Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Podgorac kod Raznja - Novi Bracin timetable

thursday, 18.07.2019.
04:36 04:53 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, Center
dep. 04:36
Vitosevac, Center
arr. 04:42
dep. 04:42
4 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 04:48
dep. 04:48
8 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 04:53
10 km
05:59 06:26 (00:27)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 05:59
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Vitosevac, 2
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Vitosevac, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Pretrkovac
arr. 06:24
dep. 06:24
23 km
Smilovac
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Skorica, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Skorica, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 06:26
25 km
07:16 07:33 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, Center
dep. 07:16
Vitosevac, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 07:28
dep. 07:28
8 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 07:33
10 km
08:07 08:27 (00:20)
3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
12 km
12:36 12:53 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, Center
dep. 12:36
Vitosevac, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
4 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 12:48
dep. 12:48
8 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 12:53
10 km
16:06 16:23 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, Center
dep. 16:06
Vitosevac, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 16:18
dep. 16:18
8 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 16:23
10 km
20:36 20:53 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, Center
dep. 20:36
Vitosevac, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
4 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 20:48
dep. 20:48
8 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 20:53
10 km

Naselja Podgorac kod Raznja i Novi Bracin su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Podgorac kod Raznja je u 04:36 h, dok je poslednji polazak u 20:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.