Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljna - Krusevac timetable

saturday, 18.09.2021.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Poljna - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 19.09.2021.
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 15:20
Milutovac
arr. 15:30
dep. 15:30
3.5 km
Stragari kod Trstenika
arr. 15:37
dep. 15:37
7.7 km
Velika Drenova
arr. 15:43
dep. 15:43
11.1 km
Velika Drenova, Raskrsnica seliste
arr. 15:46
dep. 15:46
12.7 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 15:47
dep. 15:47
13.2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:51
dep. 15:51
16.9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
17.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
18.1 km
Kukljin, 5
arr. 15:56
dep. 15:56
19.6 km
Kukljin, 4
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Kukljin, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
21.6 km
Kukljin, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
22.2 km
Kukljin, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
23.5 km
Jasika, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
26 km
Jasika, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
27.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:11
dep. 16:11
29.2 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
31.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:17
dep. 16:17
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:20
32 km
Poljna - Krusevac timetable
Departures on: monday, 20.09.2021.
04:35 05:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 04:35
Milutovac
arr. 04:45
dep. 04:45
3.5 km
Stragari kod Trstenika
arr. 04:52
dep. 04:52
7.7 km
Velika Drenova
arr. 04:58
dep. 04:58
11.1 km
Velika Drenova, Raskrsnica seliste
arr. 05:01
dep. 05:01
12.7 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 05:02
dep. 05:02
13.2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
16.9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:07
dep. 05:07
17.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:09
dep. 05:09
18.1 km
Kukljin, 5
arr. 05:11
dep. 05:11
19.6 km
Kukljin, 4
arr. 05:12
dep. 05:12
20.3 km
Kukljin, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
21.6 km
Kukljin, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
22.2 km
Kukljin, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
23.5 km
Jasika, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Jasika, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:26
dep. 05:26
29.2 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:28
dep. 05:28
31.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:32
dep. 05:32
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:35
32 km
Poljna - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 21.09.2021.
04:35 05:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 04:35
Milutovac
arr. 04:45
dep. 04:45
3.5 km
Stragari kod Trstenika
arr. 04:52
dep. 04:52
7.7 km
Velika Drenova
arr. 04:58
dep. 04:58
11.1 km
Velika Drenova, Raskrsnica seliste
arr. 05:01
dep. 05:01
12.7 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 05:02
dep. 05:02
13.2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
16.9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:07
dep. 05:07
17.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:09
dep. 05:09
18.1 km
Kukljin, 5
arr. 05:11
dep. 05:11
19.6 km
Kukljin, 4
arr. 05:12
dep. 05:12
20.3 km
Kukljin, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
21.6 km
Kukljin, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
22.2 km
Kukljin, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
23.5 km
Jasika, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Jasika, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:26
dep. 05:26
29.2 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:28
dep. 05:28
31.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:32
dep. 05:32
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:35
32 km
Poljna - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 22.09.2021.
04:35 05:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 04:35
Milutovac
arr. 04:45
dep. 04:45
3.5 km
Stragari kod Trstenika
arr. 04:52
dep. 04:52
7.7 km
Velika Drenova
arr. 04:58
dep. 04:58
11.1 km
Velika Drenova, Raskrsnica seliste
arr. 05:01
dep. 05:01
12.7 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 05:02
dep. 05:02
13.2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
16.9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:07
dep. 05:07
17.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:09
dep. 05:09
18.1 km
Kukljin, 5
arr. 05:11
dep. 05:11
19.6 km
Kukljin, 4
arr. 05:12
dep. 05:12
20.3 km
Kukljin, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
21.6 km
Kukljin, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
22.2 km
Kukljin, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
23.5 km
Jasika, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Jasika, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:26
dep. 05:26
29.2 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:28
dep. 05:28
31.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:32
dep. 05:32
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:35
32 km
Poljna - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 23.09.2021.
04:35 05:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 04:35
Milutovac
arr. 04:45
dep. 04:45
3.5 km
Stragari kod Trstenika
arr. 04:52
dep. 04:52
7.7 km
Velika Drenova
arr. 04:58
dep. 04:58
11.1 km
Velika Drenova, Raskrsnica seliste
arr. 05:01
dep. 05:01
12.7 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 05:02
dep. 05:02
13.2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
16.9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:07
dep. 05:07
17.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:09
dep. 05:09
18.1 km
Kukljin, 5
arr. 05:11
dep. 05:11
19.6 km
Kukljin, 4
arr. 05:12
dep. 05:12
20.3 km
Kukljin, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
21.6 km
Kukljin, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
22.2 km
Kukljin, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
23.5 km
Jasika, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Jasika, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:26
dep. 05:26
29.2 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:28
dep. 05:28
31.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:32
dep. 05:32
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:35
32 km
Poljna - Krusevac timetable
Departures on: friday, 24.09.2021.
04:35 05:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 04:35
Milutovac
arr. 04:45
dep. 04:45
3.5 km
Stragari kod Trstenika
arr. 04:52
dep. 04:52
7.7 km
Velika Drenova
arr. 04:58
dep. 04:58
11.1 km
Velika Drenova, Raskrsnica seliste
arr. 05:01
dep. 05:01
12.7 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 05:02
dep. 05:02
13.2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
16.9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:07
dep. 05:07
17.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:09
dep. 05:09
18.1 km
Kukljin, 5
arr. 05:11
dep. 05:11
19.6 km
Kukljin, 4
arr. 05:12
dep. 05:12
20.3 km
Kukljin, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
21.6 km
Kukljin, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
22.2 km
Kukljin, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
23.5 km
Jasika, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Jasika, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:26
dep. 05:26
29.2 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:28
dep. 05:28
31.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:32
dep. 05:32
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:35
32 km
Poljna - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 26.09.2021.
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljna
dep. 15:20
Milutovac
arr. 15:30
dep. 15:30
3.5 km
Stragari kod Trstenika
arr. 15:37
dep. 15:37
7.7 km
Velika Drenova
arr. 15:43
dep. 15:43
11.1 km
Velika Drenova, Raskrsnica seliste
arr. 15:46
dep. 15:46
12.7 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 15:47
dep. 15:47
13.2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:51
dep. 15:51
16.9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
17.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
18.1 km
Kukljin, 5
arr. 15:56
dep. 15:56
19.6 km
Kukljin, 4
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Kukljin, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
21.6 km
Kukljin, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
22.2 km
Kukljin, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
23.5 km
Jasika, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
26 km
Jasika, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
27.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:11
dep. 16:11
29.2 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
31.1 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:17
dep. 16:17
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:20
32 km

Naselja Poljna i Krusevac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljna je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.