Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljane kod Obrenovca - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:00 06:18 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 05:00
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 05:02
dep. 05:02
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 05:03
dep. 05:03
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 05:04
dep. 05:04
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 05:05
dep. 05:05
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 05:08
dep. 05:08
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 05:12
dep. 05:12
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 05:22
dep. 05:22
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:27
dep. 05:27
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:30
dep. 05:30
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:34
dep. 05:34
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:35
dep. 05:35
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:36
dep. 05:36
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:40
dep. 05:40
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
31.3 km
arr. 05:43
dep. 05:43
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 05:45
dep. 05:45
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 05:47
dep. 05:47
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:51
dep. 05:51
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 05:53
dep. 05:53
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:54
dep. 05:54
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:09
dep. 06:09
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:11
dep. 06:11
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 06:18
55.5 km
06:35 07:53 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 06:35
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 06:37
dep. 06:37
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 06:39
dep. 06:39
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 06:40
dep. 06:40
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 06:43
dep. 06:43
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 06:47
dep. 06:47
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 06:57
dep. 06:57
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:02
dep. 07:02
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:05
dep. 07:05
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:09
dep. 07:09
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:10
dep. 07:10
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:11
dep. 07:11
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:15
dep. 07:15
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
31.3 km
arr. 07:18
dep. 07:18
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 07:20
dep. 07:20
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:22
dep. 07:22
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:26
dep. 07:26
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:28
dep. 07:28
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:29
dep. 07:29
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:41
dep. 07:41
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:44
dep. 07:44
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:46
dep. 07:46
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:50
dep. 07:50
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 07:53
55.5 km
08:10 09:28 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 08:10
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 08:12
dep. 08:12
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 08:13
dep. 08:13
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 08:14
dep. 08:14
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 08:18
dep. 08:18
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 08:20
dep. 08:20
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 08:22
dep. 08:22
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 08:32
dep. 08:32
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:37
dep. 08:37
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:40
dep. 08:40
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 08:44
dep. 08:44
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:45
dep. 08:45
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:46
dep. 08:46
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:50
dep. 08:50
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31.3 km
arr. 08:53
dep. 08:53
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:57
dep. 08:57
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:01
dep. 09:01
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:03
dep. 09:03
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:04
dep. 09:04
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:16
dep. 09:16
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:19
dep. 09:19
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:21
dep. 09:21
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:25
dep. 09:25
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 09:28
55.5 km
09:45 11:03 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 09:45
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 09:47
dep. 09:47
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 09:48
dep. 09:48
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 09:49
dep. 09:49
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 09:50
dep. 09:50
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 09:51
dep. 09:51
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 09:52
dep. 09:52
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 09:53
dep. 09:53
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 09:57
dep. 09:57
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 10:07
dep. 10:07
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:12
dep. 10:12
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:15
dep. 10:15
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:17
dep. 10:17
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 10:19
dep. 10:19
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 10:20
dep. 10:20
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:21
dep. 10:21
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:25
dep. 10:25
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
31.3 km
arr. 10:28
dep. 10:28
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 10:30
dep. 10:30
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:32
dep. 10:32
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:36
dep. 10:36
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:38
dep. 10:38
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:39
dep. 10:39
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 10:51
dep. 10:51
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:54
dep. 10:54
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 10:56
dep. 10:56
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:00
dep. 11:00
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 11:03
55.5 km
11:20 12:38 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 11:20
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 11:22
dep. 11:22
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 11:23
dep. 11:23
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 11:24
dep. 11:24
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 11:25
dep. 11:25
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 11:27
dep. 11:27
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 11:28
dep. 11:28
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 11:30
dep. 11:30
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 11:32
dep. 11:32
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 11:42
dep. 11:42
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:47
dep. 11:47
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:50
dep. 11:50
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 11:52
dep. 11:52
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 11:54
dep. 11:54
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 11:55
dep. 11:55
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 11:56
dep. 11:56
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:00
dep. 12:00
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
31.3 km
arr. 12:03
dep. 12:03
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 12:05
dep. 12:05
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:07
dep. 12:07
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:11
dep. 12:11
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:13
dep. 12:13
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:14
dep. 12:14
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:26
dep. 12:26
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:29
dep. 12:29
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:31
dep. 12:31
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:35
dep. 12:35
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 12:38
55.5 km
12:55 14:13 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 12:55
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 12:57
dep. 12:57
