Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Platicevo - Krupanj timetable

friday, 13.12.2019.
12:50 15:10 (02:20)
Centar - ZeleznickaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 12:50
Klenak, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
24 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
28 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
36 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
41 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:52
dep. 13:52
46 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
49 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
57 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
59 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
66 km
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
69 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
74 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
78 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:47
dep. 14:47
81 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:52
dep. 14:52
84 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:56
dep. 14:56
86 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
88 km
Brstica
arr. 15:06
dep. 15:06
92 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:10
94 km
16:45 18:33 (01:48)
Centar - ZeleznickaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 16:45
Sabac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
11.7 km
Jevremovac, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
17.3 km
Varna, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
22.5 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
25.5 km
Bojic, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
28.8 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
32.2 km
Rumska
arr. 17:32
dep. 17:32
36.8 km
Rumska, Ugljara
arr. 17:36
dep. 17:36
39.8 km
Tekeris
arr. 17:43
dep. 17:43
44.2 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 17:49
dep. 17:49
48.2 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 17:53
dep. 17:53
51.4 km
Donja Badanja, Banja
arr. 17:55
dep. 17:55
53.5 km
Zavlaka
arr. 18:01
dep. 18:01
57.9 km
Mojkovic
arr. 18:03
dep. 18:03
59.1 km
Krasava
arr. 18:10
dep. 18:10
64.4 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:33
76.2 km
17:45 19:33 (01:48)
Centar - ZeleznickaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 17:45
Sabac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
11.7 km
Jevremovac, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
17.3 km
Varna, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
22.5 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
25.5 km
Bojic, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
28.8 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
32.2 km
Rumska
arr. 18:32
dep. 18:32
36.8 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:36
dep. 18:36
39.8 km
Tekeris
arr. 18:43
dep. 18:43
44.2 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 18:49
dep. 18:49
48.2 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 18:53
dep. 18:53
51.4 km
Donja Badanja, Banja
arr. 18:55
dep. 18:55
53.5 km
Zavlaka
arr. 19:01
dep. 19:01
57.9 km
Mojkovic
arr. 19:03
dep. 19:03
59.1 km
Krasava
arr. 19:10
dep. 19:10
64.4 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:33
76.2 km
Platicevo - Krupanj timetable
Departures on: saturday, 14.12.2019.
12:50 15:10 (02:20)
Centar - ZeleznickaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 12:50
Klenak, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
24 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
28 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
36 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
41 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:52
dep. 13:52
46 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
49 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
57 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
59 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
66 km
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
69 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
74 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
78 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:47
dep. 14:47
81 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:52
dep. 14:52
84 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:56
dep. 14:56
86 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
88 km
Brstica
arr. 15:06
dep. 15:06
92 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:10
94 km
17:45 19:33 (01:48)
Centar - ZeleznickaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 17:45
Sabac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
11.7 km
Jevremovac, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
17.3 km
Varna, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
22.5 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
25.5 km
Bojic, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
28.8 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
32.2 km
Rumska
arr. 18:32
dep. 18:32
36.8 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:36
dep. 18:36
39.8 km
Tekeris
arr. 18:43
dep. 18:43
44.2 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 18:49
dep. 18:49
48.2 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 18:53
dep. 18:53
51.4 km
Donja Badanja, Banja
arr. 18:55
dep. 18:55
53.5 km
Zavlaka
arr. 19:01
dep. 19:01
57.9 km
Mojkovic
arr. 19:03
dep. 19:03
59.1 km
Krasava
arr. 19:10
dep. 19:10
64.4 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:33
76.2 km
Platicevo - Krupanj timetable
Departures on: sunday, 15.12.2019.
12:50 15:10 (02:20)
Centar - ZeleznickaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 12:50
Klenak, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
24 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
28 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
36 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
41 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:52
dep. 13:52
46 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
49 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
57 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
59 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
66 km
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
69 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
74 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
78 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:47
dep. 14:47
81 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:52
dep. 14:52
84 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:56
dep. 14:56
86 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
88 km
Brstica
arr. 15:06
dep. 15:06
92 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:10
94 km
17:45 19:33 (01:48)
Centar - ZeleznickaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 17:45
Sabac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
11.7 km
Jevremovac, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
17.3 km
Varna, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
22.5 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
25.5 km
Bojic, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
28.8 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
32.2 km
Rumska
arr. 18:32
dep. 18:32
36.8 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:36
dep. 18:36
39.8 km
Tekeris
arr. 18:43
dep. 18:43
44.2 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 18:49
dep. 18:49
48.2 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 18:53
dep. 18:53
51.4 km
Donja Badanja, Banja
arr. 18:55
dep. 18:55
53.5 km
Zavlaka
arr. 19:01
dep. 19:01
57.9 km
Mojkovic
arr. 19:03
dep. 19:03
59.1 km
Krasava
arr. 19:10
dep. 19:10
64.4 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:33
76.2 km

Naselja Platicevo i Krupanj su međusobno udaljena ~84 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 48min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Platicevo je u 12:50 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.