Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Bozevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:40 07:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:40
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
16 km
Malo Crnice, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:16
dep. 06:16
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Crljenac, Bunar
arr. 06:49
dep. 06:49
40 km
Crljenac, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
39 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
44 km
Aljudovo, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
33 km
Bozevac
arr. 07:00
48 km
06:10 06:45 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Bozevac, Center
arr. 06:45
29 km
10:10 10:55 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:13
dep. 10:13
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:15
dep. 10:15
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:17
dep. 10:17
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:18
dep. 10:18
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:21
dep. 10:21
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:23
dep. 10:23
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:24
dep. 10:24
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:25
dep. 10:25
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:27
dep. 10:27
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 10:33
dep. 10:33
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 10:34
dep. 10:34
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 10:35
dep. 10:35
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 10:38
dep. 10:38
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 10:43
dep. 10:43
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
26.2 km
Bozevac, Center
arr. 10:55
30.6 km
10:10 11:01 (00:51)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:13
dep. 10:13
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:15
dep. 10:15
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:17
dep. 10:17
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:18
dep. 10:18
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:21
dep. 10:21
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:23
dep. 10:23
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:24
dep. 10:24
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:25
dep. 10:25
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:27
dep. 10:27
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
15 km
Malo Crnice, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
14.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 10:39
dep. 10:39
18.2 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 10:40
dep. 10:40
19.3 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 10:42
dep. 10:42
20.4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 10:45
dep. 10:45
22.4 km
Crljenac, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
24.5 km
Crljenac, Bunar
arr. 10:50
dep. 10:50
25.4 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
28.5 km
Bozevac, Center
arr. 11:01
32.9 km
12:30 13:25 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:09
dep. 13:09
25 km
Crljenac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
Crljenac, Bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Bozevac, Center
arr. 13:25
35 km
15:50 16:55 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
39 km
Aljudovo, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
36.1 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
32.7 km
Bozevac, Center
arr. 16:55
43.4 km
20:20 21:06 (00:46)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:23
dep. 20:23
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:25
dep. 20:25
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 20:28
dep. 20:28
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 20:31
dep. 20:31
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:33
dep. 20:33
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 20:34
dep. 20:34
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:35
dep. 20:35
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 20:37
dep. 20:37
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:43
dep. 20:43
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:47
dep. 20:47
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:50
dep. 20:50
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 20:55
dep. 20:55
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
26.2 km
Bozevac, Center
arr. 21:06
30.6 km

Naselja Pozarevac i Bozevac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.