Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pocerski Pricinovic - Jevremovac timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:20 06:49 (00:29)
Kraj Nikole TesleBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 06:20
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:23
dep. 06:23
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:25
dep. 06:25
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 06:27
dep. 06:27
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 06:28
dep. 06:28
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:29
dep. 06:29
4.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
4.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 06:32
dep. 06:32
5.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:34
dep. 06:34
6.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:35
dep. 06:35
6.2 km
Sabac, Čavić
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:39
dep. 06:39
7.9 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:41
dep. 06:41
8.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:43
dep. 06:43
9.2 km
Jevremovac, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:47
dep. 06:47
20.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:49
21.6 km
07:20 07:49 (00:29)
Kraj Nikole TesleBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 07:20
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 07:23
dep. 07:23
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:25
dep. 07:25
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 07:27
dep. 07:27
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:28
dep. 07:28
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:29
dep. 07:29
4.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
4.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:32
dep. 07:32
5.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 07:34
dep. 07:34
6.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 07:35
dep. 07:35
6.2 km
Sabac, Čavić
arr. 07:37
dep. 07:37
7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:39
dep. 07:39
7.9 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 07:41
dep. 07:41
8.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:43
dep. 07:43
9.2 km
Jevremovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Jevremovac, Lipa
arr. 07:47
dep. 07:47
20.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 07:49
21.6 km
08:50 09:20 (00:30)
Novo grobljeBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 08:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 08:51
dep. 08:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 08:52
dep. 08:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:54
dep. 08:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:55
dep. 08:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 08:56
dep. 08:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 08:58
dep. 08:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 08:59
dep. 08:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 09:00
dep. 09:00
4.6 km
arr. 09:02
dep. 09:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:03
dep. 09:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 09:05
dep. 09:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 09:06
dep. 09:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 09:08
dep. 09:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:10
dep. 09:10
8.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 09:12
dep. 09:12
9.1 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 09:14
dep. 09:14
9.7 km
Jevremovac, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
10.5 km
Jevremovac, Lipa
arr. 09:18
dep. 09:18
21.2 km
Jevremovac, Bunar
arr. 09:20
22.1 km
09:50 10:20 (00:30)
Novo grobljeBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 09:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 09:51
dep. 09:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 09:52
dep. 09:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 09:54
dep. 09:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 09:55
dep. 09:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 09:56
dep. 09:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 09:58
dep. 09:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 09:59
dep. 09:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 10:00
dep. 10:00
4.6 km
arr. 10:02
dep. 10:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:03
dep. 10:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:05
dep. 10:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:06
dep. 10:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 10:08
dep. 10:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:10
dep. 10:10
8.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:12
dep. 10:12
9.1 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:14
dep. 10:14
9.7 km
Jevremovac, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
10.5 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:18
dep. 10:18
21.2 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:20
22.1 km
10:50 11:20 (00:30)
Novo grobljeBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 10:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 10:51
dep. 10:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 10:52
dep. 10:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:54
dep. 10:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:55
dep. 10:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:56
dep. 10:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 10:58
dep. 10:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 10:59
dep. 10:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
arr. 11:02
dep. 11:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 11:03
dep. 11:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 11:05
dep. 11:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 11:06
dep. 11:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:10
dep. 11:10
8.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:12
dep. 11:12
9.1 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:14
dep. 11:14
9.7 km
Jevremovac, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
10.5 km
Jevremovac, Lipa
arr. 11:18
dep. 11:18
21.2 km
Jevremovac, Bunar
arr. 11:20
22.1 km
11:50 12:18 (00:28)
Letnjikovac skolaBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
dep. 11:50
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 11:52
dep. 11:52
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 11:54
dep. 11:54
1.4 km
Sabac, Vocar
arr. 11:56
dep. 11:56
1.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 11:57
dep. 11:57
2.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 11:58
dep. 11:58
3.1 km
arr. 12:00
dep. 12:00
3.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:01
dep. 12:01
4.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 12:03
dep. 12:03
5.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 12:04
dep. 12:04
5.2 km
Sabac, Čavić
arr. 12:06
dep. 12:06
6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:08
dep. 12:08
6.9 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:10
dep. 12:10
7.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:12
dep. 12:12
8.2 km
Jevremovac, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:16
dep. 12:16
19.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:18
20.6 km
12:50 13:20 (00:30)
Novo grobljeBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 12:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 12:52
dep. 12:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:54
dep. 12:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:55
dep. 12:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:56
dep. 12:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 12:58
dep. 12:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 12:59
dep. 12:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 13:00
dep. 13:00
4.6 km
arr. 13:02
