Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pocuta (Tubravic) - Valjevo timetable

thursday, 25.04.2024.
05:53 06:46 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 05:53
Mijaci
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Sovac
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Kunice
arr. 06:03
dep. 06:03
3.9 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 06:06
dep. 06:06
5.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 06:09
dep. 06:09
7.2 km
Rovni
arr. 06:11
dep. 06:11
8.2 km
Rovni, Zmajevac
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Balinovic, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
12.1 km
Balinovic, C. kuce
arr. 06:22
dep. 06:22
13.6 km
Jovanja, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
15.6 km
Sedlari, R. kuce
arr. 06:30
dep. 06:30
17.6 km
Sedlari, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20.1 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:38
dep. 06:38
22.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:46
25.6 km
05:53 06:46 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 05:53
Mijaci
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Sovac
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Kunice
arr. 06:03
dep. 06:03
3.9 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 06:06
dep. 06:06
5.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 06:09
dep. 06:09
7.2 km
Rovni
arr. 06:11
dep. 06:11
8.2 km
Rovni, Zmajevac
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Balinovic, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
12.1 km
Balinovic, C. kuce
arr. 06:22
dep. 06:22
13.6 km
Jovanja, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
15.6 km
Sedlari, R. kuce
arr. 06:30
dep. 06:30
17.6 km
Sedlari, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20.1 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:38
dep. 06:38
22.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:46
25.6 km
07:50 08:25 (00:35)
CenterJadar
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 07:50
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
5 km
Balinovic, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Jovanja, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
19 km
16:23 17:16 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 16:23
Mijaci
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Sovac
arr. 16:31
dep. 16:31
3.2 km
Kunice
arr. 16:33
dep. 16:33
3.9 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 16:36
dep. 16:36
5.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 16:39
dep. 16:39
7.2 km
Rovni
arr. 16:41
dep. 16:41
8.2 km
Rovni, Zmajevac
arr. 16:46
dep. 16:46
10.8 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
12.1 km
Balinovic, C. kuce
arr. 16:52
dep. 16:52
13.6 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
15.6 km
Sedlari, R. kuce
arr. 17:00
dep. 17:00
17.6 km
Sedlari, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
20.1 km
Valjevo, Pivara
arr. 17:08
dep. 17:08
22.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:10
dep. 17:10
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:16
25.6 km
16:23 17:16 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 16:23
Mijaci
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Sovac
arr. 16:31
dep. 16:31
3.2 km
Kunice
arr. 16:33
dep. 16:33
3.9 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 16:36
dep. 16:36
5.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 16:39
dep. 16:39
7.2 km
Rovni
arr. 16:41
dep. 16:41
8.2 km
Rovni, Zmajevac
arr. 16:46
dep. 16:46
10.8 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
12.1 km
Balinovic, C. kuce
arr. 16:52
dep. 16:52
13.6 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
15.6 km
Sedlari, R. kuce
arr. 17:00
dep. 17:00
17.6 km
Sedlari, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
20.1 km
Valjevo, Pivara
arr. 17:08
dep. 17:08
22.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:10
dep. 17:10
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:16
25.6 km
16:25 16:55 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 16:25
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
5 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
7 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
21 km
Pocuta (Tubravic) - Valjevo timetable
Departures on: friday, 26.04.2024.
05:53 06:46 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 05:53
Mijaci
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Sovac
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Kunice
arr. 06:03
dep. 06:03
3.9 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 06:06
dep. 06:06
5.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 06:09
dep. 06:09
7.2 km
Rovni
arr. 06:11
dep. 06:11
8.2 km
Rovni, Zmajevac
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Balinovic, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
12.1 km
Balinovic, C. kuce
arr. 06:22
dep. 06:22
13.6 km
Jovanja, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
15.6 km
Sedlari, R. kuce
arr. 06:30
dep. 06:30
17.6 km
Sedlari, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20.1 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:38
dep. 06:38
22.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:46
25.6 km
05:53 06:46 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 05:53
Mijaci
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Sovac
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Kunice
arr. 06:03
dep. 06:03
3.9 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 06:06
dep. 06:06
5.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 06:09
dep. 06:09
7.2 km
Rovni
arr. 06:11
dep. 06:11
8.2 km
Rovni, Zmajevac
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Balinovic, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
12.1 km
Balinovic, C. kuce
arr. 06:22
dep. 06:22
13.6 km
Jovanja, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
15.6 km
Sedlari, R. kuce
arr. 06:30
dep. 06:30
17.6 km
Sedlari, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20.1 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:38
dep. 06:38
22.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:46
25.6 km
07:50 08:25 (00:35)
CenterJadar
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 07:50
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
5 km
Balinovic, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Jovanja, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
19 km
16:23 17:16 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 16:23
Mijaci
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Sovac
arr. 16:31
dep. 16:31
3.2 km
Kunice
arr. 16:33
dep. 16:33
3.9 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 16:36
dep. 16:36
5.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 16:39
dep. 16:39
7.2 km
Rovni
arr. 16:41
dep. 16:41
8.2 km
Rovni, Zmajevac
arr. 16:46
dep. 16:46
10.8 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
12.1 km
Balinovic, C. kuce
arr. 16:52
dep. 16:52
13.6 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
15.6 km
Sedlari, R. kuce
arr. 17:00
dep. 17:00
17.6 km
Sedlari, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
20.1 km
Valjevo, Pivara
arr. 17:08
dep. 17:08
22.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:10
dep. 17:10
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:16
25.6 km
16:23 17:16 (00:53)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 16:23
Mijaci
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Sovac
arr. 16:31
dep. 16:31
3.2 km
Kunice
arr. 16:33
dep. 16:33
3.9 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 16:36
dep. 16:36
5.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 16:39
dep. 16:39
7.2 km
Rovni
arr. 16:41
dep. 16:41
8.2 km
Rovni, Zmajevac
arr. 16:46
dep. 16:46
10.8 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
12.1 km
Balinovic, C. kuce
arr. 16:52
dep. 16:52
13.6 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
15.6 km
Sedlari, R. kuce
arr. 17:00
dep. 17:00
17.6 km
Sedlari, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
20.1 km
Valjevo, Pivara
arr. 17:08
dep. 17:08
22.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:10
dep. 17:10
23 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:16
25.6 km
16:25 16:55 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocuta (Tubravic), Center
dep. 16:25
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
5 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
7 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
21 km

Naselja Pocuta (Tubravic) i Valjevo su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pocuta (Tubravic) je u 05:53 h, dok je poslednji polazak u 16:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.