Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljanica (Becej) - Becej timetable

friday, 15.11.2019.
06:58 07:25 (00:27)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljanica (Becej), Novo selo
dep. 06:58
Poljanica (Becej)
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Becej, Vereb salas
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Becej, Veliki jarak
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Becej, Remont
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Becej, Milorad
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Becej, Platnara
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Becej, Bus station
arr. 07:25
20 km
13:05 13:32 (00:27)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljanica (Becej), Novo selo
dep. 13:05
Poljanica (Becej)
arr. 13:07
dep. 13:07
2 km
Becej, Vereb salas
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Becej, Veliki jarak
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Becej, Remont
arr. 13:25
dep. 13:25
17 km
Becej, Milorad
arr. 13:27
dep. 13:27
18 km
Becej, Platnara
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Becej, Bus station
arr. 13:32
20 km
14:05 14:32 (00:27)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljanica (Becej), Novo selo
dep. 14:05
Poljanica (Becej)
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Becej, Vereb salas
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Becej, Veliki jarak
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 14:20
dep. 14:20
13 km
Becej, Remont
arr. 14:25
dep. 14:25
17 km
Becej, Milorad
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Becej, Platnara
arr. 14:29
dep. 14:29
19 km
Becej, Bus station
arr. 14:32
20 km
19:08 19:35 (00:27)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljanica (Becej), Novo selo
dep. 19:08
Poljanica (Becej)
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Becej, Vereb salas
arr. 19:15
dep. 19:15
6 km
Becej, Veliki jarak
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Becej, Remont
arr. 19:28
dep. 19:28
17 km
Becej, Milorad
arr. 19:30
dep. 19:30
18 km
Becej, Platnara
arr. 19:32
dep. 19:32
19 km
Becej, Bus station
arr. 19:35
20 km
Poljanica (Becej) - Becej timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:58 07:25 (00:27)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljanica (Becej), Novo selo
dep. 06:58
Poljanica (Becej)
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Becej, Vereb salas
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Becej, Veliki jarak
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Becej, Remont
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Becej, Milorad
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Becej, Platnara
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Becej, Bus station
arr. 07:25
20 km
13:05 13:32 (00:27)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljanica (Becej), Novo selo
dep. 13:05
Poljanica (Becej)
arr. 13:07
dep. 13:07
2 km
Becej, Vereb salas
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Becej, Veliki jarak
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Becej, Remont
arr. 13:25
dep. 13:25
17 km
Becej, Milorad
arr. 13:27
dep. 13:27
18 km
Becej, Platnara
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Becej, Bus station
arr. 13:32
20 km
14:05 14:32 (00:27)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljanica (Becej), Novo selo
dep. 14:05
Poljanica (Becej)
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Becej, Vereb salas
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Becej, Veliki jarak
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 14:20
dep. 14:20
13 km
Becej, Remont
arr. 14:25
dep. 14:25
17 km
Becej, Milorad
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Becej, Platnara
arr. 14:29
dep. 14:29
19 km
Becej, Bus station
arr. 14:32
20 km
19:08 19:35 (00:27)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljanica (Becej), Novo selo
dep. 19:08
Poljanica (Becej)
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Becej, Vereb salas
arr. 19:15
dep. 19:15
6 km
Becej, Veliki jarak
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Becej, Remont
arr. 19:28
dep. 19:28
17 km
Becej, Milorad
arr. 19:30
dep. 19:30
18 km
Becej, Platnara
arr. 19:32
dep. 19:32
19 km
Becej, Bus station
arr. 19:35
20 km

Naselja Poljanica (Becej) i Becej su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljanica (Becej) je u 06:58 h, dok je poslednji polazak u 19:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.