Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable

friday, 15.11.2019.
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Bivolje, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Bivolje, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Bivolje, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Bivolje, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Bivolje, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Bivolje, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Bivolje, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km

Naselja Podgorac kod Raznja i Krusevac su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Podgorac kod Raznja je u 08:07 h, dok je poslednji polazak u 08:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.