Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Poljska Rzana timetable

monday, 24.02.2020.
04:20 04:41 (00:21)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 04:20
Pirot, Tigar 1
arr. 04:25
dep. 04:25
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 04:27
dep. 04:27
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 04:30
dep. 04:30
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 04:33
dep. 04:33
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 04:35
dep. 04:35
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Pirot, Padez
arr. 04:37
dep. 04:37
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 04:38
dep. 04:38
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 04:39
dep. 04:39
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 04:40
dep. 04:40
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 04:41
8 km
05:00 05:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:18
8.5 km
05:50 06:05 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:05
8.5 km
06:00 06:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:18
8.5 km
06:10 06:20 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:10
Pirot, Tigar 1
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:13
dep. 06:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:14
dep. 06:14
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:15
dep. 06:15
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:17
dep. 06:17
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:19
dep. 06:19
4.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:20
8 km
06:35 06:45 (00:10)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:35
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:45
8 km
06:45 06:57 (00:12)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:45
Pirot, Tigar 1
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:53
dep. 06:53
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:55
dep. 06:55
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 06:56
dep. 06:56
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:57
8 km
07:00 07:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:18
8.5 km
08:00 08:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:18
8.5 km
08:15 08:30 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:30
8.5 km
09:00 09:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 09:18
8.5 km
10:00 10:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 10:18
8.5 km
10:49 11:28 (00:39)
KaleIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale
dep. 10:49
Pirot, Bus station
arr. 10:53
dep. 11:10
1.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:28
8.3 km
10:55 11:13 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:55
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:13
8.5 km
11:00 11:15 (00:15)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 11:00
Pirot, Tigar 1
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 11:07
dep. 11:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 11:12
dep. 11:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:15
8 km
11:10 11:28 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:10
Pirot, Kale
arr. 11:14
dep. 11:14
-1.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:28
6.9 km
12:00 12:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:18
8.5 km
12:10 12:20 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:10
Pirot, Tigar 1
arr. 12:11
dep. 12:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:13
dep. 12:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 12:15
dep. 12:15
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 12:16
dep. 12:16
3 km
Pirot, Padez
arr. 12:17
dep. 12:17
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 12:18
dep. 12:18
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 12:19
dep. 12:19
4.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:20
8 km
12:30 12:58 (00:28)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:30
Pirot, Tigar 1
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:45
dep. 12:45
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:46
dep. 12:46
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 12:47
dep. 12:47
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 12:48
dep. 12:48
3 km
Pirot, Padez
arr. 12:49
dep. 12:49
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 12:52
dep. 12:52
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 12:55
dep. 12:55
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:58
8 km
13:00 13:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:18
8.5 km
14:10 14:25 (00:15)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:10
Pirot, Tigar 1
arr. 14:11
dep. 14:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:13
dep. 14:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Pirot, Padez
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:19
dep. 14:19
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 14:22
dep. 14:22
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:25
8 km
14:10 14:25 (00:15)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:10
Pirot, Tigar 1
arr. 14:11
dep. 14:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:13
dep. 14:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Pirot, Padez
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:19
dep. 14:19
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 14:22
dep. 14:22
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:25
8 km
14:10 14:28 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:28
8.5 km
14:15 14:30 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:30
8.5 km
14:50 15:04 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:04
8 km
15:10 15:28 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:28
8.5 km
16:00 16:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 16:18
8.5 km
17:00 17:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 17:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:18
8.5 km
17:20 17:42 (00:22)
ŽukovoIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Žukovo
dep. 17:20
Pirot, Kale
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
6 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:42
14 km
18:08 18:22 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:08
Poljska Rzana, Intersection
arr. 18:22
8 km
19:00 19:18 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:18
8.5 km
19:05 19:18 (00:13)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 19:05
Pirot, Tigar 1
arr. 19:06
dep. 19:06
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 19:07
dep. 19:07
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 19:08
dep. 19:08
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 19:09
dep. 19:09
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 19:10
dep. 19:10
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 19:11
dep. 19:11
3 km
Pirot, Padez
arr. 19:12
dep. 19:12
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 19:14
dep. 19:14
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 19:17
dep. 19:17
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:18
8 km
20:10 20:28 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 20:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 20:28
8.5 km
21:10 21:28 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 21:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:28
8.5 km
22:10 22:20 (00:10)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 22:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:20
8 km
22:10 22:24 (00:14)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 22:10
Pirot, Tigar 1
arr. 22:12
dep. 22:12
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:14
dep. 22:14
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 22:15
dep. 22:15
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 22:17
dep. 22:17
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 22:18
dep. 22:18
3 km
Pirot, Padez
arr. 22:19
dep. 22:19
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 22:22
dep. 22:22
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 22:23
dep. 22:23
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:24
8 km

Naselja Pirot i Poljska Rzana su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.