Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pirot - Zajecar timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:00 08:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Temska
arr. 06:25
dep. 06:25
16.5 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 07:00
dep. 07:00
38.5 km
Gabrovnica, Put
arr. 07:10
dep. 07:10
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:25
dep. 07:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:30
dep. 07:30
52.8 km
Strbac
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Baranica
arr. 07:42
dep. 07:42
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 07:45
dep. 07:45
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:02
dep. 08:02
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
66.5 km
Knjazevac, Boševo
arr. 08:05
dep. 08:05
70.1 km
Gornje Zunice
arr. 08:07
dep. 08:07
71.3 km
Donje Zunice
arr. 08:10
dep. 08:10
73.8 km
Ravna, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
79.5 km
Minicevo
arr. 08:19
dep. 08:19
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 08:24
dep. 08:24
86.2 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
87.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 08:30
dep. 08:30
89.3 km
Vratarnica
arr. 08:36
dep. 08:36
93.7 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 08:41
dep. 08:41
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 08:51
dep. 08:51
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
108.7 km
07:15 10:10 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:15
Temska
arr. 07:40
dep. 07:40
15 km
Cerova kod Pirota
arr. 07:50
dep. 07:50
23 km
Mirkovci
arr. 07:54
dep. 07:54
26 km
Sugrin
arr. 07:57
dep. 07:57
28 km
Stanjinac
arr. 08:05
dep. 08:05
32 km
Jalovik Izvor
arr. 08:10
dep. 08:10
35 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Gabrovnica
arr. 08:23
dep. 08:23
44 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 08:40
dep. 08:40
52 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 08:45
dep. 08:45
56 km
Strbac
arr. 08:50
dep. 08:50
58 km
Zukovac, Reka
arr. 08:56
dep. 08:56
63 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 09:00
dep. 09:00
65 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:17
dep. 09:17
71 km
Knjazevac, Bus station
arr. 09:07
dep. 09:15
70 km
Gornje Zunice
arr. 09:22
dep. 09:22
74 km
Minicevo
arr. 09:34
dep. 09:34
85 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 09:39
dep. 09:39
89 km
Vratarnica
arr. 09:51
dep. 09:51
98 km
Grliste
arr. 09:56
dep. 09:56
101 km
Grljan
arr. 10:03
dep. 10:03
106 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:06
dep. 10:06
107 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:10
110 km
14:00 16:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:00
Temska
arr. 14:20
dep. 14:20
16.5 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 14:55
dep. 14:55
38.5 km
Gabrovnica, Put
arr. 15:05
dep. 15:05
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 15:15
dep. 15:15
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 15:18
dep. 15:18
52.8 km
Strbac
arr. 15:22
dep. 15:22
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Baranica
arr. 15:27
dep. 15:27
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 15:29
dep. 15:29
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:47
dep. 15:47
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
66.5 km
Knjazevac, Boševo
arr. 15:50
dep. 15:50
70.1 km
Gornje Zunice
arr. 15:52
dep. 15:52
71.3 km
Donje Zunice
arr. 15:55
dep. 15:55
73.8 km
Ravna, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
79.5 km
Minicevo
arr. 16:06
dep. 16:06
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:13
dep. 16:13
86.2 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
87.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 16:18
dep. 16:18
89.3 km
Vratarnica
arr. 16:23
dep. 16:23
93.7 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:35
dep. 16:35
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:40
108.7 km
18:10 21:00 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 19:06
dep. 19:06
38.5 km
Gabrovnica, Put
arr. 19:12
dep. 19:12
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 19:21
dep. 19:21
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 19:26
dep. 19:26
52.8 km
Strbac
arr. 19:30
dep. 19:30
55 km
Zukovac, Reka
arr. 19:36
dep. 19:36
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 19:43
dep. 19:43
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:59
dep. 19:59
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
66.5 km
Gornje Zunice
arr. 20:05
dep. 20:05
71.3 km
Donje Zunice
arr. 20:10
dep. 20:10
73.8 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
79.5 km
Minicevo
arr. 20:20
dep. 20:20
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 20:27
dep. 20:27
86.2 km
Vratarnica, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
93.7 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 20:42
dep. 20:42
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:51
dep. 20:51
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
