Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Planinica kod Trstenika - Trstenik timetable

monday, 14.10.2019.
05:45 06:40 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 05:45
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
18 km
Donji Dubic, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donji Dubic, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Donji Dubic, Most
arr. 06:11
dep. 06:20
12.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 06:32
dep. 06:32
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 06:33
dep. 06:33
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
22 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
24 km
05:45 06:40 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 05:45
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
18 km
Donji Dubic, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donji Dubic, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Donji Dubic, Most
arr. 06:11
dep. 06:20
12.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 06:32
dep. 06:32
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 06:33
dep. 06:33
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
22 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
24 km
07:10 07:55 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 07:10
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Donji Dubic, Skola
arr. 07:41
dep. 07:41
15 km
Donji Dubic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
14 km
Donji Dubic, Most
arr. 07:36
dep. 07:36
12.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 07:48
dep. 07:48
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 07:49
dep. 07:49
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
22 km
Trstenik, Most
arr. 07:54
dep. 07:54
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:55
24 km
12:30 12:55 (00:25)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 12:30
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 12:44
dep. 12:44
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 12:45
dep. 12:45
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
22 km
Trstenik, Most
arr. 12:52
dep. 12:52
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:55
24 km
14:15 15:05 (00:50)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 14:15
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Donji Dubic, Skola
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Donji Dubic, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Donji Dubic, Most
arr. 14:41
dep. 14:41
12.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 14:54
dep. 14:54
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 14:55
dep. 14:55
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
22 km
Trstenik, Most
arr. 15:02
dep. 15:02
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
24 km
Planinica kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
05:45 06:40 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 05:45
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
18 km
Donji Dubic, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donji Dubic, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Donji Dubic, Most
arr. 06:11
dep. 06:20
12.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 06:32
dep. 06:32
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 06:33
dep. 06:33
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
22 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
24 km
07:10 07:55 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 07:10
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Donji Dubic, Skola
arr. 07:41
dep. 07:41
15 km
Donji Dubic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
14 km
Donji Dubic, Most
arr. 07:36
dep. 07:36
12.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 07:48
dep. 07:48
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 07:49
dep. 07:49
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
22 km
Trstenik, Most
arr. 07:54
dep. 07:54
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:55
24 km
12:30 12:55 (00:25)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 12:30
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 12:44
dep. 12:44
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 12:45
dep. 12:45
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
22 km
Trstenik, Most
arr. 12:52
dep. 12:52
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:55
24 km
14:15 15:05 (00:50)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Planinica kod Trstenika, 3
dep. 14:15
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Donji Dubic, Skola
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Donji Dubic, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Donji Dubic, Most
arr. 14:41
dep. 14:41
12.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 14:54
dep. 14:54
18.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 14:55
dep. 14:55
19.5 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
21 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
22 km
Trstenik, Most
arr. 15:02
dep. 15:02
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
24 km

Naselja Planinica kod Trstenika i Trstenik su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Planinica kod Trstenika je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.