dep. 13:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:03
dep. 13:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 13:05
dep. 13:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 13:06
dep. 13:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 13:08
dep. 13:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:10
dep. 13:10
8.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 13:12
dep. 13:12
9.1 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 13:14
dep. 13:14
9.7 km
Jevremovac, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
10.5 km
Jevremovac, Lipa
arr. 13:18
dep. 13:18
21.2 km
Jevremovac, Bunar
arr. 13:20
22.1 km
13:50 14:18 (00:28)
Letnjikovac skolaBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
dep. 13:50
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:52
dep. 13:52
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:53
dep. 13:53
1 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 13:54
dep. 13:54
1.4 km
Sabac, Vocar
arr. 13:56
dep. 13:56
1.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 13:57
dep. 13:57
2.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 13:58
dep. 13:58
3.1 km
arr. 14:00
dep. 14:00
3.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 14:01
dep. 14:01
4.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 14:03
dep. 14:03
5.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 14:04
dep. 14:04
5.2 km
Sabac, Čavić
arr. 14:06
dep. 14:06
6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:08
dep. 14:08
6.9 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:10
dep. 14:10
7.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:12
dep. 14:12
8.2 km
Jevremovac, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:16
dep. 14:16
19.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 14:18
20.6 km
15:30 16:17 (00:47)
Kraj Nikole TesleBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 15:30
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 15:31
dep. 15:31
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:33
dep. 15:33
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 15:35
dep. 15:35
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 15:37
dep. 15:37
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 15:38
dep. 15:38
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:39
dep. 15:39
4.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 15:42
dep. 15:42
5.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:44
dep. 15:44
6.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:45
dep. 15:45
6.2 km
Sabac, Čavić
arr. 15:47
dep. 15:47
7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:49
dep. 15:49
7.9 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:51
dep. 15:51
8.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Jevremovac, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
20 km
Jevremovac, Bunar
arr. 16:17
21.6 km
17:50 18:20 (00:30)
Novo grobljeBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 17:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 17:51
dep. 17:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 17:52
dep. 17:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 17:54
dep. 17:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 17:55
dep. 17:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 17:56
dep. 17:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 17:58
dep. 17:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 17:59
dep. 17:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 18:00
dep. 18:00
4.6 km
arr. 18:02
dep. 18:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 18:03
dep. 18:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 18:05
dep. 18:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 18:06
dep. 18:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 18:08
dep. 18:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:10
dep. 18:10
8.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:12
dep. 18:12
9.1 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:14
dep. 18:14
9.7 km
Jevremovac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
10.5 km
Jevremovac, Lipa
arr. 18:18
dep. 18:18
21.2 km
Jevremovac, Bunar
arr. 18:20
22.1 km
18:50 19:18 (00:28)
Letnjikovac skolaBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
dep. 18:50
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:52
dep. 18:52
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:53
dep. 18:53
1 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 18:54
dep. 18:54
1.4 km
Sabac, Vocar
arr. 18:56
dep. 18:56
1.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 18:57
dep. 18:57
2.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 18:58
dep. 18:58
3.1 km
arr. 19:00
dep. 19:00
3.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 19:01
dep. 19:01
4.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 19:03
dep. 19:03
5.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 19:04
dep. 19:04
5.2 km
Sabac, Čavić
arr. 19:06
dep. 19:06
6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:08
dep. 19:08
6.9 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:10
dep. 19:10
7.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:12
dep. 19:12
8.2 km
Jevremovac, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Jevremovac, Lipa
arr. 19:16
dep. 19:16
19.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 19:18
20.6 km
19:50 20:18 (00:28)
Letnjikovac skolaBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
dep. 19:50
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:52
dep. 19:52
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:53
dep. 19:53
1 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:54
dep. 19:54
1.4 km
Sabac, Vocar
arr. 19:56
dep. 19:56
1.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 19:57
dep. 19:57
2.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 19:58
dep. 19:58
3.1 km
arr. 20:00
dep. 20:00
3.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:01
dep. 20:01
4.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 20:03
dep. 20:03
5.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 20:04
dep. 20:04
5.2 km
Sabac, Čavić
arr. 20:06
dep. 20:06
6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:08
dep. 20:08
6.9 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:10
dep. 20:10
7.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:12
dep. 20:12
8.2 km
Jevremovac, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Jevremovac, Lipa
arr. 20:16
dep. 20:16
19.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 20:18
20.6 km
21:00 21:29 (00:29)
Kraj Nikole TesleBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 21:00
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 21:01
dep. 21:01
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 21:03
dep. 21:03
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 21:05
dep. 21:05
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 21:07
dep. 21:07
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 21:08
dep. 21:08
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 21:09
dep. 21:09
4.1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
4.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 21:12
dep. 21:12
5.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 21:14
dep. 21:14
6.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 21:15
dep. 21:15
6.2 km
Sabac, Čavić
arr. 21:17
dep. 21:17
7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 21:19
dep. 21:19
7.9 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 21:21
dep. 21:21
8.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 21:23
dep. 21:23
9.2 km
Jevremovac, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
10 km
Jevremovac, Lipa
arr. 21:27
dep. 21:27
20.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 21:29
21.6 km

Naselja Pocerski Pricinovic i Jevremovac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pocerski Pricinovic je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.