Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Aljudovo timetable

friday, 19.07.2019.
12:30 13:52 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:09
dep. 13:09
25 km
Crljenac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
Crljenac, Bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Bozevac, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Aljudovo, Intersection
arr. 13:47
50 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
39 km
Aljudovo, Intersection
arr. 16:45
36.1 km
Pozarevac - Aljudovo timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
12:30 13:52 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:09
dep. 13:09
25 km
Crljenac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
Crljenac, Bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Bozevac, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Aljudovo, Intersection
arr. 13:47
50 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
39 km
Aljudovo, Intersection
arr. 16:45
36.1 km
Pozarevac - Aljudovo timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
12:30 13:52 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:09
dep. 13:09
25 km
Crljenac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
Crljenac, Bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Bozevac, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Aljudovo, Intersection
arr. 13:47
50 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
39 km
Aljudovo, Intersection
arr. 16:45
36.1 km
Pozarevac - Aljudovo timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
12:30 13:52 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:09
dep. 13:09
25 km
Crljenac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
Crljenac, Bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
28 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Bozevac, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Aljudovo, Intersection
arr. 13:47
50 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
20.1 km
Crljenac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
22.2 km
Crljenac, Bunar
arr. 16:24
dep. 16:24
23.1 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
39 km
Aljudovo, Intersection
arr. 16:45
36.1 km

Naselja Pozarevac i Aljudovo su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.