Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Vojnegovac timetable

monday, 09.12.2019.
04:30 04:49 (00:19)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 04:30
Pirot, Tigar 1
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 04:32
dep. 04:32
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 04:33
dep. 04:33
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 04:34
dep. 04:34
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 04:35
dep. 04:35
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Pirot, Padez
arr. 04:37
dep. 04:37
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 04:38
dep. 04:38
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 04:39
dep. 04:39
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 04:42
dep. 04:42
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 04:49
11.5 km
05:00 05:20 (00:20)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 05:00
Pirot, Tigar 1
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 05:03
dep. 05:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 05:05
dep. 05:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 05:07
dep. 05:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 05:08
dep. 05:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 05:09
dep. 05:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 05:12
dep. 05:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Vojnegovac
arr. 05:20
12.4 km
05:00 05:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:24
13 km
05:30 05:49 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 24.08.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:49
11.8 km
06:00 06:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:24
13 km
06:00 06:25 (00:25)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Petrovac kod Pirota
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Vojnegovac
arr. 06:25
12.4 km
06:30 06:49 (00:19)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:30
Pirot, Tigar 1
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:35
dep. 06:35
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:49
11.5 km
06:35 06:50 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:35
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:50
13 km
07:00 07:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:24
13 km
07:15 07:40 (00:25)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:15
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:40
11.8 km
07:30 07:49 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:49
11.8 km
08:00 08:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 08:24
13 km
09:00 09:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:24
13 km
09:15 09:40 (00:25)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:15
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:40
11.8 km
10:00 10:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:24
13 km
10:30 10:49 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:49
11.8 km
10:55 11:20 (00:25)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:55
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:20
13 km
11:00 11:19 (00:19)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 11:00
Pirot, Tigar 1
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 11:07
dep. 11:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 11:09
dep. 11:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 11:12
dep. 11:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:19
11.5 km
11:25 11:51 (00:26)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:51
11.8 km
12:00 12:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 12:24
13 km
13:00 13:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:24
13 km
13:40 13:59 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:40
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:59
11.8 km
14:00 14:19 (00:19)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:00
Pirot, Tigar 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 14:07
dep. 14:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:08
dep. 14:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:09
dep. 14:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 14:12
dep. 14:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:19
11.5 km
14:05 14:25 (00:20)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:05
Pirot, Tigar 1
arr. 14:06
dep. 14:06
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:08
dep. 14:08
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:10
dep. 14:10
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Pirot, Padez
arr. 14:12
dep. 14:12
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:14
dep. 14:14
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 14:17
dep. 14:17
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
8 km
Vojnegovac
arr. 14:25
12.4 km
14:10 14:34 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:34
13 km
14:50 15:12 (00:22)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:12
13 km
15:10 15:34 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:34
13 km
16:00 16:19 (00:19)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 16:00
Pirot, Tigar 1
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 16:03
dep. 16:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 16:05
dep. 16:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 16:07
dep. 16:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 16:09
dep. 16:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 16:12
dep. 16:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:19
11.5 km
16:00 16:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:24
13 km
17:00 17:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 17:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 17:24
13 km
18:08 18:30 (00:22)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:08
Poljska Rzana, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:30
13 km
18:25 18:50 (00:25)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:50
11.8 km
19:00 19:19 (00:19)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 19:00
Pirot, Tigar 1
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 19:05
dep. 19:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 19:07
dep. 19:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 19:08
dep. 19:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 19:09
dep. 19:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 19:12
dep. 19:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:19
11.5 km
19:00 19:24 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:24
13 km
19:05 19:25 (00:20)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 19:05
Pirot, Tigar 1
arr. 19:06
dep. 19:06
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 19:07
dep. 19:07
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 19:08
dep. 19:08
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 19:09
dep. 19:09
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 19:10
dep. 19:10
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 19:11
dep. 19:11
3 km
Pirot, Padez
arr. 19:12
dep. 19:12
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 19:14
dep. 19:14
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 19:17
dep. 19:17
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
8 km
Vojnegovac
arr. 19:25
12.4 km
19:30 19:49 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:49
11.8 km
19:55 20:14 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:55
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:14
11.8 km
20:10 20:34 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 20:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:34
13 km
20:45 21:04 (00:19)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 20:45
Pirot, Tigar 1
arr. 20:46
dep. 20:46
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 20:48
dep. 20:48
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 20:49
dep. 20:49
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 20:50
dep. 20:50
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 20:51
dep. 20:51
3 km
Pirot, Padez
arr. 20:52
dep. 20:52
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 20:53
dep. 20:53
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 20:54
dep. 20:54
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 20:57
dep. 20:57
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 21:04
11.5 km
21:10 21:34 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 21:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 21:34
13 km
21:51 22:14 (00:23)
Kale 1Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale 1
dep. 21:51
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
1.4 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
10.2 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
13.2 km
22:00 22:19 (00:19)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 22:00
Pirot, Tigar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:03
dep. 22:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 22:04
dep. 22:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 22:05
dep. 22:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 22:06
dep. 22:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 22:07
dep. 22:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 22:08
dep. 22:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 22:09
dep. 22:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 22:12
dep. 22:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:19
11.5 km
22:05 22:25 (00:20)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 22:05
Pirot, Tigar 1
arr. 22:06
dep. 22:06
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:07
dep. 22:07
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:08
dep. 22:08
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 22:09
dep. 22:09
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 22:10
dep. 22:10
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 22:11
dep. 22:11
3 km
Pirot, Padez
arr. 22:12
dep. 22:12
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 22:13
dep. 22:13
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 22:14
dep. 22:14
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 22:17
dep. 22:17
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
8 km
Vojnegovac
arr. 22:25
12.4 km
22:10 22:26 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 22:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:23
dep. 22:23
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:26
13 km
22:25 22:46 (00:21)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 22:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:43
dep. 22:43
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:46
11.8 km

Naselja Pirot i Vojnegovac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.