Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljna - Stulac kod Vrnjacke Banje timetable

sunday, 17.11.2019.
05:15 06:05 (00:50)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 05:15
Milutovac
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 05:25
dep. 05:25
8 km
Velika Drenova
arr. 05:28
dep. 05:28
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 05:37
dep. 05:37
18 km
Bogdanje
arr. 05:43
dep. 05:43
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 05:58
dep. 05:58
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:01
dep. 06:01
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 06:05
32 km
07:25 08:23 (00:58)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 07:25
Milutovac
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Velika Drenova
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Bogdanje
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 08:18
dep. 08:18
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 08:20
dep. 08:20
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:23
32 km
11:20 12:25 (01:05)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 11:20
Milutovac
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 11:30
dep. 11:30
8 km
Velika Drenova
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 11:40
dep. 11:40
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 11:50
dep. 11:50
18 km
Bogdanje
arr. 11:52
dep. 11:52
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:55
dep. 11:55
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:02
dep. 12:10
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:15
dep. 12:15
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:20
dep. 12:20
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 12:25
32 km
13:20 14:10 (00:50)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 13:20
Milutovac
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Velika Drenova
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:45
dep. 13:45
18 km
Bogdanje
arr. 13:50
dep. 13:50
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:03
dep. 14:03
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:06
dep. 14:06
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 14:10
32 km
18:20 19:15 (00:55)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 18:20
Milutovac
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 18:32
dep. 18:32
8 km
Velika Drenova
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:49
dep. 18:49
18 km
Bogdanje
arr. 18:53
dep. 18:53
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:57
dep. 18:57
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:02
dep. 19:02
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:09
dep. 19:09
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:13
dep. 19:13
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 19:15
32 km
Poljna - Stulac kod Vrnjacke Banje timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:15 06:05 (00:50)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 05:15
Milutovac
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 05:25
dep. 05:25
8 km
Velika Drenova
arr. 05:28
dep. 05:28
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 05:37
dep. 05:37
18 km
Bogdanje
arr. 05:43
dep. 05:43
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 05:58
dep. 05:58
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:01
dep. 06:01
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 06:05
32 km
07:25 08:23 (00:58)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 07:25
Milutovac
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Velika Drenova
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Bogdanje
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 08:18
dep. 08:18
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 08:20
dep. 08:20
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:23
32 km
11:20 12:25 (01:05)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 11:20
Milutovac
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 11:30
dep. 11:30
8 km
Velika Drenova
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 11:40
dep. 11:40
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 11:50
dep. 11:50
18 km
Bogdanje
arr. 11:52
dep. 11:52
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:55
dep. 11:55
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:02
dep. 12:10
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:15
dep. 12:15
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:20
dep. 12:20
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 12:25
32 km
13:20 14:10 (00:50)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 13:20
Milutovac
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Velika Drenova
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:45
dep. 13:45
18 km
Bogdanje
arr. 13:50
dep. 13:50
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:03
dep. 14:03
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:06
dep. 14:06
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 14:10
32 km
18:20 19:15 (00:55)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 18:20
Milutovac
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Stragari kod Trstenika
arr. 18:32
dep. 18:32
8 km
Velika Drenova
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
15 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
16 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:49
dep. 18:49
18 km
Bogdanje
arr. 18:53
dep. 18:53
21 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:57
dep. 18:57
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:02
dep. 19:02
25 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:09
dep. 19:09
29 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:13
dep. 19:13
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 19:15
32 km

Naselja Poljna i Stulac kod Vrnjacke Banje su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljna je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 18:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.