Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljna - Trstenik timetable

friday, 15.11.2019.
05:15 05:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 05:15
Milutovac
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 05:25
dep. 05:25
8 km
Velika Drenova
arr. 05:28
dep. 05:28
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 05:37
dep. 05:37
18 km
Bogdanje
arr. 05:43
dep. 05:43
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:55
25 km
05:45 06:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 05:45
Milutovac, 3
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Milutovac, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Milutovac, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Velika Drenova
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Bogdanje, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Trstenik, Most
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
25 km
07:25 08:14 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 07:25
Milutovac
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Velika Drenova
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Bogdanje
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:14
25 km
07:40 08:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 07:40
Milutovac, 3
arr. 07:45
dep. 07:45
3 km
Milutovac, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Milutovac, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
8 km
Velika Drenova
arr. 08:00
dep. 08:00
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 08:07
dep. 08:07
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 08:11
dep. 08:11
18 km
Bogdanje, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:21
dep. 08:21
23 km
Trstenik, Most
arr. 08:23
dep. 08:23
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:25
25 km
11:20 12:02 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 11:20
Milutovac
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 11:30
dep. 11:30
8 km
Velika Drenova
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 11:40
dep. 11:40
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 11:50
dep. 11:50
18 km
Bogdanje
arr. 11:52
dep. 11:52
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:55
dep. 11:55
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:02
25 km
11:40 12:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 11:40
Milutovac, 2
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Milutovac, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Velika Drenova
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 12:16
dep. 12:16
18 km
Bogdanje, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:30
dep. 12:30
23 km
Trstenik, Most
arr. 12:35
dep. 12:35
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:40
25 km
13:20 14:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 13:20
Milutovac
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Velika Drenova
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:45
dep. 13:45
18 km
Bogdanje
arr. 13:50
dep. 13:50
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
25 km
14:15 15:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 14:15
Milutovac, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Milutovac, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
8 km
Velika Drenova
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Bogdanje, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
23 km
Trstenik, Most
arr. 14:58
dep. 14:58
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:00
25 km
18:20 19:02 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 18:20
Milutovac
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 18:32
dep. 18:32
8 km
Velika Drenova
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:49
dep. 18:49
18 km
Bogdanje
arr. 18:53
dep. 18:53
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:57
dep. 18:57
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:02
25 km
18:40 19:35 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 18:40
Milutovac, 3
arr. 18:45
dep. 18:45
3 km
Milutovac, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
4 km
Milutovac, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
5.5 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:53
dep. 18:53
7.5 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
8 km
Velika Drenova
arr. 19:00
dep. 19:00
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 19:07
dep. 19:07
16 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 19:11
dep. 19:11
18 km
Bogdanje, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
19.5 km
Bogdanje, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
Trstenik, Most
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:35
25 km

Naselja Poljna i Trstenik su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljna je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.