Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Zajecar timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 08:55 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Temska, Posta
arr. 06:25
dep. 06:25
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
58.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 07:42
dep. 07:42
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 07:45
dep. 07:45
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:02
dep. 08:02
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
66.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 08:05
dep. 08:05
70.1 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
71.3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
73.8 km
Ravna, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
79.5 km
Minicevo, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
86.2 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
87.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 08:30
dep. 08:30
89.3 km
Vratarnica, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
93.7 km
Grliste, Grliska reka
arr. 08:41
dep. 08:41
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 08:51
dep. 08:51
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
108.7 km
14:00 16:40 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:00
Temska, Posta
arr. 14:20
dep. 14:20
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
58.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 15:27
dep. 15:27
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 15:29
dep. 15:29
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:47
dep. 15:47
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
66.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 15:50
dep. 15:50
70.1 km
Gornje Zunice, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
71.3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
73.8 km
Ravna, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
79.5 km
Minicevo, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 16:13
dep. 16:13
86.2 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
87.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 16:18
dep. 16:18
89.3 km
Vratarnica, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
93.7 km
Grliste, Grliska reka
arr. 16:27
dep. 16:27
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:35
dep. 16:35
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:40
108.7 km
18:10 20:55 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska, Posta
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 19:42
dep. 19:42
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Dejanovska mala
arr. 19:49
dep. 19:49
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:53
dep. 19:53
65.4 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:55
dep. 20:03
66.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
71.5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
73.8 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
79.6 km
Minicevo, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
81 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 20:24
dep. 20:24
84.1 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
86.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
87.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:31
dep. 20:31
89.5 km
Vratarnica, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
94 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:39
dep. 20:39
97.9 km
Grljan, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:46
dep. 20:46
106.2 km
Zajecar, Vatrogasno
arr. 20:53
dep. 20:53
109.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:55
109.6 km
18:10 21:00 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska, Posta
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
55 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 19:36
dep. 19:36
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 19:43
dep. 19:43
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:59
dep. 19:59
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
66.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
71.3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
73.8 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
79.5 km
Minicevo, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
86.2 km
Vratarnica, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
93.7 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:42
dep. 20:42
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:51
dep. 20:51
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
108.7 km
Pirot - Zajecar timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:00 08:55 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Temska, Posta
arr. 06:25
dep. 06:25
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
58.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 07:42
dep. 07:42
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 07:45
dep. 07:45
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:02
dep. 08:02
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
66.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 08:05
dep. 08:05
70.1 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
71.3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
73.8 km
Ravna, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
79.5 km
Minicevo, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
86.2 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
87.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 08:30
dep. 08:30
89.3 km
Vratarnica, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
93.7 km
Grliste, Grliska reka
arr. 08:41
dep. 08:41
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 08:51
dep. 08:51
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
108.7 km
14:00 16:40 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:00
Temska, Posta
arr. 14:20
dep. 14:20
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
58.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 15:27
dep. 15:27
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 15:29
dep. 15:29
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:47
dep. 15:47
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
66.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 15:50
dep. 15:50
70.1 km
Gornje Zunice, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
71.3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
73.8 km
Ravna, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
79.5 km
Minicevo, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 16:13
dep. 16:13
86.2 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
87.3 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 16:18
dep. 16:18
89.3 km
Vratarnica, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
93.7 km
Grliste, Grliska reka
arr. 16:27
dep. 16:27
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:35
dep. 16:35
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:40
108.7 km
18:10 20:55 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska, Posta
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 19:42
dep. 19:42
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Dejanovska mala
arr. 19:49
dep. 19:49
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:53
dep. 19:53
65.4 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:55
dep. 20:03
66.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
71.5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
73.8 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
79.6 km
Minicevo, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
81 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 20:24
dep. 20:24
84.1 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
86.3 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
87.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:31
dep. 20:31
89.5 km
Vratarnica, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
94 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:39
dep. 20:39
97.9 km
Grljan, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:46
dep. 20:46
106.2 km
Zajecar, Vatrogasno
arr. 20:53
dep. 20:53
109.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:55
109.6 km
18:10 21:00 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska, Posta
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
55 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 19:36
dep. 19:36
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 19:43
dep. 19:43
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:59
dep. 19:59
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
66.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
71.3 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
73.8 km
Ravna, reka
arr. 20:13
dep. 20:13
75.7 km
Debelica, Intersection
arr. 20:17
dep. 20:17
79.5 km
Minicevo, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
80.9 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
86.2 km
Vratarnica, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
93.7 km
Grliste, Grliska reka
arr. 20:42
dep. 20:42
97.4 km
Grljan, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
102.8 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:51
dep. 20:51
105.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
108.7 km

Naselja Pirot i Zajecar su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.