Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljane kod Obrenovca - Obrenovac timetable

wednesday, 28.02.2024.
05:40 06:20 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
dep. 05:40
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 05:41
dep. 05:41
0.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 05:42
dep. 05:42
1.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 05:43
dep. 05:43
1.8 km
arr. 05:45
dep. 05:45
2.7 km
Brgule, Brgule
arr. 05:46
dep. 05:46
3.3 km
Brgule, Brgulice
arr. 05:48
dep. 05:48
4.7 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 05:50
dep. 05:50
5.7 km
Liso Polje, Tamnavski most
arr. 05:51
dep. 05:51
6.7 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 05:54
dep. 05:54
8.3 km
Stubline, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
11.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:01
dep. 06:01
12.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:03
dep. 06:03
13.1 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:04
dep. 06:04
13.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:06
dep. 06:06
15 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:09
dep. 06:09
17 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
18.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:13
dep. 06:13
19.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:14
dep. 06:14
20.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:15
dep. 06:15
21.1 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 06:17
dep. 06:17
21.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:20
23.5 km
09:02 10:00 (00:58)
Brdanski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
dep. 09:02
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 08:47
dep. 08:47
-3.4 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 08:50
dep. 08:50
-2.7 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:53
dep. 08:53
-2 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 08:56
dep. 08:56
-1.3 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 08:59
dep. 08:59
-0.6 km
arr. 09:04
dep. 09:04
1.1 km
Brgule, Brgule
arr. 09:05
dep. 09:05
1.7 km
Brgule, Brgulice
arr. 09:07
dep. 09:07
3.1 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 09:10
dep. 09:10
4.1 km
Liso Polje, Tamnavski most
arr. 09:13
dep. 09:13
5.1 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 09:16
dep. 09:16
6.7 km
Stubline, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
9.9 km
Stubline, Dordino brdo
arr. 09:26
dep. 09:26
10.9 km
Stubline, Simeunovici
arr. 09:28
dep. 09:28
11.8 km
Stubline, Grcici
arr. 09:30
dep. 09:30
12.7 km
Stubline, Lazarevici
arr. 09:32
dep. 09:32
14.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:38
dep. 09:38
17.1 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:40
dep. 09:40
18 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:43
dep. 09:43
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:50
dep. 09:50
21.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:52
dep. 09:52
22.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:54
dep. 09:54
23.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:56
dep. 09:56
24.3 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 09:58
dep. 09:58
25 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 09:59
dep. 09:59
25.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:00
25.7 km
11:40 12:20 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
dep. 11:40
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 11:41
dep. 11:41
0.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 11:42
dep. 11:42
1.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 11:43
dep. 11:43
1.8 km
arr. 11:45
dep. 11:45
2.7 km
Brgule, Brgule
arr. 11:46
dep. 11:46
3.3 km
Brgule, Brgulice
arr. 11:48
dep. 11:48
4.7 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 11:50
dep. 11:50
5.7 km
Liso Polje, Tamnavski most
arr. 11:51
dep. 11:51
6.7 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 11:54
dep. 11:54
8.3 km
Stubline, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
11.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 12:01
dep. 12:01
12.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 12:03
dep. 12:03
13.1 km
Stubline, Jadrani
arr. 12:04
dep. 12:04
13.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:06
dep. 12:06
15 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:09
dep. 12:09
17 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:11
dep. 12:11
18.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:13
dep. 12:13
19.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:14
dep. 12:14
20.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:15
dep. 12:15
21.1 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 12:17
dep. 12:17
21.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:18
dep. 12:18
22.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:20
23.5 km
14:15 14:55 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
dep. 14:15
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
0.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 14:17
dep. 14:17
1.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 14:18
dep. 14:18
1.8 km
arr. 14:20
dep. 14:20
2.7 km
Brgule, Brgule
arr. 14:21
dep. 14:21
3.3 km
Brgule, Brgulice
arr. 14:23
dep. 14:23
4.7 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 14:25
dep. 14:25
5.7 km
Liso Polje, Tamnavski most
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 14:29
dep. 14:29
8.3 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
11.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 14:36
dep. 14:36
12.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:38
dep. 14:38
13.1 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:39
dep. 14:39
13.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:44
dep. 14:44
17 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
18.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:48
dep. 14:48
19.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:49
dep. 14:49
20.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:50
dep. 14:50
21.1 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 14:52
dep. 14:52
21.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:53
dep. 14:53
22.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:55
23.5 km
16:10 16:50 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
dep. 16:10
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 16:11
dep. 16:11
0.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 16:12
dep. 16:12
1.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 16:13
dep. 16:13
1.8 km
arr. 16:15
dep. 16:15
2.7 km
Brgule, Brgule
arr. 16:16
dep. 16:16
3.3 km
Brgule, Brgulice
arr. 16:18
dep. 16:18
4.7 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 16:20
dep. 16:20
5.7 km
Liso Polje, Tamnavski most
arr. 16:21
dep. 16:21
6.7 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 16:24
dep. 16:24
8.3 km
Stubline, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
11.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:31
dep. 16:31
12.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:33
dep. 16:33
13.1 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:34
dep. 16:34
13.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:36
dep. 16:36
15 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:39
dep. 16:39
17 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:41
dep. 16:41
18.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:43
dep. 16:43
19.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:44
dep. 16:44
20.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:45
dep. 16:45
21.1 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 16:47
dep. 16:47
21.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:48
dep. 16:48
22.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:50
23.5 km
17:25 18:05 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
dep. 17:25
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 17:26
dep. 17:26
0.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 17:27
dep. 17:27
1.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 17:28
dep. 17:28
1.8 km
arr. 17:30
dep. 17:30
2.7 km
Brgule, Brgule
arr. 17:31
dep. 17:31
3.3 km
Brgule, Brgulice
arr. 17:33
dep. 17:33
4.7 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 17:35
dep. 17:35
5.7 km
Liso Polje, Tamnavski most
arr. 17:36
dep. 17:36
6.7 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 17:39
dep. 17:39
8.3 km
Stubline, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
11.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 17:46
dep. 17:46
12.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 17:48
dep. 17:48
13.1 km
Stubline, Jadrani
arr. 17:49
dep. 17:49
13.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:51
dep. 17:51
15 km
Stubline, Мagacin
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:56
dep. 17:56
18.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 17:58
dep. 17:58
19.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 17:59
dep. 17:59
20.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:00
dep. 18:00
21.1 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 18:02
dep. 18:02
21.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 18:03
dep. 18:03
22.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:05
23.5 km
20:15 20:55 (00:40)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
dep. 20:15
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 20:16
dep. 20:16
0.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 20:17
dep. 20:17
1.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 20:18
dep. 20:18
1.8 km
arr. 20:20
dep. 20:20
2.7 km
Brgule, Brgule
arr. 20:21
dep. 20:21
3.3 km
Brgule, Brgulice
arr. 20:23
dep. 20:23
4.7 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 20:25
dep. 20:25
5.7 km
Liso Polje, Tamnavski most
arr. 20:26
dep. 20:26
6.7 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 20:29
dep. 20:29
8.3 km
Stubline, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
11.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:36
dep. 20:36
12.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:38
dep. 20:38
13.1 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:39
dep. 20:39
13.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:41
dep. 20:41
15 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:44
dep. 20:44
17 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:46
dep. 20:46
18.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:48
dep. 20:48
19.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:49
dep. 20:49
20.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:50
dep. 20:50
21.1 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 20:52
dep. 20:52
21.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
22.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:55
23.5 km

Naselja Poljane kod Obrenovca i Obrenovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljane kod Obrenovca je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.