Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Popucke - Belosevac timetable

friday, 14.06.2024.
05:05 05:50 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:05
Popucke, Dezba
arr. 05:06
dep. 05:06
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:08
dep. 05:08
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:09
dep. 05:09
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:10
dep. 05:10
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 05:11
dep. 05:11
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 05:13
dep. 05:13
2.8 km
arr. 05:15
dep. 05:15
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 05:16
dep. 05:16
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 05:18
dep. 05:18
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 05:20
dep. 05:20
4.7 km
arr. 05:22
dep. 05:22
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 05:24
dep. 05:24
5.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 05:28
dep. 05:28
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 05:31
dep. 05:31
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 05:33
dep. 05:33
7.3 km
arr. 05:35
dep. 05:35
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 05:36
dep. 05:36
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:38
dep. 05:38
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 05:41
dep. 05:41
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 05:43
dep. 05:43
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 05:46
dep. 05:46
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
11.7 km
Belosevac
arr. 05:50
12.5 km
05:05 05:50 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:05
Popucke, Dezba
arr. 05:06
dep. 05:06
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:08
dep. 05:08
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:09
dep. 05:09
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:10
dep. 05:10
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 05:11
dep. 05:11
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 05:13
dep. 05:13
2.8 km
arr. 05:15
dep. 05:15
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 05:16
dep. 05:16
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 05:18
dep. 05:18
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 05:20
dep. 05:20
4.7 km
arr. 05:22
dep. 05:22
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 05:24
dep. 05:24
5.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 05:28
dep. 05:28
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 05:31
dep. 05:31
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 05:33
dep. 05:33
7.3 km
arr. 05:35
dep. 05:35
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 05:36
dep. 05:36
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:38
dep. 05:38
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 05:41
dep. 05:41
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 05:43
dep. 05:43
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 05:46
dep. 05:46
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
11.7 km
Belosevac
arr. 05:50
12.5 km
13:00 13:45 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Popucke, Dezba
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:03
dep. 13:03
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:04
dep. 13:04
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:06
dep. 13:06
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:08
dep. 13:08
2.8 km
arr. 13:10
dep. 13:10
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:11
dep. 13:11
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:13
dep. 13:13
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:15
dep. 13:15
4.7 km
arr. 13:17
dep. 13:17
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 13:26
dep. 13:26
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 13:28
dep. 13:28
7.3 km
arr. 13:30
dep. 13:30
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:31
dep. 13:31
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:33
dep. 13:33
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 13:35
dep. 13:35
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 13:36
dep. 13:36
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 13:38
dep. 13:38
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 13:41
dep. 13:41
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 13:43
dep. 13:43
11.7 km
Belosevac
arr. 13:45
12.5 km
13:00 13:45 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Popucke, Dezba
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:03
dep. 13:03
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:04
dep. 13:04
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:06
dep. 13:06
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:08
dep. 13:08
2.8 km
arr. 13:10
dep. 13:10
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:11
dep. 13:11
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:13
dep. 13:13
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:15
dep. 13:15
4.7 km
arr. 13:17
dep. 13:17
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 13:26
dep. 13:26
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 13:28
dep. 13:28
7.3 km
arr. 13:30
dep. 13:30
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:31
dep. 13:31
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:33
dep. 13:33
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 13:35
dep. 13:35
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 13:36
dep. 13:36
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 13:38
dep. 13:38
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 13:41
dep. 13:41
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 13:43
dep. 13:43
11.7 km
Belosevac
arr. 13:45
12.5 km
21:15 21:50 (00:35)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:15
Popucke, Dezba
arr. 21:17
dep. 21:17
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:18
dep. 21:18
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:19
dep. 21:19
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:20
dep. 21:20
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:21
dep. 21:21
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:22
