Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pozarevac - Bratinac timetable

sunday, 12.07.2020.
07:11 07:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
9.1 km
10:07 10:37 (00:30)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
9.1 km
14:11 14:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
9.1 km
18:11 18:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
9.1 km
Pozarevac - Bratinac timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
07:11 07:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
9.1 km
07:47 08:07 (00:20)
FarmaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Farma
dep. 07:47
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
11 km
10:07 10:37 (00:30)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
9.1 km
13:22 13:42 (00:20)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 13:22
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
9.1 km
14:11 14:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
9.1 km
18:11 18:32 (00:21)
Morava MoravkaMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
9.1 km

Naselja Pozarevac i Bratinac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:11 h, dok je poslednji polazak u 18:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.