Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Pojate - Vrnjacka Banja timetable

wednesday, 19.02.2020.
06:35 07:55 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 06:35
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
23.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
38.5 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
44.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
52.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
62.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
66.5 km
07:45 09:15 (01:30)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, Intersection
dep. 07:45
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
25 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
30 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
39 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
41 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
47 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
48 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
53 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
59 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
63 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
67 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
70 km
08:20 09:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 08:20
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
66 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 15:30
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
25 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
36 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
40 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
47 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
54 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
66 km
17:00 18:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 17:00
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
19 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
25 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
42 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
48 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
56 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
68 km
18:33 19:50 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 18:33
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
61 km
Pojate - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
06:35 07:55 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 06:35
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
23.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
38.5 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
44.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
52.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
62.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
66.5 km
07:45 09:15 (01:30)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, Intersection
dep. 07:45
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
25 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
30 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
39 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
41 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
47 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
48 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
53 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
59 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
63 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
67 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
70 km
08:20 09:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 08:20
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
66 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 15:30
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
25 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
36 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
40 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
47 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
54 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
66 km
17:00 18:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 17:00
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
19 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
25 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
42 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
48 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
56 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
68 km
18:33 19:50 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 18:33
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
61 km

Naselja Pojate i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 17min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pojate je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 18:33 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pojate - Vrnjacka Banja iznosi od 3,45 EUR do 3,45 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.