Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Plavna kod Negotina - Negotin timetable

wednesday, 24.04.2024.
07:20 08:50 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plavna kod Negotina, Center
dep. 07:20
Stubik, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
6 km
Malajnica
arr. 07:55
dep. 07:55
14.8 km
Sarkamen, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
24.1 km
Jasenica kod Negotina, Raskrsnica za Sarkamen
arr. 08:20
dep. 08:20
28.2 km
Jasenica kod Negotina, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
32.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
42.9 km
arr. 08:45
dep. 08:45
43.2 km
Negotin, Bus station
arr. 08:50
44.2 km
07:30 08:50 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plavna kod Negotina, Center
dep. 07:30
Stubik, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
6 km
Malajnica
arr. 07:55
dep. 07:55
14.8 km
Sarkamen, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
24.1 km
Jasenica kod Negotina, Raskrsnica za Sarkamen
arr. 08:20
dep. 08:20
28.2 km
Jasenica kod Negotina, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
32.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
42.9 km
arr. 08:45
dep. 08:45
43.2 km
Negotin, Bus station
arr. 08:50
44.2 km
13:40 15:00 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plavna kod Negotina, Center
dep. 13:40
Stubik, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
Malajnica
arr. 14:05
dep. 14:05
14.8 km
Sarkamen, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24.1 km
Jasenica kod Negotina, Raskrsnica za Sarkamen
arr. 14:30
dep. 14:30
28.2 km
Jasenica kod Negotina, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
32.6 km
arr. 14:50
dep. 14:50
42.9 km
arr. 14:55
dep. 14:55
43.2 km
Negotin, Bus station
arr. 15:00
44.2 km
14:40 15:15 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plavna kod Negotina, Center
dep. 14:40
Stubik, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Malajnica
arr. 14:55
dep. 14:55
14.8 km
Sarkamen, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
24.1 km
Jasenica kod Negotina, Raskrsnica za Sarkamen
arr. 15:00
dep. 15:00
28.2 km
Jasenica kod Negotina, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
32.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
42.9 km
arr. 15:13
dep. 15:13
43.2 km
Negotin, Bus station
arr. 15:15
44.2 km
Plavna kod Negotina - Negotin timetable
Departures on: thursday, 25.04.2024.
07:20 08:50 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plavna kod Negotina, Center
dep. 07:20
Stubik, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
6 km
Malajnica
arr. 07:55
dep. 07:55
14.8 km
Sarkamen, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
24.1 km
Jasenica kod Negotina, Raskrsnica za Sarkamen
arr. 08:20
dep. 08:20
28.2 km
Jasenica kod Negotina, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
32.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
42.9 km
arr. 08:45
dep. 08:45
43.2 km
Negotin, Bus station
arr. 08:50
44.2 km
07:30 08:50 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plavna kod Negotina, Center
dep. 07:30
Stubik, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
6 km
Malajnica
arr. 07:55
dep. 07:55
14.8 km
Sarkamen, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
24.1 km
Jasenica kod Negotina, Raskrsnica za Sarkamen
arr. 08:20
dep. 08:20
28.2 km
Jasenica kod Negotina, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
32.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
42.9 km
arr. 08:45
dep. 08:45
43.2 km
Negotin, Bus station
arr. 08:50
44.2 km
13:40 15:00 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plavna kod Negotina, Center
dep. 13:40
Stubik, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
Malajnica
arr. 14:05
dep. 14:05
14.8 km
Sarkamen, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24.1 km
Jasenica kod Negotina, Raskrsnica za Sarkamen
arr. 14:30
dep. 14:30
28.2 km
Jasenica kod Negotina, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
32.6 km
arr. 14:50
dep. 14:50
42.9 km
arr. 14:55
dep. 14:55
43.2 km
Negotin, Bus station
arr. 15:00
44.2 km
14:40 15:15 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plavna kod Negotina, Center
dep. 14:40
Stubik, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Malajnica
arr. 14:55
dep. 14:55
14.8 km
Sarkamen, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
24.1 km
Jasenica kod Negotina, Raskrsnica za Sarkamen
arr. 15:00
dep. 15:00
28.2 km
Jasenica kod Negotina, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
32.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
42.9 km
arr. 15:13
dep. 15:13
43.2 km
Negotin, Bus station
arr. 15:15
44.2 km

Naselja Plavna kod Negotina i Negotin su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Plavna kod Negotina je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 14:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.