dep. 21:22
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 21:23
dep. 21:23
2.8 km
arr. 21:24
dep. 21:24
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:25
dep. 21:25
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 21:26
dep. 21:26
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:27
dep. 21:27
4.7 km
arr. 21:30
dep. 21:30
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 21:32
dep. 21:32
5.5 km
arr. 21:33
dep. 21:33
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 21:34
dep. 21:34
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 21:36
dep. 21:36
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 21:37
dep. 21:37
7.3 km
arr. 21:38
dep. 21:38
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 21:39
dep. 21:39
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 21:41
dep. 21:41
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 21:42
dep. 21:42
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 21:43
dep. 21:43
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 21:45
dep. 21:45
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 21:46
dep. 21:46
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 21:47
dep. 21:47
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 21:48
dep. 21:48
11.7 km
Belosevac
arr. 21:50
12.5 km
21:15 21:50 (00:35)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:15
Popucke, Dezba
arr. 21:17
dep. 21:17
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:18
dep. 21:18
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:19
dep. 21:19
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:20
dep. 21:20
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:21
dep. 21:21
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:22
dep. 21:22
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 21:23
dep. 21:23
2.8 km
arr. 21:24
dep. 21:24
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:25
dep. 21:25
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 21:26
dep. 21:26
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:27
dep. 21:27
4.7 km
arr. 21:30
dep. 21:30
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 21:32
dep. 21:32
5.5 km
arr. 21:33
dep. 21:33
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 21:34
dep. 21:34
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 21:36
dep. 21:36
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 21:37
dep. 21:37
7.3 km
arr. 21:38
dep. 21:38
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 21:39
dep. 21:39
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 21:41
dep. 21:41
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 21:42
dep. 21:42
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 21:43
dep. 21:43
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 21:45
dep. 21:45
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 21:46
dep. 21:46
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 21:47
dep. 21:47
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 21:48
dep. 21:48
11.7 km
Belosevac
arr. 21:50
12.5 km
Popucke - Belosevac timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
05:05 05:50 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:05
Popucke, Dezba
arr. 05:06
dep. 05:06
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:08
dep. 05:08
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:09
dep. 05:09
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:10
dep. 05:10
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 05:11
dep. 05:11
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 05:13
dep. 05:13
2.8 km
arr. 05:15
dep. 05:15
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 05:16
dep. 05:16
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 05:18
dep. 05:18
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 05:20
dep. 05:20
4.7 km
arr. 05:22
dep. 05:22
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 05:24
dep. 05:24
5.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 05:28
dep. 05:28
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 05:31
dep. 05:31
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 05:33
dep. 05:33
7.3 km
arr. 05:35
dep. 05:35
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 05:36
dep. 05:36
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:38
dep. 05:38
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 05:41
dep. 05:41
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 05:43
dep. 05:43
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 05:46
dep. 05:46
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
11.7 km
Belosevac
arr. 05:50
12.5 km
05:05 05:50 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:05
Popucke, Dezba
arr. 05:06
dep. 05:06
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:08
dep. 05:08
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:09
dep. 05:09
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:10
dep. 05:10
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 05:11
dep. 05:11
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 05:13
dep. 05:13
2.8 km
arr. 05:15
dep. 05:15
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 05:16
dep. 05:16
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 05:18
dep. 05:18
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 05:20
dep. 05:20
4.7 km
arr. 05:22
dep. 05:22
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 05:24
dep. 05:24
5.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 05:28
dep. 05:28
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 05:31
dep. 05:31
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 05:33
dep. 05:33
7.3 km
arr. 05:35
dep. 05:35
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 05:36
dep. 05:36
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:38
dep. 05:38
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 05:41
dep. 05:41
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 05:43
dep. 05:43
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 05:46
dep. 05:46
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
11.7 km
Belosevac
arr. 05:50
12.5 km
