Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pojate - Grad Stalac timetable

saturday, 18.09.2021.
05:15 05:36 (00:21)
MMaskarski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, M
dep. 05:15
Pojate, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Pojate, O
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 05:23
dep. 05:23
5 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
7 km
arr. 05:28
dep. 05:28
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:36
13 km
08:35 08:56 (00:21)
MMaskarski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, M
dep. 08:35
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
2 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
3.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
5 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
7 km
arr. 08:48
dep. 08:48
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
13 km
Pojate - Grad Stalac timetable
Departures on: monday, 20.09.2021.
05:15 05:36 (00:21)
MMaskarski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, M
dep. 05:15
Pojate, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Pojate, O
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 05:23
dep. 05:23
5 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
7 km
arr. 05:28
dep. 05:28
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:36
13 km
08:35 08:56 (00:21)
MMaskarski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, M
dep. 08:35
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
2 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
3.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
5 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
7 km
arr. 08:48
dep. 08:48
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
13 km
14:42 15:04 (00:22)
IntersectionMaskarski most
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, Intersection
dep. 14:42
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
1.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
3 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
4 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
9 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
10 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
11 km
22:35 23:00 (00:25)
OSG - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, O
dep. 22:35
Cicevac, Impregnacija
arr. 22:38
dep. 22:38
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
2.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
3.5 km
arr. 22:54
dep. 22:54
7.5 km
Lucina, 1
arr. 22:52
dep. 22:52
6.5 km
Lucina, PR
arr. 22:50
dep. 22:50
6 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 22:58
dep. 22:58
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 23:00
11.5 km
Pojate - Grad Stalac timetable
Departures on: tuesday, 21.09.2021.
05:15 05:36 (00:21)
MMaskarski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, M
dep. 05:15
Pojate, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Pojate, O
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 05:23
dep. 05:23
5 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
7 km
arr. 05:28
dep. 05:28
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:36
13 km
08:35 08:56 (00:21)
MMaskarski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, M
dep. 08:35
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
2 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
3.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
5 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
7 km
arr. 08:48
dep. 08:48
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
13 km
14:42 15:04 (00:22)
IntersectionMaskarski most
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, Intersection
dep. 14:42
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
1.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
3 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
4 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
9 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
10 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
11 km
22:35 23:00 (00:25)
OSG - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate, O
dep. 22:35
Cicevac, Impregnacija
arr. 22:38
dep. 22:38
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
2.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
3.5 km
arr. 22:54
dep. 22:54
7.5 km
Lucina, 1
arr. 22:52
dep. 22:52
6.5 km
Lucina, PR
arr. 22:50
dep. 22:50
6 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 22:58
dep. 22:58
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 23:00
11.5 km

Naselja Pojate i Grad Stalac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pojate je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 22:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.