Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
04:47 06:00 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 04:47
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 04:51
dep. 04:51
5 km
Vitosevac, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
6 km
Vitosevac, 1
arr. 04:55
dep. 04:55
6.5 km
Pretrkovac, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 05:07
dep. 05:07
12 km
Pojate, M
arr. 05:15
dep. 05:15
16 km
Pojate, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
18 km
Pojate, O - Trajal
arr. 05:21
dep. 05:21
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 05:23
dep. 05:23
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
23 km
arr. 05:28
dep. 05:28
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:36
dep. 05:36
29 km
Mrzenica, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
30.5 km
arr. 05:41
dep. 05:41
32 km
Makresane, 3
arr. 05:46
dep. 05:46
34.5 km
Makresane, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
35.5 km
Makresane, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
37 km
Dedina, FAG
arr. 05:52
dep. 05:52
38 km
Dedina, DR
arr. 05:53
dep. 05:53
38.5 km
Dedina, M
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Krusevac, Bivolje
arr. 05:57
dep. 05:57
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:00
41.5 km
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O - Trajal
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Krusevac, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
04:47 06:00 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 04:47
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 04:51
dep. 04:51
5 km
Vitosevac, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
6 km
Vitosevac, 1
arr. 04:55
dep. 04:55
6.5 km
Pretrkovac, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 05:07
dep. 05:07
12 km
Pojate, M
arr. 05:15
dep. 05:15
16 km
Pojate, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
18 km
Pojate, O - Trajal
arr. 05:21
dep. 05:21
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 05:23
dep. 05:23
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
23 km
arr. 05:28
dep. 05:28
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:36
dep. 05:36
29 km
Mrzenica, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
30.5 km
arr. 05:41
dep. 05:41
32 km
Makresane, 3
arr. 05:46
dep. 05:46
34.5 km
Makresane, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
35.5 km
Makresane, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
37 km
Dedina, FAG
arr. 05:52
dep. 05:52
38 km
Dedina, DR
arr. 05:53
dep. 05:53
38.5 km
Dedina, M
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Krusevac, Bivolje
arr. 05:57
dep. 05:57
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:00
41.5 km
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O - Trajal
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Krusevac, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 27.06.2024.
04:47 06:00 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 04:47
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 04:51
dep. 04:51
5 km
Vitosevac, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
6 km
Vitosevac, 1
arr. 04:55
dep. 04:55
6.5 km
Pretrkovac, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 05:07
dep. 05:07
12 km
Pojate, M
arr. 05:15
dep. 05:15
16 km
Pojate, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
18 km
Pojate, O - Trajal
arr. 05:21
dep. 05:21
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 05:23
dep. 05:23
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
23 km
arr. 05:28
dep. 05:28
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:36
dep. 05:36
29 km
Mrzenica, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
30.5 km
arr. 05:41
dep. 05:41
32 km
Makresane, 3
arr. 05:46
dep. 05:46
34.5 km
Makresane, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
35.5 km
Makresane, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
37 km
Dedina, FAG
arr. 05:52
dep. 05:52
38 km
Dedina, DR
arr. 05:53
dep. 05:53
38.5 km
Dedina, M
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Krusevac, Bivolje
arr. 05:57
dep. 05:57
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:00
41.5 km
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O - Trajal
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Krusevac, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km
Podgorac kod Raznja - Krusevac timetable
Departures on: friday, 28.06.2024.
04:47 06:00 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 04:47
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 04:51
dep. 04:51
5 km
Vitosevac, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
6 km
Vitosevac, 1
arr. 04:55
dep. 04:55
6.5 km
Pretrkovac, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 05:07
dep. 05:07
12 km
Pojate, M
arr. 05:15
dep. 05:15
16 km
Pojate, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
18 km
Pojate, O - Trajal
arr. 05:21
dep. 05:21
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 05:23
dep. 05:23
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
23 km
arr. 05:28
dep. 05:28
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:36
dep. 05:36
29 km
Mrzenica, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
30.5 km
arr. 05:41
dep. 05:41
32 km
Makresane, 3
arr. 05:46
dep. 05:46
34.5 km
Makresane, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
35.5 km
Makresane, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
37 km
Dedina, FAG
arr. 05:52
dep. 05:52
38 km
Dedina, DR
arr. 05:53
dep. 05:53
38.5 km
Dedina, M
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Krusevac, Bivolje
arr. 05:57
dep. 05:57
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:00
41.5 km
08:07 09:20 (01:13)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Raznja, 3
dep. 08:07
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
1 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
1.5 km
Vitosevac, 3
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Vitosevac, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Vitosevac, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Pretrkovac, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Novi Bracin, JK
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Pojate, M
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Pojate, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Pojate, O - Trajal
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
27 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Mrzenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
30.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
32 km
Makresane, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
34.5 km
Makresane, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
35.5 km
Makresane, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
37 km
Dedina, FAG
arr. 09:12
dep. 09:12
38 km
Dedina, DR
arr. 09:13
dep. 09:13
38.5 km
Dedina, M
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Krusevac, Bivolje
arr. 09:17
dep. 09:17
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41.5 km

Naselja Podgorac kod Raznja i Krusevac su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Podgorac kod Raznja je u 04:47 h, dok je poslednji polazak u 08:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.