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 12:58
dep. 12:58
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 12:59
dep. 12:59
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 13:00
dep. 13:00
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 13:03
dep. 13:03
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 13:07
dep. 13:07
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 13:17
dep. 13:17
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:25
dep. 13:25
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 13:29
dep. 13:29
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:30
dep. 13:30
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 13:31
dep. 13:31
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 13:35
dep. 13:35
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
31.3 km
arr. 13:38
dep. 13:38
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 13:40
dep. 13:40
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:42
dep. 13:42
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:46
dep. 13:46
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:48
dep. 13:48
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:49
dep. 13:49
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:01
dep. 14:01
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:04
dep. 14:04
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:06
dep. 14:06
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:10
dep. 14:10
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 14:13
55.5 km
14:30 15:48 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 14:30
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 14:32
dep. 14:32
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 14:34
dep. 14:34
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 14:35
dep. 14:35
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 14:36
dep. 14:36
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 14:38
dep. 14:38
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 14:42
dep. 14:42
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 14:52
dep. 14:52
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:57
dep. 14:57
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:00
dep. 15:00
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:02
dep. 15:02
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 15:04
dep. 15:04
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 15:05
dep. 15:05
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:06
dep. 15:06
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:10
dep. 15:10
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
31.3 km
arr. 15:13
dep. 15:13
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:17
dep. 15:17
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:21
dep. 15:21
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:23
dep. 15:23
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:24
dep. 15:24
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:36
dep. 15:36
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:39
dep. 15:39
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:41
dep. 15:41
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:45
dep. 15:45
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 15:48
55.5 km
16:05 17:23 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 16:05
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 16:07
dep. 16:07
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 16:08
dep. 16:08
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 16:10
dep. 16:10
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 16:11
dep. 16:11
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 16:13
dep. 16:13
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 16:17
dep. 16:17
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 16:27
dep. 16:27
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:32
dep. 16:32
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:35
dep. 16:35
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 16:39
dep. 16:39
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 16:40
dep. 16:40
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:41
dep. 16:41
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:45
dep. 16:45
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
31.3 km
arr. 16:48
dep. 16:48
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 16:50
dep. 16:50
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:52
dep. 16:52
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:56
dep. 16:56
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:58
dep. 16:58
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:59
dep. 16:59
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:11
dep. 17:11
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:14
dep. 17:14
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:16
dep. 17:16
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 17:23
55.5 km
17:40 18:58 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 17:40
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 17:42
dep. 17:42
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 17:43
dep. 17:43
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 17:44
dep. 17:44
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 17:45
dep. 17:45
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 17:47
dep. 17:47
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 17:48
dep. 17:48
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 17:50
dep. 17:50
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 17:52
dep. 17:52
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 18:02
dep. 18:02
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:07
dep. 18:07
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:10
dep. 18:10
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:12
dep. 18:12
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:14
dep. 18:14
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:15
dep. 18:15
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:16
dep. 18:16
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:20
dep. 18:20
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
31.3 km
arr. 18:23
dep. 18:23
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 18:25
dep. 18:25
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:27
dep. 18:27
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:31
dep. 18:31
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:34
dep. 18:34
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:46
dep. 18:46
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:49
dep. 18:49
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:51
dep. 18:51
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:55
dep. 18:55
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 18:58
55.5 km
19:15 20:33 (01:18)
Donji krajBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljane kod Obrenovca, Donji kraj
dep. 19:15
Poljane kod Obrenovca, 6
arr. 19:17
dep. 19:17
0.6 km
Poljane kod Obrenovca, 5
arr. 19:18
dep. 19:18
1 km
Poljane kod Obrenovca, 4
arr. 19:19
dep. 19:19
1.6 km
Poljane kod Obrenovca, 3
arr. 19:20
dep. 19:20
2.1 km
Poljane kod Obrenovca, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
3.5 km
Poljane kod Obrenovca, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
4.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 19:23
dep. 19:23
4.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 19:25
dep. 19:25
5 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 19:27
dep. 19:27
6.1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 19:37
dep. 19:37
6.1 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:42
dep. 19:42
18.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 19:45
dep. 19:45
22.3 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 19:47
dep. 19:47
23.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 19:49
dep. 19:49
24.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 19:50
dep. 19:50
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 19:51
dep. 19:51
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
28.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 19:55
dep. 19:55
30.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
31.3 km
arr. 19:58
dep. 19:58
31.8 km
Meljak, Meljak
arr. 20:00
dep. 20:00
33 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:02
dep. 20:02
33.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:06
dep. 20:06
37.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:08
dep. 20:08
38.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:09
dep. 20:09
39.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 20:21
dep. 20:21
49.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:24
dep. 20:24
50.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 20:26
dep. 20:26
51.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:30
dep. 20:30
53.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 20:33
55.5 km

Naselja Poljane kod Obrenovca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 18min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljane kod Obrenovca je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.