Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Plocnik kod Cicevca - Cicevac timetable

friday, 19.07.2019.
06:30 06:55 (00:25)
D
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, D
dep. 06:30
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pojate, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
7.5 km
Pojate, R1
arr. 06:46
dep. 06:46
8.5 km
Pojate, PR
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Pojate, O
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
13 km
14:25 14:52 (00:27)
Raskrsnica Novi Bracin
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
11.5 km
Plocnik kod Cicevca - Cicevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:30 06:55 (00:25)
D
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, D
dep. 06:30
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pojate, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
7.5 km
Pojate, R1
arr. 06:46
dep. 06:46
8.5 km
Pojate, PR
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Pojate, O
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
13 km
14:25 14:52 (00:27)
Raskrsnica Novi Bracin
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
11.5 km
Plocnik kod Cicevca - Cicevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:30 06:55 (00:25)
D
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, D
dep. 06:30
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pojate, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
7.5 km
Pojate, R1
arr. 06:46
dep. 06:46
8.5 km
Pojate, PR
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Pojate, O
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
13 km
14:25 14:52 (00:27)
Raskrsnica Novi Bracin
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
11.5 km
Plocnik kod Cicevca - Cicevac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:30 06:55 (00:25)
D
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, D
dep. 06:30
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pojate, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
7.5 km
Pojate, R1
arr. 06:46
dep. 06:46
8.5 km
Pojate, PR
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Pojate, O
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
13 km
14:25 14:52 (00:27)
Raskrsnica Novi Bracin
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Plocnik kod Cicevca, Raskrsnica Novi Bracin
dep. 14:25
Pojate, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
Pojate, O
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:52
11.5 km

Naselja Plocnik kod Cicevca i Cicevac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Plocnik kod Cicevca je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 14:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.