Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Plaskovac - Topola timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Plaskovac - Topola timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
07:29 07:45 (00:16)
TakovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plaskovac, Takovac
dep. 07:29
Plaskovac, Zadruga
arr. 07:25
dep. 07:25
-2 km
Plaskovac, Skola
arr. 07:17
dep. 07:20
-4 km
Vinca kod Topole, Veliko polje
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Bozurnja, Meterize
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Topola, Klanica
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Topola, Bus station
arr. 07:45
9 km
14:34 15:05 (00:31)
TakovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plaskovac, Takovac
dep. 14:34
Plaskovac, Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
-2 km
Plaskovac, Skola
arr. 14:25
dep. 14:25
-4 km
Vinca kod Topole, Maksimovici
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Vinca kod Topole, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 14:54
dep. 14:54
9 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:58
dep. 14:58
12 km
Bozurnja, Meterize
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Topola, Klanica
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Topola, Bus station
arr. 15:05
16 km
Plaskovac - Topola timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
07:29 07:45 (00:16)
TakovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plaskovac, Takovac
dep. 07:29
Plaskovac, Zadruga
arr. 07:25
dep. 07:25
-2 km
Plaskovac, Skola
arr. 07:17
dep. 07:20
-4 km
Vinca kod Topole, Veliko polje
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Bozurnja, Meterize
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Topola, Klanica
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Topola, Bus station
arr. 07:45
9 km
14:34 15:05 (00:31)
TakovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plaskovac, Takovac
dep. 14:34
Plaskovac, Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
-2 km
Plaskovac, Skola
arr. 14:25
dep. 14:25
-4 km
Vinca kod Topole, Maksimovici
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Vinca kod Topole, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 14:54
dep. 14:54
9 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:58
dep. 14:58
12 km
Bozurnja, Meterize
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Topola, Klanica
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Topola, Bus station
arr. 15:05
16 km
Plaskovac - Topola timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
07:29 07:45 (00:16)
TakovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plaskovac, Takovac
dep. 07:29
Plaskovac, Zadruga
arr. 07:25
dep. 07:25
-2 km
Plaskovac, Skola
arr. 07:17
dep. 07:20
-4 km
Vinca kod Topole, Veliko polje
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Bozurnja, Meterize
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Topola, Klanica
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Topola, Bus station
arr. 07:45
9 km
14:34 15:05 (00:31)
TakovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plaskovac, Takovac
dep. 14:34
Plaskovac, Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
-2 km
Plaskovac, Skola
arr. 14:25
dep. 14:25
-4 km
Vinca kod Topole, Maksimovici
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Vinca kod Topole, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 14:54
dep. 14:54
9 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:58
dep. 14:58
12 km
Bozurnja, Meterize
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Topola, Klanica
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Topola, Bus station
arr. 15:05
16 km
Plaskovac - Topola timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
07:29 07:45 (00:16)
TakovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plaskovac, Takovac
dep. 07:29
Plaskovac, Zadruga
arr. 07:25
dep. 07:25
-2 km
Plaskovac, Skola
arr. 07:17
dep. 07:20
-4 km
Vinca kod Topole, Veliko polje
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Bozurnja, Meterize
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Topola, Klanica
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Topola, Bus station
arr. 07:45
9 km
14:34 15:05 (00:31)
TakovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Plaskovac, Takovac
dep. 14:34
Plaskovac, Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
-2 km
Plaskovac, Skola
arr. 14:25
dep. 14:25
-4 km
Vinca kod Topole, Maksimovici
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Vinca kod Topole, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 14:54
dep. 14:54
9 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:58
dep. 14:58
12 km
Bozurnja, Meterize
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Topola, Klanica
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Topola, Bus station
arr. 15:05
16 km

Naselja Plaskovac i Topola su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Plaskovac je u 07:29 h, dok je poslednji polazak u 14:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.