108.7 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
06:00 08:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Temska
arr. 06:25
dep. 06:25
16.5 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 07:00
dep. 07:00
38.5 km
Gabrovnica, Put
arr. 07:10
dep. 07:10
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:25
dep. 07:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 07:30
dep. 07:30
52.8 km
Strbac
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Baranica
arr. 07:42
dep. 07:42
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 07:45
dep. 07:45
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:02
dep. 08:02
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
66.5 km
Knjazevac, Boševo
arr. 08:05
dep. 08:05
70.1 km
Gornje Zunice
arr. 08:07
dep. 08:07
71.3 km
Donje Zunice
arr. 08:10
dep. 08:10
73.8 km
Ravna, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
79.5 km
Minicevo
arr. 08:19
dep. 08:19
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 08:24
dep. 08:24
86.2 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
87.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 08:30
dep. 08:30
89.3 km
Vratarnica
arr. 08:36
dep. 08:36
93.7 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 08:41
dep. 08:41
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 08:51
dep. 08:51
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
108.7 km
07:15 10:10 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:15
Temska
arr. 07:40
dep. 07:40
15 km
Cerova kod Pirota
arr. 07:50
dep. 07:50
23 km
Mirkovci
arr. 07:54
dep. 07:54
26 km
Sugrin
arr. 07:57
dep. 07:57
28 km
Stanjinac
arr. 08:05
dep. 08:05
32 km
Jalovik Izvor
arr. 08:10
dep. 08:10
35 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Gabrovnica
arr. 08:23
dep. 08:23
44 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 08:40
dep. 08:40
52 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 08:45
dep. 08:45
56 km
Strbac
arr. 08:50
dep. 08:50
58 km
Zukovac, Reka
arr. 08:56
dep. 08:56
63 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 09:00
dep. 09:00
65 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:17
dep. 09:17
71 km
Knjazevac, Bus station
arr. 09:07
dep. 09:15
70 km
Gornje Zunice
arr. 09:22
dep. 09:22
74 km
Minicevo
arr. 09:34
dep. 09:34
85 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 09:39
dep. 09:39
89 km
Vratarnica
arr. 09:51
dep. 09:51
98 km
Grliste
arr. 09:56
dep. 09:56
101 km
Grljan
arr. 10:03
dep. 10:03
106 km
Zajecar, Bolnica
arr. 10:06
dep. 10:06
107 km
Zajecar, Bus station
arr. 10:10
110 km
14:00 16:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:00
Temska
arr. 14:20
dep. 14:20
16.5 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 14:55
dep. 14:55
38.5 km
Gabrovnica, Put
arr. 15:05
dep. 15:05
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 15:15
dep. 15:15
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 15:18
dep. 15:18
52.8 km
Strbac
arr. 15:22
dep. 15:22
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Baranica
arr. 15:27
dep. 15:27
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 15:29
dep. 15:29
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:47
dep. 15:47
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
66.5 km
Knjazevac, Boševo
arr. 15:50
dep. 15:50
70.1 km
Gornje Zunice
arr. 15:52
dep. 15:52
71.3 km
Donje Zunice
arr. 15:55
dep. 15:55
73.8 km
Ravna, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
79.5 km
Minicevo
arr. 16:06
dep. 16:06
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:13
dep. 16:13
86.2 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
87.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 16:18
dep. 16:18
89.3 km
Vratarnica
arr. 16:23
dep. 16:23
93.7 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:35
dep. 16:35
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:40
108.7 km
18:10 21:00 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca
arr. 19:06
dep. 19:06
38.5 km
Gabrovnica, Put
arr. 19:12
dep. 19:12
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca
arr. 19:21
dep. 19:21
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca
arr. 19:26
dep. 19:26
52.8 km
Strbac
arr. 19:30
dep. 19:30
55 km
Zukovac, Reka
arr. 19:36
dep. 19:36
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca
arr. 19:43
dep. 19:43
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:59
dep. 19:59
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
66.5 km
Gornje Zunice
arr. 20:05
dep. 20:05
71.3 km
Donje Zunice
arr. 20:10
dep. 20:10
73.8 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
79.5 km
Minicevo
arr. 20:20
dep. 20:20
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 20:27
dep. 20:27
86.2 km
Vratarnica, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
93.7 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 20:42
dep. 20:42
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:51
dep. 20:51
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
108.7 km

Naselja Pirot i Zajecar su međusobno udaljena ~110 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.