep. 13:38
6.6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:39
dep. 13:39
7.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Klenovnik, S
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Klenovnik, I
arr. 13:44
dep. 13:44
9.8 km
Kostolac, I
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:50
dep. 13:50
11.8 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
12.3 km
Kostolac, Posta
arr. 13:53
dep. 13:53
12.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:54
dep. 13:54
13.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:56
dep. 13:56
13.7 km
Kostolac, Banja
arr. 13:57
dep. 13:57
14.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:00
dep. 14:00
16.3 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
16.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:03
dep. 14:03
17.6 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
18.6 km
Drmno, MK
arr. 14:15
dep. 14:15
21.9 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:18
dep. 14:18
30.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:17
dep. 14:17
28.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
31.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
32 km
Maljurevac
arr. 14:23
dep. 14:23
32.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:25
dep. 14:25
33.8 km
Babusinac
arr. 14:30
dep. 14:30
34.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
36.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:32
dep. 14:32
37.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:34
38.3 km
13:22 13:42 (00:20)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 13:22
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
9.1 km
13:30 13:43 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:33
dep. 13:33
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:36
dep. 13:36
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 13:39
dep. 13:39
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 13:41
dep. 13:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:43
7 km
13:55 14:08 (144:1)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:55
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:57
dep. 13:57
0.6 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 13:59
dep. 13:59
2.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:00
dep. 14:00
3.1 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:04
dep. 14:04
5.3 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:06
dep. 14:06
6.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:08
6.9 km
14:00 14:13 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:04
dep. 14:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:09
dep. 14:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:11
dep. 14:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:13
7 km
14:11 14:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
9.1 km
14:45 14:58 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:45
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:48
dep. 14:48
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:50
dep. 14:50
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
3.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:54
dep. 14:54
5.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:56
dep. 14:56
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:58
7 km
14:45 15:13 (00:28)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:45
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:49
dep. 14:49
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 14:52
dep. 14:52
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:54
dep. 14:54
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:58
dep. 14:58
7.8 km
Salakovac, I
arr. 15:00
dep. 15:00
8.9 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 15:05
dep. 15:05
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 15:06
dep. 15:06
12.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 15:08
dep. 15:08
13.5 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 15:09
dep. 15:09
14.1 km
Bratinac
arr. 15:11
dep. 15:11
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:13
16.8 km
15:25 16:39 (01:14)
Bus stationKafana Kum
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:25
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:27
dep. 15:27
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:29
dep. 15:29
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:32
dep. 15:32
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:33
dep. 15:33
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:35
dep. 15:35
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:36
dep. 15:36
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Cirikovac, S
arr. 15:41
dep. 15:41
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 15:43
dep. 15:43
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:44
dep. 15:44
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:46
dep. 15:46
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 15:49
dep. 15:49
9.6 km
Kostolac, I
arr. 15:53
dep. 15:53
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:55
dep. 15:55
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:57
dep. 15:57
12 km
Kostolac, Posta
arr. 15:58
dep. 15:58
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:59
dep. 15:59
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 16:01
dep. 16:01
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 16:02
dep. 16:02
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 16:04
dep. 16:04
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 16:05
dep. 16:05
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 16:08
dep. 16:08
17.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
18.3 km
Drmno, MK
arr. 16:21
dep. 16:21
19.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 16:22
dep. 16:22
23.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 16:24
dep. 16:24
24.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
25 km
Maljurevac
arr. 16:28
dep. 16:28
25.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 16:30
dep. 16:30
26.7 km
Babusinac
arr. 16:35
dep. 16:35
27.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:36
dep. 16:36
29.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 16:37
dep. 16:37
30.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 16:39
31.2 km
15:30 15:41 (00:11)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:41
7 km
16:00 16:13 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 16:04
dep. 16:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:05
dep. 16:05
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 16:09
dep. 16:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 16:11
dep. 16:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:13
7 km
16:20 16:45 (00:25)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:32
dep. 16:32
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 16:38
dep. 16:38
11 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 16:39
dep. 16:39
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Bratinac, S
arr. 16:45
16 km
18:11 18:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
9.1 km
18:20 18:33 (00:13)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 18:23
dep. 18:23
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 18:25
dep. 18:25
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:26
dep. 18:26
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 18:29
dep. 18:29
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 18:31
dep. 18:31
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:33
7 km
19:10 20:24 (01:14)
Bus stationKafana Kum
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 19:10
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:12
dep. 19:12
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:14
dep. 19:14
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:16
dep. 19:16
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:17
dep. 19:17
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:18
dep. 19:18
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 19:20
dep. 19:20
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 19:21
dep. 19:21
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 19:24
dep. 19:24
5 km
Cirikovac, S
arr. 19:26
dep. 19:26
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 19:28
dep. 19:28
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 19:29
dep. 19:29
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 19:31
dep. 19:31
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 19:33
dep. 19:33
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 19:34
dep. 19:34
9.6 km
Kostolac, I
arr. 19:38
dep. 19:38
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 19:40
dep. 19:40
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 19:42
dep. 19:42
12 km
Kostolac, Posta
arr. 19:43
dep. 19:43
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 19:44
dep. 19:44
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 19:46
dep. 19:46
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 19:47
dep. 19:47
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 19:50
dep. 19:50
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 19:53
dep. 19:53
17.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
18.3 km
Drmno, MK
arr. 20:06
dep. 20:06
19.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 20:07
dep. 20:07
23.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
24.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 20:11
dep. 20:11
25 km
Maljurevac
arr. 20:13
dep. 20:13
25.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 20:15
dep. 20:15
26.7 km
Babusinac
arr. 20:20
dep. 20:20
27.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 20:21
dep. 20:21
29.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 20:22
dep. 20:22
30.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 20:24
31.2 km
20:30 20:59 (00:29)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:32
dep. 20:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:34
dep. 20:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 20:37
dep. 20:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 20:38
dep. 20:38
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 20:43
dep. 20:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 20:45
dep. 20:45
8.8 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 20:49
dep. 20:49
11.2 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 20:51
dep. 20:51
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 20:52
dep. 20:52
12.6 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 20:54
dep. 20:54
13.4 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Bratinac
arr. 20:57
dep. 20:57
15.6 km
Bratinac, Mlin
arr. 20:59
16.7 km
20:41 21:02 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 20:41
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
1.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
9.1 km
21:55 22:12 (00:17)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 21:55
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:01
dep. 22:01
0.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 22:05
dep. 22:05
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 22:06
dep. 22:06
3.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 22:10
dep. 22:10
5.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 22:11
dep. 22:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 22:12
6.9 km

Naselja Pozarevac i Bratinac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 144h i 1min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 21:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.