Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pirot - Zlatibor timetable

tuesday, 19.02.2019.
06:00 13:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
139 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
164 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
205 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
232 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
273 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
290 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
309 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
333 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:15
359 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
06:00 13:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 18,64 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
139 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
164 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
205 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
232 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
273 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
290 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
309 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
333 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:15
359 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
06:00 13:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 18,64 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
139 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
164 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
205 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
232 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
273 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
290 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
309 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
333 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:15
359 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
06:00 13:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 18,64 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
139 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
164 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
205 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
232 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
273 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
290 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
309 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
333 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:15
359 km
 
Departures on: saturday, 23.02.2019.
06:00 13:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 18,64 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
139 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
164 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
205 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
232 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
273 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
290 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
309 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
333 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:15
359 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
06:00 13:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 18,64 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
139 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
164 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
205 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
232 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
273 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
290 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
309 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
333 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:15
359 km
 
Departures on: monday, 25.02.2019.
06:00 13:15 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 18,64 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
139 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
164 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
193 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
205 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
232 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
273 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
290 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
309 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
333 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:15
359 km

Naselja Pirot i Zlatibor su međusobno udaljena ~359 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 15min., a najduže 07h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 06:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pirot - Zlatibor iznosi od 18,64 EUR do 18,64 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.