13:00 13:45 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Popucke, Dezba
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:03
dep. 13:03
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:04
dep. 13:04
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:06
dep. 13:06
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:08
dep. 13:08
2.8 km
arr. 13:10
dep. 13:10
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:11
dep. 13:11
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:13
dep. 13:13
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:15
dep. 13:15
4.7 km
arr. 13:17
dep. 13:17
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 13:26
dep. 13:26
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 13:28
dep. 13:28
7.3 km
arr. 13:30
dep. 13:30
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:31
dep. 13:31
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:33
dep. 13:33
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 13:35
dep. 13:35
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 13:36
dep. 13:36
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 13:38
dep. 13:38
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 13:41
dep. 13:41
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 13:43
dep. 13:43
11.7 km
Belosevac
arr. 13:45
12.5 km
13:00 13:45 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Popucke, Dezba
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:03
dep. 13:03
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:04
dep. 13:04
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:06
dep. 13:06
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:08
dep. 13:08
2.8 km
arr. 13:10
dep. 13:10
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:11
dep. 13:11
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:13
dep. 13:13
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:15
dep. 13:15
4.7 km
arr. 13:17
dep. 13:17
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 13:26
dep. 13:26
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 13:28
dep. 13:28
7.3 km
arr. 13:30
dep. 13:30
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:31
dep. 13:31
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:33
dep. 13:33
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 13:35
dep. 13:35
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 13:36
dep. 13:36
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 13:38
dep. 13:38
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 13:41
dep. 13:41
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 13:43
dep. 13:43
11.7 km
Belosevac
arr. 13:45
12.5 km
21:15 21:50 (00:35)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:15
Popucke, Dezba
arr. 21:17
dep. 21:17
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:18
dep. 21:18
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:19
dep. 21:19
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:20
dep. 21:20
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:21
dep. 21:21
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:22
dep. 21:22
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 21:23
dep. 21:23
2.8 km
arr. 21:24
dep. 21:24
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:25
dep. 21:25
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 21:26
dep. 21:26
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:27
dep. 21:27
4.7 km
arr. 21:30
dep. 21:30
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 21:32
dep. 21:32
5.5 km
arr. 21:33
dep. 21:33
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 21:34
dep. 21:34
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 21:36
dep. 21:36
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 21:37
dep. 21:37
7.3 km
arr. 21:38
dep. 21:38
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 21:39
dep. 21:39
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 21:41
dep. 21:41
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 21:42
dep. 21:42
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 21:43
dep. 21:43
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 21:45
dep. 21:45
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 21:46
dep. 21:46
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 21:47
dep. 21:47
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 21:48
dep. 21:48
11.7 km
Belosevac
arr. 21:50
12.5 km
21:15 21:50 (00:35)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:15
Popucke, Dezba
arr. 21:17
dep. 21:17
0.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:18
dep. 21:18
0.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:19
dep. 21:19
1.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:20
dep. 21:20
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:21
dep. 21:21
2.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:22
dep. 21:22
2.5 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 21:23
dep. 21:23
2.8 km
arr. 21:24
dep. 21:24
3.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:25
dep. 21:25
3.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 21:26
dep. 21:26
4.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:27
dep. 21:27
4.7 km
arr. 21:30
dep. 21:30
5.2 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 21:32
dep. 21:32
5.5 km
arr. 21:33
dep. 21:33
6 km
Valjevo, Kozara
arr. 21:34
dep. 21:34
6.5 km
Valjevo, Zinasa
arr. 21:36
dep. 21:36
6.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 21:37
dep. 21:37
7.3 km
arr. 21:38
dep. 21:38
7.5 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 21:39
dep. 21:39
8.1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 21:41
dep. 21:41
8.5 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 21:42
dep. 21:42
9.5 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 21:43
dep. 21:43
10.2 km
Belosevac, Dud
arr. 21:45
dep. 21:45
10.7 km
Belosevac, Grm
arr. 21:46
dep. 21:46
11 km
Belosevac, S. kuce
arr. 21:47
dep. 21:47
11.5 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 21:48
dep. 21:48
11.7 km
Belosevac
arr. 21:50
12.5 km

Naselja Popucke i Belosevac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Popucke je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.