Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljna - Trstenik timetable

sunday, 21.07.2019.
17:50 18:30 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 17:50
Milutovac, 3
arr. 17:54
dep. 17:54
3 km
Milutovac, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Milutovac, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Velika Drenova
arr. 18:06
dep. 18:06
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
18 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
23 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
25 km
Poljna - Trstenik timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:45 06:30 (00:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 05:45
Milutovac, 3
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Milutovac, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Milutovac, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Velika Drenova
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Bogdanje, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Trstenik, Most
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
25 km
07:40 08:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 07:40
Milutovac, 3
arr. 07:45
dep. 07:45
3 km
Milutovac, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Milutovac, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
8 km
Velika Drenova
arr. 08:00
dep. 08:00
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 08:07
dep. 08:07
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 08:11
dep. 08:11
18 km
Bogdanje, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:21
dep. 08:21
23 km
Trstenik, Most
arr. 08:23
dep. 08:23
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:25
25 km
11:40 12:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 11:40
Milutovac, 2
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Milutovac, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Velika Drenova
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 12:16
dep. 12:16
18 km
Bogdanje, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:30
dep. 12:30
23 km
Trstenik, Most
arr. 12:35
dep. 12:35
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:40
25 km
14:15 15:00 (00:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 14:15
Milutovac, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Milutovac, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
8 km
Velika Drenova
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Bogdanje, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
23 km
Trstenik, Most
arr. 14:58
dep. 14:58
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:00
25 km
18:40 19:35 (00:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 18:40
Milutovac, 3
arr. 18:45
dep. 18:45
3 km
Milutovac, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
4 km
Milutovac, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:53
dep. 18:53
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
8 km
Velika Drenova
arr. 19:00
dep. 19:00
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 19:07
dep. 19:07
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 19:11
dep. 19:11
18 km
Bogdanje, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
Trstenik, Most
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:35
25 km
Poljna - Trstenik timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:45 06:30 (00:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 05:45
Milutovac, 3
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Milutovac, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Milutovac, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Velika Drenova
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Bogdanje, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Trstenik, Most
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
25 km
07:40 08:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 07:40
Milutovac, 3
arr. 07:45
dep. 07:45
3 km
Milutovac, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Milutovac, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
8 km
Velika Drenova
arr. 08:00
dep. 08:00
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 08:07
dep. 08:07
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 08:11
dep. 08:11
18 km
Bogdanje, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:21
dep. 08:21
23 km
Trstenik, Most
arr. 08:23
dep. 08:23
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:25
25 km
11:40 12:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 11:40
Milutovac, 2
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Milutovac, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Velika Drenova
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 12:16
dep. 12:16
18 km
Bogdanje, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:30
dep. 12:30
23 km
Trstenik, Most
arr. 12:35
dep. 12:35
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:40
25 km
14:15 15:00 (00:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 14:15
Milutovac, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Milutovac, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
8 km
Velika Drenova
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Bogdanje, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
23 km
Trstenik, Most
arr. 14:58
dep. 14:58
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:00
25 km
18:40 19:35 (00:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 18:40
Milutovac, 3
arr. 18:45
dep. 18:45
3 km
Milutovac, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
4 km
Milutovac, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:53
dep. 18:53
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
8 km
Velika Drenova
arr. 19:00
dep. 19:00
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 19:07
dep. 19:07
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 19:11
dep. 19:11
18 km
Bogdanje, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
Trstenik, Most
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:35
25 km

Naselja Poljna i Trstenik su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljna je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.