Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljska Rzana - Pirot timetable

thursday, 27.02.2020.
05:13 05:50 (00:37)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 05:13
Pirot, Petlja
arr. 05:15
dep. 05:15
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 05:20
dep. 05:20
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 05:22
dep. 05:22
4 km
Pirot, Padez
arr. 05:24
dep. 05:24
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 05:27
dep. 05:27
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 05:28
dep. 05:28
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 05:35
dep. 05:35
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 05:50
8 km
05:27 05:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 05:27
Pirot, Bus station
arr. 05:45
8.5 km
05:42 05:56 (00:14)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 05:42
Pirot, Kale
arr. 05:52
dep. 05:52
5.3 km
Pirot, Bus station
arr. 05:56
6.7 km
06:27 06:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 06:27
Pirot, Bus station
arr. 06:45
8.5 km
07:02 07:20 (00:18)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 07:02
Pirot, Petlja
arr. 07:05
dep. 07:05
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:06
dep. 07:06
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Pirot, Padez
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:15
dep. 07:15
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:16
dep. 07:16
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:17
dep. 07:17
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:19
dep. 07:19
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:20
8 km
07:05 07:22 (00:17)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 07:05
Pirot, Bozurato
arr. 07:11
dep. 07:11
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Pirot, Padez
arr. 07:14
dep. 07:14
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:15
dep. 07:15
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:16
dep. 07:16
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:21
dep. 07:21
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:22
8 km
07:06 07:22 (00:16)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 07:06
Pirot, Kale
arr. 07:17
dep. 07:17
5.3 km
Pirot, Bus station
arr. 07:22
6.7 km
07:15 07:41 (00:26)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 07:15
Pirot, Petlja
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:17
dep. 07:17
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Pirot, Padez
arr. 07:21
dep. 07:21
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:23
dep. 07:23
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:30
dep. 07:30
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:39
dep. 07:39
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:40
dep. 07:40
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:41
8 km
07:24 07:35 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 07:24
Pirot, Bus station
arr. 07:35
8 km
07:39 07:50 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 07:39
Pirot, Bus station
arr. 07:50
8 km
07:50 08:05 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 07:50
Pirot, Bus station
arr. 08:05
8.5 km
08:27 08:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 08:27
Pirot, Bus station
arr. 08:45
8.5 km
09:27 09:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 09:27
Pirot, Bus station
arr. 09:45
8.5 km
10:27 10:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 10:27
Pirot, Bus station
arr. 10:45
8.5 km
11:27 11:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 11:27
Pirot, Bus station
arr. 11:45
8.5 km
11:35 11:55 (00:20)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 11:35
Pirot, Petlja
arr. 11:37
dep. 11:37
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 11:38
dep. 11:38
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 11:39
dep. 11:39
4 km
Pirot, Padez
arr. 11:40
dep. 11:40
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 11:43
dep. 11:43
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 11:45
dep. 11:45
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 11:47
dep. 11:47
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 11:48
dep. 11:48
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 11:50
dep. 11:50
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 11:55
8 km
12:18 12:40 (00:22)
IntersectionŽukovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 12:18
Pirot, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:35
8 km
Pirot, Kale
arr. 12:36
dep. 12:36
9 km
Pirot, Žukovo
arr. 12:40
14 km
12:21 12:35 (00:14)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 12:21
Pirot, Bus station
arr. 12:35
8 km
13:08 13:25 (00:17)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 13:08
Pirot, Bozurato
arr. 13:15
dep. 13:15
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:17
dep. 13:17
4 km
Pirot, Padez
arr. 13:18
dep. 13:18
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:24
dep. 13:24
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:25
8 km
13:13 13:28 (00:15)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 13:13
Pirot, Petlja
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:19
dep. 13:19
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Pirot, Padez
arr. 13:21
dep. 13:21
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:23
dep. 13:23
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:25
dep. 13:25
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:26
dep. 13:26
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:27
dep. 13:27
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:28
8 km
13:15 13:30 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 13:15
Pirot, Bus station
arr. 13:30
8.5 km
13:27 13:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 13:27
Pirot, Bus station
arr. 13:45
8.5 km
14:25 14:38 (00:13)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 14:25
Pirot, Bus station
arr. 14:38
8 km
14:48 15:03 (00:15)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 14:48
Pirot, Petlja
arr. 14:51
dep. 14:51
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:54
dep. 14:54
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Pirot, Padez
arr. 14:56
dep. 14:56
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:58
dep. 14:58
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:59
dep. 14:59
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 15:00
dep. 15:00
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 15:01
dep. 15:01
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 15:02
dep. 15:02
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 15:03
8 km
15:05 15:20 (00:15)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 15:05
Pirot, Petlja
arr. 15:08
dep. 15:08
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 15:11
dep. 15:11
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Pirot, Padez
arr. 15:13
dep. 15:13
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 15:14
dep. 15:14
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 15:15
dep. 15:15
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 15:19
dep. 15:19
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 15:20
8 km
15:27 15:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 15:27
Pirot, Bus station
arr. 15:45
8.5 km
16:27 16:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 16:27
Pirot, Bus station
arr. 16:45
8.5 km
17:27 17:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 17:27
Pirot, Bus station
arr. 17:45
8.5 km
17:30 17:45 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 17:30
Pirot, Bus station
arr. 17:45
8.5 km
18:27 18:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 18:27
Pirot, Bus station
arr. 18:45
8.5 km
19:25 19:36 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 19:25
Pirot, Bus station
arr. 19:36
8 km
19:55 20:21 (00:26)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 19:55
Pirot, Petlja
arr. 19:56
dep. 19:56
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 19:58
dep. 19:58
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Pirot, Padez
arr. 20:05
dep. 20:05
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 20:07
dep. 20:07
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 20:08
dep. 20:08
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 20:11
dep. 20:11
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 20:15
dep. 20:15
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 20:17
dep. 20:17
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 20:21
8 km
20:27 20:45 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 20:27
Pirot, Bus station
arr. 20:45
8.5 km
21:32 21:50 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 21:32
Pirot, Bus station
arr. 21:50
8.5 km
22:32 22:50 (00:18)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 22:32
Pirot, Bus station
arr. 22:50
8.5 km
22:57 23:10 (00:13)
IntersectionRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljska Rzana, Intersection
dep. 22:57
Pirot, Petlja
arr. 22:58
dep. 22:58
0.5 km
Pirot, Bozurato
arr. 22:59
dep. 22:59
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 23:01
dep. 23:01
4 km
Pirot, Padez
arr. 23:02
dep. 23:02
4.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 23:03
dep. 23:03
5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 23:04
dep. 23:04
5.5 km
Pirot, Mali most
arr. 23:05
dep. 23:05
6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 23:06
dep. 23:06
6.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 23:07
dep. 23:07
7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 23:08
dep. 23:08
7.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 23:10
8 km

Naselja Poljska Rzana i Pirot su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljska Rzana je u 05:13 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.