Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Platicevo - Novi Sad timetable

sunday, 23.02.2020.
06:23 07:44 (01:21)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 06:23
arr. 06:30
dep. 06:30
6.5 km
Irig, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:05
34.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:07
dep. 07:07
35.2 km
Irig, Hopovo
arr. 07:10
dep. 07:10
37.5 km
arr. 07:37
dep. 07:37
55.3 km
arr. 07:44
58.2 km
08:45 10:00 (01:15)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 08:45
arr. 08:52
dep. 08:52
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:55
dep. 08:55
14 km
arr. 09:03
dep. 09:03
18 km
Ruma, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 09:15
dep. 09:15
23 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 09:45
dep. 09:45
50 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
54 km
arr. 09:55
dep. 09:55
63 km
arr. 10:00
64 km
09:38 10:59 (01:21)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 09:38
arr. 09:45
dep. 09:45
6.5 km
Irig, Bus station
arr. 10:17
dep. 10:20
34.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:22
dep. 10:22
35.2 km
Irig, Hopovo
arr. 10:25
dep. 10:25
37.5 km
arr. 10:52
dep. 10:52
55.3 km
arr. 10:59
58.2 km
10:05 11:30 (01:25)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 10:05
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
23 km
arr. 10:34
dep. 10:34
25 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
37 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
50 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
54 km
arr. 11:30
64 km
11:43 13:03 (01:20)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 11:43
arr. 11:50
dep. 11:50
6.5 km
arr. 12:12
dep. 12:12
24 km
Irig, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:23
34.9 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:25
dep. 12:25
36 km
arr. 12:55
dep. 12:55
56.1 km
arr. 13:03
59 km
12:51 14:00 (01:09)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 12:51
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
11 km
arr. 14:00
63 km
13:23 14:44 (01:21)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 13:23
arr. 13:30
dep. 13:30
6.5 km
Irig, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:05
34.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:07
dep. 14:07
35.2 km
Irig, Hopovo
arr. 14:10
dep. 14:10
37.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
51.2 km
arr. 14:37
dep. 14:37
55.3 km
arr. 14:44
58.2 km
13:27 14:45 (01:18)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 13:27
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
arr. 14:35
dep. 14:35
57 km
arr. 14:45
64 km
15:23 16:44 (01:21)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 15:23
arr. 15:30
dep. 15:30
6.5 km
Irig, Bus station
arr. 16:02
dep. 16:05
34.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 16:07
dep. 16:07
35.2 km
Irig, Hopovo
arr. 16:10
dep. 16:10
37.5 km
arr. 16:37
dep. 16:37
55.3 km
arr. 16:44
58.2 km
16:45 18:05 (01:20)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 16:45
arr. 16:52
dep. 16:52
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
arr. 17:55
dep. 17:55
57 km
arr. 18:05
64 km
17:48 19:00 (01:12)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 17:48
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
11 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
16 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
23 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
37 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
54 km
arr. 19:00
64 km
18:33 19:50 (01:17)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 18:33
arr. 18:42
dep. 18:42
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:45
dep. 18:45
11 km
Ruma, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
23 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:00
dep. 19:00
25 km
arr. 19:40
dep. 19:40
57 km
arr. 19:50
64 km
19:18 20:39 (01:21)
Centar - ZeleznickaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 19:18
arr. 19:25
dep. 19:25
6.5 km
Irig, Bus station
arr. 19:57
dep. 20:00
34.1 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 20:02
dep. 20:02
35.2 km
Irig, Hopovo
arr. 20:05
dep. 20:05
37.5 km
arr. 20:32
dep. 20:32
55.3 km
arr. 20:39
58.2 km

Naselja Platicevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Platicevo je u 06:23 h, dok je poslednji polazak u 19:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.