Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Plocnik kod Cicevca - Mrzenica timetable

tuesday, 22.10.2019.
14:25 15:10 (00:45)
Raskrsnica Novi BracinManastir - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
15.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
16.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
dep. 15:04
17.5 km
Mrzenica, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
19 km
arr. 15:10
20.5 km
Plocnik kod Cicevca - Mrzenica timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
14:25 15:10 (00:45)
Raskrsnica Novi BracinManastir - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
15.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
16.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
dep. 15:04
17.5 km
Mrzenica, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
19 km
arr. 15:10
20.5 km
Plocnik kod Cicevca - Mrzenica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
14:25 15:10 (00:45)
Raskrsnica Novi BracinManastir - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
15.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
16.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
dep. 15:04
17.5 km
Mrzenica, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
19 km
arr. 15:10
20.5 km
Plocnik kod Cicevca - Mrzenica timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
14:25 15:10 (00:45)
Raskrsnica Novi BracinManastir - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
15.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
16.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
dep. 15:04
17.5 km
Mrzenica, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
19 km
arr. 15:10
20.5 km
Plocnik kod Cicevca - Mrzenica timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
14:25 15:10 (00:45)
Raskrsnica Novi BracinManastir - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
15.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
16.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
dep. 15:04
17.5 km
Mrzenica, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
19 km
arr. 15:10
20.5 km
Plocnik kod Cicevca - Mrzenica timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
14:25 15:10 (00:45)
Raskrsnica Novi BracinManastir - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
15.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
16.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
dep. 15:04
17.5 km
Mrzenica, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
19 km
arr. 15:10
20.5 km
Plocnik kod Cicevca - Mrzenica timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
14:25 15:10 (00:45)
Raskrsnica Novi BracinManastir - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
15.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 15:02
dep. 15:02
16.5 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:04
dep. 15:04
17.5 km
Mrzenica, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
19 km
arr. 15:10
20.5 km

Naselja Plocnik kod Cicevca i Mrzenica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Plocnik kod Cicevca je u 14:25 h, dok je poslednji polazak u 14:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.