Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Bozevac timetable

tuesday, 16.07.2019.
06:10 06:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Bozevac, Center
arr. 06:45
29 km
12:30 13:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:09
dep. 13:09
25 km
Crljenac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
Crljenac, Bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Bozevac, Center
arr. 13:25
35 km
15:50 16:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
39 km
Aljudovo, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
36.1 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
32.7 km
Bozevac, Center
arr. 16:55
43.4 km
Pozarevac - Bozevac timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
06:10 06:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Bozevac, Center
arr. 06:45
29 km
12:30 13:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:09
dep. 13:09
25 km
Crljenac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
Crljenac, Bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Bozevac, Center
arr. 13:25
35 km
15:50 16:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
39 km
Aljudovo, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
36.1 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
32.7 km
Bozevac, Center
arr. 16:55
43.4 km
Pozarevac - Bozevac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:10 06:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Bozevac, Center
arr. 06:45
29 km
12:30 13:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:09
dep. 13:09
25 km
Crljenac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
Crljenac, Bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Bozevac, Center
arr. 13:25
35 km
15:50 16:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
39 km
Aljudovo, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
36.1 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
32.7 km
Bozevac, Center
arr. 16:55
43.4 km

Naselja Pozarevac i Bozevac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.